Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simist

    relikvie smrti - kniha dotaz

    ahojky chtěla jsem se zeptat jestli nevíte kde na netu bych našla originál český překlad relikvie smrti ( tím myslím prostě celou knihu v předkladu od Pavla Medka ) pokud pls víte tak mi pošlete odkaz jako vzkaz nebo mi ten odkaz pošlete na e-mail Simonka7895@seznam.cz posílejte všecko ohledně harry potter filmy a knihy a taky herci moc ráda si to čtu nebo prohlížím ale nejvíc bych potřebovala tu online knihu ju ? já našla jen samý amaterský překlady fakt díky všem co se ozvou papík simonka
    Odpovědět na příspěvek
    • Re: relikvie smrti - kniha dotaz

      Asi tak..hledej!Nebo si zajdi do knihovny..:D *1* *3*
    • anyxx

      Re: relikvie smrti - kniha dotaz

      si zajdi do knihovny:P
  • JEŽIŠ :D

    Popravdě a upřímně,ste všichni strašně směšný a trapný..Přečtěte tu knížku nebo si počkejte na film :D A neunavujte tady tím,že Harry umře..
  • Lord Voldemort

    Chlapec, který přežil, přišel zemřít!!!
    Nejúžasnější věta z celýho filmu.
    • Re: Lord Voldemort

      Jo úplně suprová věta. Než sem začla číst knížku, tak jsem si myslela, že Rowlingová zabije Haryho. Ale ona musela zabít Voldiho a hlavně Snapa. Je mi ho strašně líto, jak ho Nagini kouše do krku a pak u něj Hary klečí a drží mu tu tepnu. A pak PRINCŮV PŘÍBĚH. Taky super kapitola.
  • super

    je to uplně úžasná knížka a film bude určitě taky skvělý
    • Re: super

      jo to bude
      • Re: Re: super

        to je jasny ze film je lepsi ale ve knisce vzdicky kecaj prej ma harry potter umrit v 2 casti prvni us sem videl
        • Re: Re: Re: super

          film lepsi nez knizka??? no to teda v zadnem pripade knizka je nejlepsii!!!!!!!
  • s.e.v.e.r.u.s

    harry potter 7

    jsem veliký fanda harryho pottera ale kdybych si měl u 6 a 7 dílu vybrat mezi knížkou a filmem tak na 100% vyhraje knížka.filmy mě hrozně zklamaly.chybí tam důležité informace.v 6 díle např. vzpomínky o předcích toma raddla a 7 díl se s knihou vůbec neshoduje.hlavně že se vymlouvali na to že je to na jeden film moc stránek a stejně si to udělali podle svého.a nesnažte se mi to někdo vyvrátit.četl jsem knihy tolikrát že vim co kde a jak je.Severus 4ever.je nejlepší.byl ze všech nejodvážnější a proto dělal to co dělal a kvůli tomu takhle hnusně umřel
    • Re: harry potter 7

      Pro mě filmy byly od začátku jenom příjemným oživením. A od prvního dílu mi tam chybělo dost scén pro mě důležitých nebo prostě hezkých. A s knížkou se to nedá srovnávat vůbec. Ti, co nečetli knížku, a viděli film, musejí v tom mít pěkněj hokej. A souhlasím s tím, že když už dělali dva filmy, mohli tam dát mnohem víc z knížky....
    • Re: harry potter 7

      Souhlasím! Mě se film doopravdy líbil do trojky, potom je to všechno jak z rychlíku. Čtyřka ještě jakš takš ujde, ale pětka a dál je úplně o něčem jiným! V tomto je vážně mnohem lepší knížka, sice to člověk nečte 2 hodiny, jako trvá film, ale kdo nečetl, nepochopí. Navíc si spoustu věcí můžu představit jak chci, a nemusím koukat, jak mi to nastrčí pod nos režisér ;)
  • veroneta

    Nečtenáři

    To je hrozné, že půlka lidí tady z diskuze HP nečetla...je to docela děsivé, že ho znají jenom z filmů (které jsou sice super, ale někdy mají ke knížce dost daleko). Pak tu tvrdí nějaké pakárny, jakože Harry umře nebo se ptají na základní věci, které snad museli být i ve filmu...nic proti nim, ale je to smutné... *9* *7*
    • Re: Nečtenáři

      nemám čas číst drahoušku děti si sami neuvaří nevyperou atd..... ale to ty asi........
      • Re: Re: Nečtenáři

        tak budete si budete cist vecer
  • ginni97

    ..

    tak jsem viděla fotky z toho Epilogu o 19 let později..Ginny tam fakt vypadá dospěle a Hermiona taky, děti sou taky dost podobný obzvlášt Rose Hermioně :-D ale ouplně sprasily Harryho newim esli to nebyla fotomontáž ale esli nebyla tak radši zavřete voči vypadá na 50!!!
    • nessy02

      Re: ..

      Prosím pošli mi odkaz na ty fotky vzkazem...Díky ;)
    • Re: ..

      No pěkně pokonili i Draca. Když vezmu jak vypadá jeho otec Lucius Malfoy, tak Draco v tom epilogu po 19-ti letech vypadá jak děda, kterýmu je 70. A přitom by měl vypadat přibližně jako jeho otec teď.
    • Re: ..

      mohla by jsi sem dat prosim adresu na ty fotky?? taky bych se rada koukla...
  • Musím se přiznat-brečela jsem *1* *1* já nevim ikdyž jsem věděla, že harry neumřel pořád se mi chtělo brečet *15* *15* *15* a dokonce jsme zjistila, že je Daniel celkem roztomilej *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1*
    • Já jsem taky brečela. Jak se díval na ty Snapeovi vzpomínky, tak mi přišlo líto Snapea- všichni si mysleli, že je zlej a že zabil Brumbála, kterej mu věřil a přitom to tak vůbec nebylo. A zjistili to, až Snapea zabil ten had (to bylo děsná scéna :D) *13* *1*
    • nejseš jediná která brečela :D :D :D četla jsem knížku, tak jsem všechno věděla, kdo tam umře atd, ale musela jsem brečet :D :D :D ale bylo to krásně udělaný, musím říct, že ten poslední se jjim velice povedl. Když vidim daniela na fotkách, tak mi připadá divný, že nemá brýle :D :D :D
  • lollipopy

    ......

    já sem byla taky smutná když umřel Fred a ještě k tomu Lupin a Tonksová. Snapea sem moc ráda neměla ale když jsem si přečetla to jak to sním opravdu bylo, tak jsem dospěla k názoru že to byl hrazně statečný člověk...a bylo mi to líto když ho Voldemotr zabil
    • vojojo

      Re: ......

      Snape zabil Brumbála ty pičo *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • s.e.v.e.r.u.s

        Re: Re: ......

        kdyby jsi četl knížku taky by jsi věděl proč snape zabil brumbála.sám ho o to požádal protože už stejně umíral
      • Re: Re: ......

        Sám jsi to co píšeš!!!!Kdybys nebyl takovej analfabet a přečetl si tu knížku tak víš jak to bylo a neplácáš tu blbosti!
      • Re: Re: ......

        Já jsem 7 teda nečetla ale přemýšlela jsem že třeba to se Snapem bylo tak že špehoval Voldemorta a s Brumbálem se domluvili že když to bude nutný že ho zabije nebo prostě nechtěl aby Voldemort zabil jeho
      • Re: Re: ......

        no to teda nezabil brumbál už byl davno mrtvy ty vole *5* *5* *5* *5* *5*
        • theelis

          Re: Re: Re: ......

          No defacto ho Snape zabil, ovšem Brumbál už umíral a navíc to naplánovali společně, dalo by se říct že Snape ušetřil Brumbálovi utrpení při pomalém umírání
  • ginny23k

    Nej nej nej!!!!

    včera jsem na tom byla a je to boží..úžasný..no prostě je to boží...xD...stejně nejlepší bylo jak voldemort dostal výtlem...xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit