txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (95 příspěvků)

• Hana Mokrá (skrytý)

Váhala jsem, jestli si nechat auto dovézt ze zahraničí, ale když jsem srovnávala nabídky a podmínky, tak jsem zjistila, že už se to ani nevyplatí, tak jsem jela do AAA a koupil tam auto a jsem s ním náramně spokojená

14.12.2017
  • René (skrytý)

Já jsem byl kupovat Superba v AAA a měl jsem docela problém si vybrat, bylo jich tam tolik, že jsem si skoro musel hodit mincí :-D

13.12.2017
  • jarmilka (anonym)

Na mě v aaa byli velice milí pánové. Mohla jsme si vyzkoušet jaké koliv auto jsem chtěla. Pánové mi pomohli jak s autem tak výběrem. A už rok jezdím spokojeně :)

13.12.2017
  • pepa (anonym)

Dovoz v dnešní době nemá už cenu vůbec pokoušet. Ty ceny jsou vysoké, a fotky většinou samý fake. Dejte přednost bazarům:))

7.12.2017
  • Misha (skrytý)

Moje rozhodování mezi autem z dovozu a autem z bazaru v Čr bylo hodně dlouhé, když jsem ale pak slyšel, jaké jsou problémy, při nákupu auta ze zahraničí, tak jsem se rozhodl pro koupi auta z AAA auto, do práce mě doveze každý den už rok a tak jsem spokojený

7.12.2017
  • lada (anonym)

Já s mechanikem chodím do každého bazaru i AAA. Nikomu to zatím nevadilo a myslím si, že ani nebude. A i kdyby? Tak co, žádný slovo na to nikdo mít nemůžže si myslím:)

6.12.2017
  • Lolek (skrytý)

Já jsem byl hodně spokojen s nákupem auta v AAA, vybral jsem si tam Renault clio, dovezl si svého mechanika, který mi řekl ja kan tom auto je, celou dobu se nám věnoval velice vstřícný prodavač

6.12.2017
  • Milos (anonym)

Mám dvě auta z AAA a abych byl upřímný tak jsme byl velice nadšený z každé koupi:)) Hlavně auta jezdí bezproblémově a zatím nebyla potřeba nic dokupovávat nebo tak:).

5.12.2017
  • Lampicka (skrytý)

Moje autíčko z AAA v Praze, jezdí už 4 roky a neinvestovala jsem do ěnj ani korunu, kromě oleje a pneu

5.12.2017
  • kuba (anonym)

Myslím si, že kdo koupí v aaa auto neprohloupí ba naopak :)

4.12.2017