Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa
    Přihrát víc peněz.
  • KrPa
    Prvni dil ma navazovat na posledni knihu, kdyz Ciri vezme Geralta pryc, tak se v intru 1. dilu vraci na zem. Takze od posledni knihy do prvniho zaklinace mohl ubehnou cca 5 až 10 let. Co se týče Triss, ta přežila bitvu u Sodenu, pak se opět objeví v knihách.
  • Odulin
    Právě dojíždím Srdce z Kamene, abych byl na připraven na O víne a krvi. Včera jsem dělal tu zábavu pro Vladimíra a.....kruci tomu říkám questy. :))
  • Still
    PC má taky Gwynt karty, stejně jako u prvního datadisku.
  • Asharak
    Grafické hlavně. Nebo to bude v základní verzi taky? Zatím přádné srovnání není a nějak jsem to nikde nenašel :/ I když ten inventář jsem tam taky nečekal, možná jsem myslel právě ten, moje chyba :)
  • Ani ne, viditelnost se nemění tim, že má na sobě hrdina jinou helmu, Valve si to navíc hlídá, aby se nějaké opravdu extrémní skiny do hry nedostaly
  • bodmrazu
    Nevite nekdo, jak je to s fyzickou verzi? Videl jsem nekde PS4 verzi kde jsou fyzicke Gwynt karty. Ale co PC a XBOX?
  • kotrmelec simulator :)
  • Nemyslím si, žes tu knihu četl moc dobře, Triss má jméno na kameni vytesáno náhodou, protože po masakru nebyli schopni najít nic, co z ní zbylo, takže když byla na pahorku se všemi ostatními mágy, a všichni ostatní zemřeli, tak se předpokládalo, že je mrtvá. A mimochodem, původní trilogie o Zaklínačovi končí jeho svatbou s Yenefer, kde je Triss družička
  • Ktoré vylepšenia? Patch 1.20 ide byť pre všetkých a ide priniesť všetky vylepšenia o ktorých sa tu píše.. datadisk nejde sám o sebe priniesť žiadne zmeny do pôvodnej hry
  • MikeR
    Hloubku? Ale no tak, tohle není Márquez ani Vian. Nijak nezpochybňuju kvality Sapkowskiho nebo tvůrců her, ale hledat v Zaklínači hloubku zní docela směšně. Tohle není ten druh literatury, který jí má nabízet a ostatně i Sapkowski pochopil, že lepší je se o takový věci ani nepokoušet a dělat to, co umí opravdu dobře. *4*
  • Ano to je to pořadí. Ta nová kniha by měla zapadat do časové osy povídek.
  • Omlouvám se, ale musím s tebou ve většině nesouhlasit. Rozhodně s tím, že Sapkowski ani neví jak hry vypadají...vždyť on na první z nich i makal! Dokonce i s vývojáři byl na několika herních akcích. Hry se citelně drží podle předlohy, jasně rozdíly tam nějaké jsou, ale není to nic co by extra ničilo nebo kazilo hlavní dějovou linku původního příběhu. Geralt jako služka králů? WTF na tebe twl...pochopil si vůbec smysl toho, co Geralt v zaklínači 2 dělal? Pochybuji, když si tomu nedal šanci...jsi lehkomyslný jedinec, kterému se nelíbí příběh, protože nedokáže pochopit smysl a hloubku té story. Pokud něco nechápeš...hledej...Co tam je...je vysvětlené tak, aby to dávalo smysl. Víc k tomu nemám co říct snad ještě, že pokud nechápeš co tam divoký hon dělá, tak jsi nečetl Paní jezera. Bůh ví, zda víš co je Wild hunt zač...konec
  • Tedy tohle je to pořadí? Ta nová kniha jako první?
    https://www.mlp.cz/cz/novinky/blogy/tipy-od-lektoru/1049-tipy-od-lektoru-zaklinac/
  • No je to naozaj tak ako si napísal, táto vec toho staršieho pána na začiatku myslím že vôbec najviac ťažila, že ako môžu sa len inšpirovať, a meniť príbehy v jeho diele, holt je to tak, hra proste nieje či nemôže byť skopírovaná kniha,ako som to cítil od neho,
    Ale už sa zmenil, naposledy- už nieje taký, aký bol mrzutý, už myslím že uznal a uvedomil si niektoré veci. Síce neviem či je alkoholik či bývali alkoholič, ale jeho postoj je už naozaj podla mňa trošku lepší i keď dakedy často odmietavý, ale aby sme ho spoznali, tak najlepšie by to bolo osobne osamote, pri fľaške dobrého ehm, jedna fľaška Nilfgarskej citronovky by stačila naň ho.
  • apunahasapetilon
    Musíš se prostě "vykašlat" na to jak co bylo v knihách :) a hrát hru s tím jak to tam je. Já jsem byl "fanoušek" Sapkowskiho a Geralta daleko dřív než udělali první hru Zaklínač a už tam jsem naprosto šílel z těch nesmyslů který tam jsou (jako je Triss a další) a jak si to "pěkně zařídily" s tou Geraltovou amnézií, aby si tam mohly dát co oni chtějí. Ještě horší jsem to měl se Zaklínačem 2, kterýho jsem přestal hrát už po Flotsamu a zhnuseně jsem hru prostě daroval někomu jinýmu, s tím že tak debilní příběh kterej tam byl se fakt nedal (Geralt jako služka králů-WTF?) a divim se do dneška že jsem to nevzdal už v tom idiotským tutoriálu. Trojku ale překvapivě hraju a mam jí i docela rád, až na ten (zase) nesmyslnej hlavní příběh, kdy si divokej hon prostě a jednoduše jen tak běhá po zemi a vůbec to nesouhlasí s obsahem knih....na časovou osu se vyprdni, protože hry Zaklínač 1,2,3 jsou jen hry od fanoušků Sapkowskiho a on s tím nemá vůbec nic společnýho. Jestli někde někdo píše nebo říká že jo (což jsem taky slyšel) tak kecá. Já jsem byl v Praze když tam byl naposled Sapkowski a on tam říkal že ani neví jak ty hry vypadají a co tam je za obsah,takže asi tak....je to prostě jen fan pokračování a tak to musíš brát.
  • No keď charakter, tak vážne či srandovné , ho mal ten Novigradsky kupec, ktorý Geraltovi vrátil niekde v podhradí pred hospodou v jednotke, finančný dlh, pekné bolo, že Geralt ani nevedel za čo mú tie peniaze dlžil a vrátil.

    No keď sa bavíme, o miestach - tak nekde som četl, zaujímavý príspevok, o spísaní akože petícii, kde bude zároveň počtom hlasovania vybratá lokácia, kam by si hráči najradšej podívali .
    Je toľko miest v v našom reálnom svete kam by sa človek rád nahliadol, nieto ešte vo svete zaklínač-škom.

    No taký Dol Blathana či údolie kvetov , by som radostne prijal a uvítal,(myslím že sa mal objaviť v dvojke ale nakoniec od toho upustili ?), ja som proste rád za každú novú zaklínač-skú lokalitu , ktorú naše oči nevideli.
  • Stačí držet mezerník (nebo možná C - ted přesně nevím).
    Geralt po dopadu udělá kotoul a je v pohodě.
    Bohužel na to nebylo v tutoriálu moc upozorněno a tak hráči amateři respektive recenzenti (i když to je to samé) umírali při skoku z výšek.
  • uuuuuuuuuužžžžžžžžžž
  • Pouze došlo k chybě, Triss ve skutečnosti na Soddenském pahorku nezemřela. Sama to vysvětlí v Krvi elfů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit