Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První a druhá kniha je soubor povídek. Přečti si román (5 knih) pokud tě zajímá více ze světa Witchera.
    Co se týče Triss, tak ve skutečnosti nezemřela na pahorku. Došlo jen k omylu, protože těla byla popálená a nebylo poznat kdo je kdo.
    Samozřejmě pomocí magie byla většina čarodějů z pahorku vyléčena (třeba Yennefer tam přišla o zrak).

    Co se týče časové osy tak je to takto: povídky (vyjma té poslední se svatbou), poté román a pak jednotlivé díly hry. Ty hry a sebe navazují. Proto například začíná dvojka na dvoru krále Foltesta, jelikož první díl tam končil.
  • Asharak
    Tak už?
  • Asharak
    Změna základního modelu hrdiny = změna. Viditelnost byla nastavena a je porušena skiny, a hle máš p2w prvek, pro někoho.
  • konečně, lidi mi tvrdí že patch 1.12 opravuje tohle:
     Fixes issue whereby an ifrit in quest titled Redania's Most Wanted could not be
    reached.
    daný Q aspoň na 1.12.1 nejde projet. Snad patch výjde už brzy.
  • Asharak
    Bohužel, musíš skákat ze hřbetu koně, tomu to nevadí.
  • Asharak
    Jenže na level se nezvtahuje hodnocení games od 1 do 10. Spíš bych rád věděl co by měli udělat navíc aby seděl příčce 10/10.
  • Asharak
    Bohužel, většina majoritních uprav bude jen v datáči a né ve staré hře
    *9*
  • Mám takový blbý dotaz, jak to že Triss žije? na konci druhé knihy je už Triss mrtvá, padla v boji proti Nilfgardu v té samé kapitole najde Gerald Ciry ve věku cca 11-12let. Aspoň v mém příběhu (hra) je Triss naživu ale kde je teď to netuším asi odešla za kámošema čarodějema které propašovala z Novigradu.
    Je někde časová osa Hry a knihy v jednom jak to vlastně šlo za sebou co bylo před hrou a co se odehrává po ní a co se proboha odehrálo mezi hrou witcher 2 a witcher 3.
  • U mě pan Iorweth poeticky umřel. *5*
  • Trojku Zaklínače sem ještě nehrál, ale mam to v plánu. Každopádně tyhle screeny jsou nějaký divný :D na čem to hrajete? Ty kostrbatý hrany sou hrozný.
  • *Geraltovy
  • Během hraní jsem neměl problém skočit ze 3-4 metrů beze ztráty života, pokud ty ano, tak si asi nedával pozor při tutoriálu, a to není chybou hry.

    Jinak Geraltovi nadlidské schopnosti spočívají hlavně v rychlosti pohybu a reflexů a zlepšené regeneraci, rozhodně to není žádnej Cpt. America nebo Spiderman, aby skákal ze střech a metal kolem sebe metrákovými věcma.
  • Femto
    V Levelu loni dokonce dva
  • Asharak
    Takže furt nic převratného ve světě datadisků? Dostal nějaký datáč někdy 10/10 v kategorii datáče? *9*
  • Řekl bych, že tu už vypustil
  • Femto
    Pro mě to byl nejlepší charakter ze všech dílu. Hodně jsem se těšil na nějaké hluboké lesy Brokilonu či právě Dol Blathanna. Myslím, že konec trilogie by hezky poeticky navázal na povídku Konec světa, kdyby se hra odehrávala v Dol Blathanna. Osobně si myslím, že Skellige ani tenhle Toussaint není pro hru to pravé.
  • A ty hloupost?
  • Femto
    stačí těsně před dopadem udělat kotoul a přežije i z toho druhého patra :)
  • Přesně, pak není jasné jak to s ním dopadlo. Stejně jako další postavy z druhého dílu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit