Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oprava

    Líbí se mi, jak tady někdo někoho kritizuje, že tu knížku nečetl (Já osobně všechny četla osmkrát... ale to sem nepatří) a pak tu někdo napíše Voldemort s dvojitým "W" a neumí ani napsat Weasley... Myslím, že někomu, kdo se koukal opravdu jen na filmy, může klidně uniknout, kdo je Fred, není tedy nutné ho za to linčovat... To je můj názor... pokuste se ho někdo vyvrátit... *5*
    • Re: Oprava

      Suhlasím s tebou. Například film Harry Potter an Half-Blood Prince uniklo hodně věcí než bylo v knížce... musíš uznat *3*
      • Re: Re: Oprava

        To je pravda... mě dostalo třeba v prvním části HP a relikvie smrti, když se Bill představuje Harrymu, když ho vyzvedávají v Kvikálkově.
        Ti kdo viděli jenom film, neznají tolik ty souvislosti. Ale vědět kdo je Fred by mohli....
      • Re: Re: Oprava

        To je pravda. Vždyť Ginny měl políbit, když vyhráli ten famfrpálový pohár...
  • Harry Potter

    Nevite nahodou kdy bude v cr ta 2 v kinech??? *3* *3* *3*
    • Re: Harry Potter

      Mám pocit, že 14. července *3*
  • Harry Potter is a best phenomen *4* *4* *14*
  • Yeah !!!

    Na druhou část Harryho Pottera se šíleně moc těším :-) Patří mezi mé nejoblíbenější filmy :-) Kam se hrabe nějaký debilní HSM? ;-)
    • co to je hsm
  • Zbožnuju filmy o Harry Potterovi. Tenhle díl byl skvělý!
  • qqq

    ÁÁÁÁÁ prostě to je tak Skvěléééééééééééééé
  • NEJ díl

    byla jsem toho 14.7. na té půlnoční premiéře a můsim říct,že jsem byla maximálně nadšená..ten konec nejvíc zabitej :DD kdo viděl tak ví o čem mluvim )) a myslim si,že je to fakt ten nejlepší díl vůbec.fakt kdo na něj pude a nebude zklamanej :) ale na druhou stranu mě moc mrzí,že už je konec.s filmem harry potter jsem vyrůstala a pořád na to musím myslet(na ten film).nechce se mi věřit,že je už konec =(( bude mi to cyhbět..ale všechno jednou končí,ale já nikdy nepřestanu mít harryho pottera ráda <3
    • Re: NEJ díl

      Taky jsem byla na půlnoční. Bylo to famózní. Taky jsem s tím vyrůstala a taky nemůžu uvěřit, že je konec.
  • Harry Potter

    Prostě upně nejlepší! Včera v kině jsem byla absolutně nadšená! ♥♥♥ Zasmála se, pobrečela a totálně sem měla zrychlenej tep!!! Prostě úplně nejlepší díl! Škoda že byl poslední... :(
    ♥♥♥
  • selly-libu

    Ten film je Božííí...

    15.07.2011 sem na tom byla v kině a jeto Božíí filmík prostě úžasný ...Na začátku sem se smála ( k těm hláškám )
    ale ke konci jsem brečela =´( úžásný filmík . Nejrači bych šla ještě jednou do kina na tenhle film ...=) *4*
  • Tento díl mám moc rada *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit