Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje fabie 1.2 htp rok 04, při koupi najeto 220 tis, jezdí jako nová, já jsem s AAA velice spokojenej :-)
  • Já mám auto z AAA už podruhé a nikdy jsem se nezklamal, vždy jsem bral na úvěr :-)
  • Hodně lidí říká, že AAA prodávají špatná auta a drahá, já teda nevím, už mám 4 auto a nikdy jsem nikde nezůstal, nikdy jsem nemusel řešit vážnější opravu, kamarádi co chytračí a neví kde by auto kupovali, tak převážně stojí v servise
    • Moje mazda z AAA jezdí už 9 let, žádný problém, za rok tam jdu pro nové auto
  • Já jsem si bral už dvě auta v AAA, vždy jsem si nechal vyřídit financování vozu od nich, nevidím v tom žádný problém :)
    • Taky nakupuji ojetiny jedině u nich, vyplatí se to, protože se mnohem líp řeší reklamace, než v malém bazaru
      • Taky jsem řešil reklamaci v AAA na skrytou vadu a úspěšně vyřešeno, auto mi do týdné bylo opraveno :-)
        • Stejná zkušenost, objevila se mi závada a do dvou dnů vyřešeno, jsem rád, že mám auto z AAA
          • tak to je super, že to bylo vyřešeno tak rychle, za to jim patří velké plus :-)
            • Taky jsem spokojenej s jejich výběrem a hlavně servisem
            • Já už mám doma 4 auto z AAA Olomouc a vždy jezdím bezrpoblému, nikdy mě žádné auto nikde nenechalo
            • Já jsem s AAA velice spokojen, vždy tam najdu vůz, který mi vyhovuje i cenově :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit