Přejít na výpis diskuzí

Červený trpaslík

FILM 4.3.2007 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj, právě startuju blog prostevsechno.blog.cz a je tam soutez tak se prosím kouknete a soutezte, predem diky :D
  • maggie611
    Red dwarf je prostě nejlepší. je sice dost zajímavý že já která nemam ráda filmy a seriály starší než já mam za nejoblíbenější seriál červenýho trpaslíka. nejlepší je kocour *5*
  • carbonella

    Nejvic

    Lister na Rimmera: "To nic to bude dobry..." Kocour: "Mnau manu wau mnau auuu mam hlad dal bych si neco k snedku.Tady nic neni?" Lister na kocoura: "Bud sticha na chvili,Rimmerovi umrel otec." Kocour: "Ale ja bych si dal radsi kure." =D
  • lenniesenka

    ....

    3 nové-rok staré díly poběží tři pondělí od 29.11.2010 na čt 2 po 22. hodině!!!Mimochodem producenti plánují novou sérii se šesti díly.
    • neo_ap

      Re: ....

      Už jsem je viděl s titulky. Moc mě neuchvátili. Doufal jsem, že dabing to vylepší. Moc ne. Už to není ono. Na ty nové díly jsem ale zvědav. Snad budou lepší. *7*
  • Díky za tu vzpomínku

    Tenhle seriál zbožňuju. Nejvíc miluju díl „Díky za tu vzpomínku“... Ten je skvělej... "pak tam jsou nějaký čísla ale bůhví co znamenaj"... Je to prostě super!!! *14* *14* *14* *14* *4*
  • mylove

    Rimmer

    *1* *1* *1* *1* *1* je besttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • lili444

      Re: Rimmer

      Přesně tak *1*
  • 9 Řada a kocour

    Už jsem v ceskych titulkách viděl 9 serii a 3 dily - Kocour-Už to mám neplavou ryby na jih. .Kryton-Ne to Jsou Ptaci Pane. .Kocour-Cože Ptaci plavou na jih jak pak dychaji ? *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *1*
  • 9 Řada a kocour

    Už jsem v ceskych titulkách viděl 98 serii a 3 dily - Kocour-Už to mám neplavou ryby na jih. .Kryton-Ne to Jsou Ptaci Pane. .Kocour-Cože Ptaci plavou na jih jak pak dychaji ? *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *1*
  • maky18

    Rimmer

    ZBOŽNUJU...RIMMERA ....
    Jeho hlášky prostě nemají chybu *14* *3* *14* *1* *1*
  • lindina

    :-)

    Můžete mi prosim někdo poradit kde se mám podívat na ty nový díli v češtině?Díky moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit