Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    ty radši nějakou p2w dotu...
  • Femto
    Jen škoda že se nerozloučili s Dol Blathanna a návratem Iorwetha.
  • v zaklinaci 3 jsem stravil asi 140 hodin, dobra hra, ale to ze vyjde tohle rozsireni je mi vice ci mene jedno. Preci jen jsem se tam ke konci uz dost nudil, tak nevim jestli by to nahodou nepokracovalo, ta nuda. Krome skvele narace a postav ta hra nemela zas az tak moc co nabidnout, a luxovat nekonecne otazniky po mape kde se deje poard to same dokola a odmena nulova zacne taky nudit. Ale tak mozna nekdy casem si to zahraju.
  • tak do analu se zapsal zcela jiste *1*
    (sry neodolal jsem)
  • PanS
    Komentuješ vždy jen to, co "tě bere"?
  • Still
    Tak proč to komentuješ, když tě to nebere... Aha, chybí mozek...
  • Je to totalni blbost, pro me ano !
  • Stejně se tu najde kupa haterů, co to nanávidí, jen aby nezapadali do davu.
  • Vogon
    Pokud to má blíže k Shrekovi, než k GoT, tak si to snad i koupím, na Zaklínači mám nejradši právě nádherný slovanský humor a přepracovaní pohádek, politické intriky mě nezajímají a myslím že Zaklínači moc nesvědčí.
    Pěkná hra barev je vítaná, nejen že mi to připomíná Fable, ale taky je to něco jiného než ta oranžovo zeleno modrá paleta Velenu a modro bílo tmavo zelená Skellige.
    Jinak nevím proč, ale obrázky ze hry v článku vypadají lépe než podobné marketingové obrázky. A už jen z těch obrázků jde vidět, že přidali pěknou řádku monster, což hra neskutečně potřebovala.
    A na rovinu si řekněme, že systém mutagenů a UI potřebovaly pořádně naolejovat, pokud se tak vážně stalo, tak je jedna z mála špatných věcí na původní hře pryč.

    Bohoňku, přemluvil si mě, přidávám si tohle do deníčku.
  • TheGGG
    jo jo, witcher je dobrá série, hra která pobaví, má moře epických momentů, není otravně náročná ani překombinovaná, skvěle napsaná postava s mořem hlášek, díky knihám hluboké a promyšlené lore, skvělý dizajn nepřátel, parádní grafika, slušný voice acting, rozmanité prostředí, zajímavé questy... rozhodně palec nahoru.
  • Still
    Tak kde jsou chytrolíni, co napíšou, že je to jen plýtká hra a ten hype byl až moc velký? *1*
  • sakra, jsem tu na "diskuzi" moc brzo...
  • hezkypěkně, CD projekt se touto trilogií nesmazatelně zapsal do análů herní historie *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit