Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám Zafiru z AAA pohodlně tam naskládám celou rodinu
  • Tak jsem si dnes koupil krásnou Mazdu 3 v AAA, jsem z ní úplně nadšený, vypadá jako nová
  • Mě to také moc pomohlo, že jsem nemusel řešit přepis, kamarádka mi právě říkala co je s tím starostí, proto jsem šla do AAA
  • Bral jsem si v AAA auto na úvěr a vyšlo to velice dobře, platím jen 1100 měsíčně…
  • Při výkupu v aaa kontrolují přes 100 parametrů a proto bych neměl strach tam jít auto koupit
  • Já jsem koupil 4 roky starou Octavii z AAA auto, teď už má 9 let a pořád jezdí, měním jen olej a pneu
  • Myslím sí, že každý si v AAA vybere auto jaké hledá, mají jich tam opravdu několik
  • Já jsem koupil starší BMW v AAA, s nájezdem 240 000 Km, už jsem s ním byl dvakrát v Chorvatsku, jednou v Itálii a vždy jsem v pohodě dojel tam i z5
  • Mám galaxinu z AAA Olomouc, vejde se tam anše početná rodina s velkým komfortem, jsem spokojený
  • Já jsem si vybral v AAA auto Octavii za 118 tisíc, vzal jsem si s sebou mechanika, který mi to proklepl a řekl, že je ok, zatím jezdím druhý rok bez problému

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit