Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Tak to fakt není.
  • Cahir
    Protože to, co říkáš, si mainstreamový hráč prostě a jednoduše nemyslí. Stejně jako si typický mainstramový mladý divák nemyslí, že Twillight a Hunger Games jsou sh*t...
  • ja se ani nedivim... pro me Halo 4 a AC3 je jistota... nove znacky taky nejak nemusim, popravde mam strach, jestli me to bude bavit atd... proste kdyz davate do hry tech 1300Kc, tak chcete mit jistotu... nekomu to je jedno, nekomu ne... A takovych lidi je proste vetsina, navic vetsinou prvni dily novych znacek jsou proste horsi, min se do nich investuje atd, protoze sami vyvojari nevi, jestli hra bude uspesna... az druhy dil vetsinou dopadne mnohem lepe

    jinak to je zebricek pro hry na rok 2012 ne? Takze jak by se tam mohl objevit Watch Dogs napr?
  • Cahir
    Američani holdují MMA, a proto mají mé sympatie. UFC, Strikeforce *14*
  • Cahir
    To je tak trochu: "In Your Face!" Nadáváme na mamažéry, a přitom jsme taky pěkný píč...
  • Tak už to bývá,čím větší očekávanost tím horší hra,protože si to lidi stejně koupí i kdyby to dopadlo špatně protože vývojáři poté ví že prodeje jsou zaručené Viz.Battlefield,Mass Effect,Call of Duty atd. Hráči chtějí nové značky jako zrovna Watch Dogs to toho určitě půjdu a ještě Last of Us ale nějáké CoD si můžou strčit někam.
  • Nechapu proc slovaci chodi na ceske weby (nekteri se tu slusne chovaj ale vetsina pise kraviny) to nemate vlastni stranky? asi ne
  • JohnyTheZik
    ty reagujes na ocekavany hry tim, ze ea a activision jsou zlo a cd projekt je kamarad, tedy co z toho vlastne plyne?
  • Jsem rád, že xbox hráči stále ví, že Halo 4 je o mnoho lepší než CoD.
  • už jsou tu zas ti volové, co tady kdysi spamovali, jakési nesmysly, děláte slovákům ostudu
    -možná je na Slovensku IN vymýšlet si něco o nějaké manželce, ale tady to nikdo nezná, chlapče
  • prosím tě, nějaký americký fotbal je oproti ragby máčka
    -odpověď na martyho
  • Urcite. Pokud si tam nekdo do minuty neda petkrat po hube, je to pro ne zensky sport.:-D
    Ale abych byl uprimny, tak kdyz jsem ted koukal na Euro (to bylo po letech poprve, co jsem se zas koukl na fotbal), mel jsem z toho podobny pocit. Simulovani, priteplene "bratrickovani" a zadna poradna snaha dat gol, ... *7*
  • ales.smutny
    Bývalo, mládež pořád hrává ve smíšených týmech, ale jak tam přichází přistěhovalci, tak se naštěstí pohled mění :) Ale na popularitu handeggu asi nikdy mít nebude ;)
  • Tak za me tento rok urcite Borderlands 2 a Dishonored.
  • To bude tím, že například Last of Us je plánováno až na rok 2013 a tohle je žebříček očekávaných her pro rok 2012
  • Dokud tomu budou říkat soccer, tak to tam bude vždycky stát za prd :-) Ne ale vážně, mám takový pocit, že je to tam považováno za ženský sport ne?
  • No výsledky určitě nezahrnují Japonsko, to by ta tabulka vypadala úplně jinak *3*
  • Vďaka Bohu za Indie scénu. Viď "Nezávislý rozcestník" :-)
  • ales.smutny
    Tak to on vždycky, i díky vlně imigrantů z fotbalových zemí jako je Mexiko, ale na krachu jinak kvalitní ženské ligy bylo vidět, že ta reální marketingová síla tam pořád není. Ale jasně, jde teď nahoru, je to vidět i na MLS a penězích, které se tam ženou... Jen mám pocit, že FIFA nikdy nebyla v USA jistá v kramflecích :)
  • Trol.diskuzni
    Blesk nebo A-ha též nikdo nevelebí, a přitom to jsou nejvíce čtené plátky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit