Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s.e.v.e.r.u.s

    Re: Hraje tam vůbec Bill?

    s Billem mě hodně zklamali.měl být už ve 4 a 6 díle a oni ho tam dají až v 7
  • s.e.v.e.r.u.s

    Re: ...

    ano to mě taky naštvali jak tam tancovali.hodně to uteklo od knížky.hlavně že to museli rozdělit
  • s.e.v.e.r.u.s

    Re: hermiona

    jak řikám.zlatá knížka.v ní to aspoň stálo za to.a hermiona zuřila tak že musel harry použít mezi ně štítové kouzlo.a to mi v tom filmu chybělo.a navíc se měli hádat ve stanu a ne venku
  • s.e.v.e.r.u.s

    Re: nejlepčí

    a přitom kdyby pořádně četli knihu tak tam taková scéna neni.je tam jen že najednou spadl lustr a pak se objevil dobby
  • s.e.v.e.r.u.s

    Re: zklamání

    ano souhlasim s tebou.nuda to je už od 6 dílu.knížky jsou lepší.vynechali podstatné věci
  • Re: Re: Re: Re: Re: užzýu

    Že by z knížky? *7* Je vidět, že jsi to nečetla viď? Když byl Harry malý a Voldemort na něj použil smrtící kletbu, tak ta ho přeci nezabila, ale Voldemort tak do něj vložil část své duše, z které se stal viteál. Jenže Voldemort o tom neměl ani ponětí. No a když teď v posledním díle na něj opět použil smrtící kletbu, tak Harry se sice poroučel k zemi, ale neumřel a zemřela v něm pouze ta Voldemortova část - tedy viteál *3*
  • Re: Re: Re: Re: užzýu

    jak si na to přišel,že harry je ten viteal a že umře,ale pak stejne neumře a bude žít *7* *7*
  • Re: Alex Russo

    Přesně co sem lezeš krávo,když ho nemáš ráda tak se běž klídně vysrat,ale takhle o něm nemluv ty svino.priste sem nezel. *16* *10* *16* *10* *16* *13* *13* *16* *10* *16* *10*
  • harry potter7

    já jsem na tom byl v kině s maminkou a nejhorší tam byl ten obří had,jak otevřel dokořán tu svou držku.moje maminka zavřela oči,a já jsem se zněj málem posral ty vole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1*
  • Re: Harry

    ne,naopak lorda voldemorta těžce zraní harry *1*
  • Re: Re: Re: nejlepčí

    Hedvičina smrt mě naštvala, čekala jsem, že to bude trošku víc dojemnější, ale ono nic moc, je mi jí líto, ale myslela jsem, že budu břečet a nic...a Dobby... *8* chudinka
  • Re: Re: Alex Russo

    Je jasné, že každý má právo na svůj názor, ale bylo by fajn, kdyby ti, co Harryho nemají rádi, to nekomentovali, protože to pak hodně vadí těm, co ho rádi mají
  • Re: HP7

    Je hrozně smutný, že tam zemře takových lidí, ale zase je pravda, že pak by ten film nebyl tak skvělý.
  • vrtulka

    Re: strašně se těšíím

    Na stránkách Bontonlandu je již předobjednávka a vyjde to 13.4. *3*
  • strašně se těšíím

    nevíte prosím kdy to má vyjít na dvd?
  • kata12

    Bomba

    film je upe uzasnej vsem ho vrele doporucuju uz se tesim na druhou cast *3*
  • ahojky

    ahoj já herryho pottra mam moc ráda deiv je skvělej to je emma a ropert je to ne serial
    *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • -

    Je to total bestovej film *14* Draco Malfoy *14* je tam senza a upa k sežrání (i když v 6. dílu byl ještě lepší *3* ) jenom škoda že umře Fred Weasley :'( *9*
  • Re: Re: ...

    tak jo no, za to zjisteni mi to maly predcteni stoji a neuzkodi. *15* *4*
  • Re: ...

    Vím, *1* ale nepovím *13* třeba si přečíst knihu. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit