Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jjannissekk

    Ať už to je!

    Na druhou část Relikvií smrti se strašně těším. Bude to určitě ještě napínavější než část první... Ať už to je! Áááááá! *1* *14*
  • prosím vás nemohl by mi někdo vysvětlit co chtěl ten snejp nevim jak se pise říct kdyz vykouzlil u toho brumbala tu laň ja jsem to nepochopila
    • Že Lily nepřestal milovat > Lilyin patron byla také laň *3* Brumbál mu říkal že by Harry přirostl tolik k srdci a on nejspíš chtěl říct, že ne přímo Harry, ale je to přece Lilyin syn. Já vím, vysvětluju to dost divně :D Prostě to souviselo s jeho láskou k Lily Potterové...
      Brumbál pak říkal něco jako "Po takové době?" a Snape "Navždy" :)
      • děkuju za vysvětlení *4*
  • Pro ty kdo četli knihu..

    Knihu jsem četla docela dávno a nějaké momenty z ní mi už vypadly z paměti.
    Když jsem se koukala na trailer z Hp7 část 2 tak tam byl moment kdy Harry a Voldemort skáčou spolu do nějaké propasti nebo tak něco.Docela mě to zarazilo jelikož jsem si z kniy nic takového nepamatovala.
    Ale radši nebudu sázet na svojí hlavu a chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte jestli to bylo v knize ;) Díky...

    ta ,,záhadná" scéna ;)
    http://programy.sms.cz/index.ph p?P_id_kategorie=8750&P_soubor=%2Ft elevize%2Fporad_kina.php%3Fporad_st av%3Dukazka%26id%3Dnkvgbda736kcr%26 datum%3D%26video_od%3D0
    (čas 1:05)
    • Re: Pro ty kdo četli knihu..

      Ahoj prosím : Co použili Harry, Ron a Hermiona k útěku od Gringotových ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti – část 2?
      Piš na mail.Díky
      • jjannissekk

        Re: Re: Pro ty kdo četli knihu..

        Použili draka.
    • Re: Pro ty kdo četli knihu..

      já sem knihu četla nejmíň 5x ale ten skok do té propasti tam bůbec není... i mě to trochu zarazilo, ale tak většinou co bývá v knize tam není a co tam je tak není ve filmů :)
      • Re: Re: Pro ty kdo četli knihu..

        to mě sere
        • co tě sere
      • Re: Re: Pro ty kdo četli knihu..

        Tak přece jsem si pamatovala že tam nic takového nebylo :D :)
        Jina moc díky ;)
      • Re: Re: Pro ty kdo četli knihu..

        Ahoj prosím : Co použili Harry, Ron a Hermiona k útěku od Gringotových ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti – část 2?
        Piš na mail.Díky
        • draka. tys neviděla ten film??????????
        • Re: Re: Re: Pro ty kdo četli knihu..

          použijí draka který chrání Belle trezor
  • Harry Potter

    Souhlasim, s vámi, že všechny knížky byly mnohem obsáhlejší než filmy a v první časti 7. dílu mi toho taky spousta chybělo, ale abych se zastal filmového štábu a herců, mají určity rozpočet a ten nesmí překročit.
  • 0kateule0 nic jenom vykouzlil patrona !! Teda myslím už nevík kdy to bylo a co přesně myslíš........
    • Já vím že to byl patron ale Brumbál se ho zeptal jestli mu harry přirostl tolik k srdci a snape vyčaroval tu laň a já chci vědět ce tím myslel děkuji za odpověď *4*
      • Stejného patrona měla Harryho matka Lili Potterová (tehny ještě Evansová) a Snape ji miloval a proto se ten patron změnil stejně jako Nymfadoře, když si chtěla vzít Lupina, ale on tvrdil, že je na ni moc starej a nebezpečnej :D. Copak jsi neviděla Severusovi vzpomínky? *4*
  • gg

    Jo Jooo Proste AŽ MOC SKVĚLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!! !
    Nejlepšíí!! je to nejlepší dííl!! :// Proč musí být konec! ?? ÁÁhjo na ty to díly se budu divat porad dokola a vzpomínat,prostě jsem s tím vyrustala!! Každy rok jsem se těšila na nový díl! A teď už nebude!! :// ÁÁhjo Ale fakt na tom konci to bylo nejlepší!! Drako! :DD Všeci v tom kině nemohli A potom z celého filmu nejlepší RON!! :(( The End..
  • super

    Vážně supeeer díl, v kině už jsem na něm byla podruhé a nelituji, nemohu se nabažit :-)
  • Kolik let je "Hermioně" v poslednm dílu Harryho Pottera??
    Předem děkuji a odpověd *4*
    • 17
    • No, když si vezmeš, že do školy nastupovala v 11 a poslední díl měl být jejím sedmým rokem, tak jí bude nejspíš 18 *3*
  • V posledním díle Harryho Pottera mají pár chyb v závěrečných titulcích.Jsou tam představitelé Viktora Kruma,Igora Karkarova,Cedrika Diggoryho,Brumbála,Petera Pettigrewa atd...Přitom tito herci v posledním díle vůbec nehrajou

    V posledním díle vůbec není ani smrt Petera Pettigrewa a Fenrira Šedohřbeta
    • Brumbál tam hrál. V tom nebi ne???? *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit