Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • InfidelBro
    Nic překvapivého. Osobně se těším, až tento rok portnou Dark Souls na PC :D
  • Malleth
    To je smutek :(
  • Škoda, doufal jsem, že tam někde uvidím Last of Us, nebo Beyond a ne COD a Halo. I tak, ale věřím, že jak LoU tak Beyond budou mít dobrý prodeje. Moje peníze maj teda jistý....
    • To bude tím, že například Last of Us je plánováno až na rok 2013 a tohle je žebříček očekávaných her pro rok 2012
  • walltar
    Abych pravdu řekl tak žebříček kde je PS3, Xbox a Wii mě moc nezajímá .... každopádně je škoda že všechny studia dělají pokračování a nikde nic nového.
  • Trol.diskuzni
    Kde je TES MMO??
    • smejki
      na PC, holenku
      • Trol.diskuzni
        No ultra next-gen experience?
    • Malleth
      To vyjde až za pět let
  • Borderlands2 u mě vede a poslední dobou se mi začíná líbit i ACIII, ale fakt nechápu CoDko furt to samé za stejné peníze s tunou DLC za nehoráznou cenu a furt se na to lidé těší *8*
    • irdzi
      Borderlands2 bude super (jen aby jsme za par let nečekali na Borderlands6) ale simte Assasins Creed nahodou nevychazi skoro kazdej rok stejne jak CoD? Ne ze bych si to kupoval ale na XboxLive! tech DLC k CoD tusim neni zase tolik takze bych to s tim CoDkem nevidel tak cerne:)))...sorry jestli to vyznelo nejak blbe, jenom jsem me pri tom tvym prispevku zaujalo kolik tech Assasins Creed za posledni roky vlastne vyslo???? - naposledy jsem hral jednicku a mozna casem zkusim dvojku....
  • Call of duty black ops II *1* jak jinak. Takovej AC III by si tu druhou příčku zasloužil více. *3*
    • Gorkan
      holt activision a ea jsou zlo hotovo o tom se nedá diskutovat *10* kdo s tím nesouhlasí tak zřejmě nesouhlasí s tím že nejlepším studiem v přístupu k hráčům je cd projekt
      • JohnyTheZik
        ty reagujes na ocekavany hry tim, ze ea a activision jsou zlo a cd projekt je kamarad, tedy co z toho vlastne plyne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit