Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak neviem ake ty si hral UFo ale ja na amige ktore bolo normalne vo farebnom kabate
  • Ten cartoon styl mě prostě nebere. Postrádám tam trochu hutnější atmosféru.
  • DeDy
    Demo jsem hrál 2x. Poprvé jsem byl opatrný a tah končil tak, aby aspoň dvě postavy zaútočily v tahu vetřelců. Skončil jsem bez zranění. Podruhé jsem to vzal hopem a upss. Doktoři měli co dělat. Tři postavy jsem měl zraněné 9 dnů na marodce.
  • "Co mě osobně zaráží, je atmosféra hry, kterou podporují ambientní zvuky a počasí (bouřka). Je to věc, o které bych neřekl, že ve strategii může hrát významnější roli."

    Kdo by to rek, ze zvuky okoli prohlubujou atmosferu a jsou dulezity pro lepsi hratelnos? No kdo by to rek? Ooooooooooooooooooooooooooo!
  • Nikdy se mi nestalo, že by mi někde nejelo video za x let, akorát, když přijdu sem, tak mám černou obrazovku. Kde asi udělali soudruzi z games.ru chybu :)
  • Shania
    Nehraje to hrozna lama, jen ti nazorne ukazuji, co se ti stane, kdyz jako lama budes hrat.
  • N7N7
    prominte, omyl
  • MickTheMage
    Hlavna vec, ze povodne UFO bolo ciernobiele ;)
  • MickTheMage
    Normalne si ich vyberas, tu mas screen z vyberovej obrazovky:
    http://www.sector.sk/files/recenzie/201292415382763%5C/XCom-Enemy-Unknown-2012-29804-4005788-1.jpg
  • jo jo
  • Erien
    Pokud vím demo bylo jen tutorialová mise (ale nehrál jsem).
  • Žádná z těchto youtube voleb takhle samozřejmě ve skutečné hře nevypadá, to jen pro potřeby toho interaktivního videa, ve hře vojáky ovládáš a volíš přímo (dokonce je na začátku i disclaimer, který tohle říká).
  • jo ? bezny konzolodini hrac. nevim co se divis.
  • Jason_dinAlt
    Zdá se mi to, nebo v tom videu je vidět, že složení teamu si sám nemohu určit, ale mám na výběr jen jednu ze dvou přednastavených skupin? Je to vidět hned na začátku na 0:28.
    Může mi k tomuto někdo podat nějaké info?
    Doufám, že to je jen nějaký "tutorial" mód.
  • tesim sa na tu hru lebo mi pripomina casy amigy a super hratelnost tej hry len sa bojim tej farebnej grafiky a nejakych tych "noviniek" aby nedodrbali hru,ako limit mat len jednu base a take
  • MidnighT91
    Taky jste si všimly toho že to hraje nějaká strašná lama...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit