Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z prvních 30 minut hraní jsem 25 minut sledoval animace, to je strašné, ještě že jsem to stáhnul zadarmo.
  • Ucebnicovy priklad za 9/10 ? :D:D Tak to potom jo. *9*
  • Ma taky nekdo spatby popis u novych ctyrech obecnych skilku?Napr. Misto gurmet tam mam huntsman a ze to dubluje efekt trofeji ale ikona je lahev a vedle hrozny a kdyz sem koukal na nejaky letsplaye tak tam byl vzdycky gurmet.
  • Tak sem to koupil ve slevě za 25 € a hraju to na sestavě na které bych to neměl ani zapnout. HD 7770 AMD Phenom II x4 965 a 8gb ram střední detaily 40 fps
  • http://games.tiscali.cz/recenze/mass-effect-2-recenze-50326
  • Hraju a je to paráda
  • Zir074
    Ano je.
  • Pokud to už někdo ví, není ten známý Regis, když je ten datadisk o upírech a tak? Jetli jo, tak hned kupuju
  • Ta úvodní narážka na Dona quijota je geniální *1*
  • Diky
  • Taky
  • Jdu na obídek a pak se do toho pustím. To bude prostě bombastik.
  • Já se tak těším, ale to nejdříve musím najít staré savy, které jsem určitě zálohoval, ale nemohu je najít. *16*
  • Asharak
    Pokulhává dost v hratelnosti. Začal jsem ho potřetí a je to už dost otravné. Myslel jsem že je alespoň ten loot systém trochu random, ale většina věcí, dokonce i npc loot, je snad pevně naprogramovaná. Podobné to má asi i Skyrim u lootu, ale je daleko zábavnější hrát ho od znova. Což beru jako jeden z hlavních prvků pro open RPG hru (znovuhratelnost), vlastně i samotné RPG a už z toho důvodu bych viděl že nemůže dostat 10/10. Pokud se teda W3 říká open world, ale max 95/100. (neříkám že si Skyrim těch 1/1 zaslouží).

    Ale obecně platí, že takhle by žádní hra nedostala 100 ze 100. Navíc je to pořád jen názor jednoho člověka ta recenze.
  • Test
  • Nedávno jsem v té části hry byl. Tady je rada, pokud se ti souboj ještě nepodařil:
    Dá se dostat poměrně snadno, jelikož vypouští spousty jedu. Po vypití elixíru "Prvotřídní Zlatá žluva" se Geralt při intoxikaci jedem léčí, namísto ztráty životů. Stačí v tom jedu stát, podobně jako s "Quen" v ohni. Pokud máš "Quen" na vysoké úrovni, můžeš v místě zamořené jedem stát, dokud tě žabák netrefí a nezničí štít. Jak psal kolega, žabák je slabí proti ohni, silný "Igni", petarda ohnivé podstaty, nebo zbraň s šancí na podpálení taky udělají svoje. Osobně mi mnohem náročnější přišel souboj, který následuje pár minut po žabákovy.
    Navod na "Prvotřídní Zlatá žluva": http://navodycesky.cz/pc/zaklinac-3-divoky-hon-zlata-zluva/
  • Zcela objektivní a nezaujatá recenze. Škoda, že ten nedohratelný quest nebyl v hlavní linii, bylo by hodnocení také tak vysoko? Polovinu herní doby hledět na enginové animace, to je také děs. Tak snad si zase alespoň užijeme nějaké pěkné kozy. To je totiž jedna z mála předností Witchera 3, že se u něj dá kvalitně honit při pohledu na nahé hrdinky.
  • Skyrim to dostal také a to se musel vyloženě pro PC dodělal díky modifikacím.. Zas tak moc 10/10 neber....
  • jenda84
    díky za lekci, beru zpět *1*
  • http://games.tiscali.cz/recenze/zaklinac-3-divoky-hon-recenze-251453

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit