Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fotky

    kele ty dva obrazky ve fotogalerii,jsou asi jak pohrbivaji Dobbyho,ne?
  • nikita007

    Re: DIVNY

    no protože šestka je natočená už od minulýho roku, ale přesunuli to až na letošní léto a ty fotky jsou ze sedmičky
  • kl.v

    DIVNY

    HEJ TO JE NAKY DIVNY NE KDYZ TED JE V KINE PRINC DVOJI KRVE TAK NEMOHKLY HNED ZACIT TOCIT 7 JO A TY FOTKY JSOU Z 6
  • Re: Re: Těším se..

    hm to uz asi dvacetkrat *1* *1* a je to ta nejnej kniha
  • admiraladam

    Je to blbi

    Ahoj vsichni taky si myslite ze to je blobost udelat Harry Potter a Relikvie Smrti na dve casti prvni je vyrobena v roce 2010 a druha v 2011 nazda se vam to blby jak si to ma nekdo zapamatovat co bylo v 1 casti kdyz ta 2 cast je az za rok vyrobena.To je fakt posahany ze? *16* *16*
  • harry

    já ted čtu Harryho 7 a uplně mě to pohltilo včera sem to četla do 2 do rána nemohla sem se odtrhnou je to uplně super *1*
  • Film na dvě části

    Je to super knížka, mě jen štve, že ten film má být na dvě části a to je pěkně na h.... jako půjdete do kina a uvidíte jen půlku filmu :/
  • natusak

    kfof

    doufám že se ten film povede četla jsem knížku a je úplně super ale nemusí byt tak lehký to natočit přece jenom je toho víc než v jiných dílech ale doufám že se jim to podaří *14*
  • natusak

    Re: ???

    umřel Dobby a právě ho zakopávají a dobyho zabyla belatrix když utíkali ze sídla malfojových
  • ???

    mohl by mi někdo řict co se stalo na tom 2. obrázku co je tady v galerii??? *7* *7*
  • teruliiinka

    Re: Těším se..

    jenom 2x ?? já asi už šeskrát *7*
  • alficka

    Re: knížka

    No to máš pravdu...taky sme jí četla dvakrát jak se mi líbí už se taky těším až ho budou dávat jako film...fakt upa moc výborná knížka *3* *3* *14*
  • mildaa

    knížka

    tedy lidi já sem právě přečetla harryho pottera a relikvii smrti a řeknu vám, že Rowlingová je spisovatelka na úrovni!! *3*
  • olousek

    Nejlepčí knížka

    Ahoj!jjannissekk má pravdu je to fakt fajn knížka, kterou jsem už 4 krát přečetla a už ji znám skoro nazpamět je fakt nejlepčí! *3*
  • l-a-f-e-e

    Re: Re: Těším se..

    Já též :)
  • Re: Těším se..

    jo máš pravdu taky sem to četl dvakrát
  • jjannissekk

    Těším se..

    Četla jsem knížku Hyrry Potter a Relikvie smrti a ta se mi tak líbila,že jsem ji za měsíc měla přečtenou dvakrát,je to úplně super,tenhle díl bude nejlepší,vážně,asi žádná knížka mě takhle nenadchla,doporučuji přečíst!!Nebudete nikdo litovat,je prostě super,napínavý a dobrodružný příběh jako je Relikvie smrti je vážně vynikající,J.K.Rowlingové se tato knížka fakt povedla nejlépe,geniální,skláním poklonu!! *1* *7* *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit