Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem spokojený s jejich službami, když jsem koupil automobil, tak jsem nemusel řešit žádné papíry
  • Já jsem byla v AAA Olomouc a už od příchodu se mě ujmul vstřícný prodavač, který mi pomohl vybrat to nejlepší auto pro mě :)
  • My máme doma 3 auta z AAA táta,máma i já a všichni jezdíme spokojeně
  • Me hodně pomohlo, že jsem nemusela auto přihlašovat na vlastní pěst, protože se v tom moc nevyznám....
  • Mám koupenou z AAA Brno Mazdu a jsem s ní velice spokojená už rok mi slouží
  • Mám koupný mercedes A z AAA auto Olomouc a jsem spokojený auto jezdí a vyšlo to levněji, než ho nechat dotáhnout ze zahraničí
  • Myslím si, že v AAA si vybere každý mají tam téměř každé auto na které si vzpomenete
  • Když jsem si kupoval auto v AAA, vzal jsem si s sebou mechaniku, diagnostiku a myslel si, že mě s tím vyhodí, ale opak byl pravdou, nikdo mi nic neřekl :-)
  • Kupovala jsem auto v AAA, a jak jsem s ním najela pár km, tak jsem zjistila, že z něho není pro mě úplně dobrý výhled, tak jsem šla vyzkoušet jejich 7 denní lhůtu na výměnu bez udání důvodů a opravdu to šlo :-)
  • Rozhodla jsem se pro koupi ojetého auta a po měsící ježdění na inzeráty, kdy jsem se nikde nedohodla jsem se rozhodla jít navsštívit AAA a byla jsem v šoku kolik pěkných autíček tam na mě čekalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit