Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Death of Lupin

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte jak přesně zemřel Remus Lupin? Mám takovou domněnku, že ho zabil Antonín Dolohov,ale chtěl bych mít jistotu, na koho mám být naštvaný.. *4* Remus byl totiž moje oblíbená postava. prosím o odpověd
    • Re: Death of Lupin

      Já mám takový pocit, že to v knížce snad ani nebylo. Jen že Harry viděl jeho a Tonksovou mrtvé na zemi v hlavním sále hradu. Ale nejsem si jistá *7*
      • Re: Re: Death of Lupin

        myslim, že tam v tý knížce psali, že si mysleli, že to byl Dolohov, ale nevěděli to určitě..
  • 369dreamer

    Pro všechny...

    Lidi, když už machrujete, že víte jak Harry Potter dopadne atd., řikejte to správně! Smrtonoši? Já myslim že to jsou smrtijedi. Lord Woldemort? To ře je to z angličtiny neznamená že tam všude musí bejt 'w'. A pro ty co se ptaj kdo je Fred? To si ze mě děláta legraci. Je to brácha George, jsou to dvojčata. A to musí člověk vědět i kdyby viděl jenom jeden díl. Nechci tady machrovat že vím jak to dopadne nebo že jsem ty knížky četla. Ani neodsuzuju ty kdo knížky nečetly, protože do nedávna jsem bya jedna z těch lidí. Ale když se do toho mícháte a říkáte jak co dopadne, tak se aspoň naučte správně psát Weasley.
    • Re: Pro všechny...

      Souhlasím, kecy o harryho smrti jsou hodný dětí ve školce, ale Voldemort není z angličtiny. Je to dávno co jsem to čet, ale pokud si to pamatuju, tak je Vol de Mort z francouzštiny, a znamená to něco jako uniknout smrti.
  • Polovina se mnou souhlasit nebude, ale škoda, že nebude pokračování. Je mi to docela líto :-)
    • Newtonova
      Rowlingová řelka: ,, Nikdy neříkám nikdy" , takže se toho pokračování možná dočkáme *4*
  • eliska25

    harry potter

    hele tak to tady neříkejte,kdo umře..co se stane..at si to ty lidi přečtou nebo at se na to kuknou v kině..!!!=DD
  • pristupnost

    chtela bych se zeptat jestli bude film pristupny.predem diky za odpoved
    • xcornelia14

      Re: pristupnost

      Tipuju tak PG: 12,13 max :)
  • .......

    Kdy to má jít v kine uz to nevydrzíííííím!..:D
  • jjannissekk

    Paráda

    Film perfektní? Člověk by ani neřekl, že Voldemort dokáže být fakt vtipnej! *1*
    • jjannissekk

      Re: Paráda

      Chtěla jsem napstat Film perfektní!!!
  • Je to nejlepší film jaký jsem kdy viděla, vážně. Taky jsem brečela, několikrát a už ani nevím při čem, myslím že někde jak zabili toho harryho a nebo jak se dozvěděl že má v sobě vitaál a tak. Jinak je to opravdu úžasnej film, šla bych na něj do kina pořád dokola, nevím jak je to možné, že už nic nebude, že to skončilo........ *7* *13*
  • Zajímavost:
    Při každém natáčení dílů o Harrym Potterovi se používali exteriéry hradu Alnwick.
    • lynette
      Obrovská černá příšera, která doprovází Hagrida, byl ve skutečnosti neapolský mastin jménem Hugo. Protože měl často běhat po lese, filmaři kvůli němu vystýlali zemi měkkým mechem, aby si neodřel tlapky.)
      /další zajímavost/
  • 121212121

    harry vyhraje protože má hůlku která patří správně jemu jenže starouš voldy má tu která patří dracovi malfojovi
    • Re: 121212121

      pise se malfoyovi jen tak pro info :-)
    • s.e.v.e.r.u.s

      Re: 121212121

      kdyby jsi četl/a knihu tak by jsi věděl/a že harry bude mít hůlku kterou sebral dracovi a voldemort bude mít tu brumbálovu která už jak ona sama ví patří harrymu,proto se obrátí proti voldemortovi a zabije ho jeho vlastní kletba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit