Přejít na výpis diskuzí

Červený trpaslík

FILM 4.3.2007 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lenniesenka

    ....

    3 nové-rok staré díly poběží tři pondělí od 29.11.2010 na čt 2 po 22. hodině!!!Mimochodem producenti plánují novou sérii se šesti díly.
    • neo_ap

      Re: ....

      Už jsem je viděl s titulky. Moc mě neuchvátili. Doufal jsem, že dabing to vylepší. Moc ne. Už to není ono. Na ty nové díly jsem ale zvědav. Snad budou lepší. *7*
  • Nej seriál !!

    Červený trpasík je ten nejlepší seriál všech dob !!!Komedie a sci.fi v jednom *1* Prostě na tenhle seriál nikdo nemá !!!! *3* *3* *3*
    • Re: Nej seriál !!

      Hej tak to teda ale jakoze naprosto souhlasim,nejlepsi serial vsech dob,v zivote jsem se snad u niceho tak nenasmala jako u Trpaslika... *1* *1*
  • noblesa

    tak tenhle serial me dostal hned. nejlepsi je lister, ten je vostrej stejne jako vsichni. mno proste noblesni serial!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jenom sympaťáci...

    tož lidi, nejlepší seriál co vzniknul, komedie a sci-fi se špetkou černýho humoru, prostě dokonalý, rozhodně si nenechte ujít *3* *3* *5* Rimmer! *5*
  • Britský sitcomy

    Prostě miluju britský sitcomy *14* .Červenej trpaslík je z nich nejlepší *1* .
  • videa

    ahojky všichni!nevím,jestli to víte,ale na adrese www.youtube.com když zadáte "červený trpaslík",tak se můžete juknout na ňáký díly a když zadáte "red dwarf",tak se vám objeví hudební klipy,které nazpívali hlavní představitelé.ale jako fandové to asi víte.stejně se jukněte,protože to fakt stojí za to! *3* *14*
  • Trpaslik do mobilu...

    Pokud nemuzete sehnat nektere dily zkuste stranku www.zkouknito.cz pod jmenem cerveny trpaslik nebo red dwarf...je jich tam celkem hodne...a jestli si chcete stehnout nejaky dil do mobilu tak kliknete na www.uloz.cz dejte si videa a najdete si trpaslika...ale upozornuju-je u toho docela spatna kvalita zvuku...:-(((
  • nic moc

    Mám ráda anglický humor, ale tohle mně nebere.Je to blbinka, nechápu, co na tom vidíte.Jakože ano, jednou za seriál se člověk zasměje, ale vy z toho děláte kult, a na to ten seriál hodnoty fakt nemá *13*
    • iracek

      Re: nic moc

      A co sleduješ ty? Ordinaci v Růžové zahradě? *1* Jak říká kolegyně - jde o to ty vtipy chápat, ale jestli je to na tebe moc složité, tak mám pro tebe typ... Jeden pořad běží každý den večer, jmenuje se Večerníček, tak zkus třeba tohle... *1* A na Trpaslíka se nedívej!
    • Re: nic moc

      vono de taky vo to, ty vtipy chápat *3* ale tvůj názor ti neberu *5*
  • dvd

    jestli to ještě nevíte, tak teď každý čtvrtek vychází červený trpaslík na DVD. Každý čtvrtek vyjde jedna série!!! *15* *15* *15*
  • lennina

    jo trpaslíka mam fakt ráda,nej postava je Rimmer ale sympatickaj je docela i Lister *4*
    • Re: ♥

      Arnold je nejlepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit