txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (95 příspěvků)

• Plicka (anonym)

Kupovala jsem auto v AAA, a jak jsem s ním najela pár km, tak jsem zjistila, že z něho není pro mě úplně dobrý výhled, tak jsem šla vyzkoušet jejich 7 denní lhůtu na výměnu bez udání důvodů a opravdu to šlo :-)

12.1.2018
  • Liskovka (anonym)

Rozhodla jsem se pro koupi ojetého auta a po měsící ježdění na inzeráty, kdy jsem se nikde nedohodla jsem se rozhodla jít navsštívit AAA a byla jsem v šoku kolik pěkných autíček tam na mě čekalo

9.1.2018
  • Denishecek (anonym)

Já jsem tam koupil auto a za dva dny se rozhodnul ho jít vyměnit za jiné a žádný problém :-)

8.1.2018
  • Andrejka (anonym)

Mě každý zrazoval abych šla kupovat auto u nás, a říkali , abych si ho nechala dotáhnout ze zahraničí, ale když jsem zjistila jaké jsou s tím komplikace, tak jsem si také koupila vozítko z AAA a jezdím v pohodě

7.1.2018
  • Karolína (anonym)

Moc mi pomohl prodavač v AAA při výběru mého nového autíčka

6.1.2018
  • Jitka Malá (anonym)

Mám velice dobrou zkušenost s autobazarem AAA, koupil jsem tam auto, ale po dvou dnech zjistil, že se mi z něho těžko leze, tak jsem tam jel a vyměnil ho za jiné

5.1.2018
  • Jitka Malá (skrytý)

Já vůbec nevěděla kam jít pro auto, nakonec jsem zajela do Brněnské pobočky AAA a opravdu super, hned se mě ujmul prodavač o pomohl mi vybrat, za mě spokojenost

4.1.2018
  • miluška (anonym)

V AAA poradí opravdu každému. I mne jako ženské mě poradili vybrat autíčko mých snů :) růžový fiatek. Dva roky ho mám a jezdí opravdu skvěle:)

21.12.2017
  • Koldis (anonym)

Jo to je super, že se tě hned někdo ujme a pomůže vybrat auto dle představ

26.1.2018
  • Lydka (anonym)

v AAA se najdou auta za super cenu:) Prostě každý si tam dokáže vybrat!

19.12.2017
  • Karel Marinsky (skrytý)

Myslím si, že když člověk kupuje auto v jeho fin možnostech, tak je AAA dobrá cesta :-)

18.12.2017