Přejít na výpis diskuzí

Červený trpaslík

FILM 4.3.2007 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lindina

    :-)

    Můžete mi prosim někdo poradit kde se mám podívat na ty nový díli v češtině?Díky moc.
  • janeinka

    red dwarf

    ja miluju díl Karanténa *14* už vůli "panu Filutovi" *1* *1* ale jinak jakože moje nejmilejší postava je jednoznačně Árný Jidáš Rimmer *1* Listy je taky sympaťák, ale na Árnýho nemá *1* a mega hláška (mega hlášek je šíleně moc, ale jedna z nejlepších ) je tato:
    LISTER: Nejsem tlustej, jsem udělanej!
    RIMMER: Ty jsi nikdy na přírodopise nedržel žábu za hlavu? Víš, jak je to její bříško vyboulené nad hubenými nožičkami. To je obrázek, jenž vidím, když ráno seskakuješ z palandy.
    *15*
  • ...

    Arnold Jidáš Rimmer,b.d.z.p. (bronzový diplom za plavání):D...prostě supeeer *1* *1*
  • trpaslík

    žeru to!!!koukám na to pořád dokola...stejně je nejlepší kocour *14* miluju ho!
    • Re: trpaslík

      joo bez kocoura by to nebylo ono......
      • janeinka

        Re: Re: trpaslík

        To teda nebylo. Ono by to bez nikoho kdo tam je nebylo ono *1* Nej seriál co britové vymysleli *15* Árný je skvělý *1*
  • Video

    http://www.ohm.wu.cz/
  • :-/

    eště jsem chtěla dodat, že tady na těch stránkách je seriál červený trpaslík 2krát. eště pod názvem " CAN'T SMEG WON'T SMEG ", tak se eště please mrkněte až budete mít chvilku!! *9* *9* *9* *9*
  • lota

    Tohle je supr záležitost

    Jako tohle fakt nemá chybu..A ouplně nejvíc žeru Kocoura..ten je fakt boží: "Jééé! Faldíík!" z toho chcípám..no a pak Rimmer...ten jeho pozdrav..ten je fakt supr *1* *1*
  • red dwarf

    4ervený trpaslik je nejlepší serial jakej muže byt. koukam na nej furt a pamatuju si každou vtipnou poznámku třeba: Kriton: ,,uneslipana Rimmra, unesli pana Rimmra" Kocour:,, tak honem pryč než nám ho vrátěj zpatky" *1* je to proste nej serial!!!! *14* *14*
    • Re: red dwarf

      a nebo televize Kryton,ta je taky dobrá
    • Re: red dwarf

      hmm...a když se koukneš na stránku www.cervenytrpaslik.cz,tak tam máš o tom seriálu úpa všecko-i jejich hlášky. *4*
    • Re: red dwarf

      hmm...a když se koukneš na stránku www.cervenytrpaslik.cz,tak tam máš o tom seriálu úpa všecko-i jejich hlášky.
  • nöoo XD

    Je to super seriál... Víc není co dodat už nic, už nic, jen prázdný list...
  • 9 Řada a kocour

    Už jsem v ceskych titulkách viděl 98 serii a 3 dily - Kocour-Už to mám neplavou ryby na jih. .Kryton-Ne to Jsou Ptaci Pane. .Kocour-Cože Ptaci plavou na jih jak pak dychaji ? *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit