Přejít na výpis diskuzí

Červený trpaslík

FILM 4.3.2007 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hanichka

    Nové díly

    Budou nové díly!Jsem nadšena, to se musí oslavit, přineste recyklovanou moč *1*!
  • Kryťák

    Good hláška
    Kocour : Já nejsem Dwane Dibbley ?
    Kryťák : Ne
    Rimmer : Já sem Rimmer ?
    Kryťák : bohužel
  • laky14

    Červený trpaslík

    TO JE FRAJÉR... *5*
  • speedyr

    Listr...! xD

    Podle mě je nejvíc ze všech Lister...xD
    ...ale Rimmer má hustý narážky...
    ...celej ten seriál je skvělej,i když je starej :-D :))
    • Re: Listr...! xD

      Taky mám nejraději Listra :D a ty hlášky jsou prostě boží skoro každé slovo je vtipné.Viděla jsem spoustu seriálu a to hlavně ty nejnovější ale i starší seriály a podle mě jsem se u žádného nezasmála tak jako u Červeného trpaslíku :) je škoda že nenatočili víc serii ale jsem ráda i za těch 8 plus ty tři díly :)a ještě něco:Tenhle seriál budu bránit zuby i nehty :D:D
  • maky18

    Rimmer

    ZBOŽNUJU...RIMMERA ....
    Jeho hlášky prostě nemají chybu *14* *3* *14* *1* *1*
  • 9 Řada a kocour

    Už jsem v ceskych titulkách viděl 9 serii a 3 dily - Kocour-Už to mám neplavou ryby na jih. .Kryton-Ne to Jsou Ptaci Pane. .Kocour-Cože Ptaci plavou na jih jak pak dychaji ? *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *1*
  • Díky za tu vzpomínku

    Tenhle seriál zbožňuju. Nejvíc miluju díl „Díky za tu vzpomínku“... Ten je skvělej... "pak tam jsou nějaký čísla ale bůhví co znamenaj"... Je to prostě super!!! *14* *14* *14* *14* *4*
  • carbonella

    Nejvic

    Lister na Rimmera: "To nic to bude dobry..." Kocour: "Mnau manu wau mnau auuu mam hlad dal bych si neco k snedku.Tady nic neni?" Lister na kocoura: "Bud sticha na chvili,Rimmerovi umrel otec." Kocour: "Ale ja bych si dal radsi kure." =D
  • ahoj, právě startuju blog prostevsechno.blog.cz a je tam soutez tak se prosím kouknete a soutezte, predem diky :D
  • maggie611
    Red dwarf je prostě nejlepší. je sice dost zajímavý že já která nemam ráda filmy a seriály starší než já mam za nejoblíbenější seriál červenýho trpaslíka. nejlepší je kocour *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit