Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já už to mám předobjednany už nějakej ten měsic. A těším se jak malej Jarda. *1*
  • Jj, mne demo definitivne presvedcilo o preorderu. Takze mam i darek pro kamarada, Civilizaci 5 :) Nastesti nas je vic nez tech zapsklych rejpalu co budou porad dokola mlit, ze to neni jako puvodni XCom i kdyz tim niceho nedosahnou.
  • Tak hraj tu dvacet let starou hru. Nevidim problem.
  • rami.cz
    jo, me taky :)
  • Musíš ale taky hodnotit grafiku podle míry reálnosti, jinak řečeno, jestli by takový stroj dokázal kdy fungovat. Souhlasím s Etheral Master Commanderem, v Apocalypse je osobitá komixová grafika, říznutá retrostylem a je mimochodem hodně povedená.
  • Cela tahle diskuze je slovickareni. Mirny komiksovy styl budov je ulne v pohode;a postavy komiksove rozhodne nejsoy
  • Co je na tom komiksoveho? Lidi,hodnotte grafiku z kontextu doby,ne podle dnesnich meritek.
    Me osobne hlavne vadi komiksove postavy. Vypada to strasne(ve hrach)
  • Tedy vlastně jsem chtěl zmínit UFO: Aftershock ne afterlight
  • Naprosto souhlasím...poté co jsem byl jako dítě učarován z jedničky a dvojky, které jsem dohrál několikrát, tak po nainstalování apocalypse ?....nehrál jsem to dohromady ani dvě hodiny...vubec si me to nezískalo...... a popravdě, pravděpodobně si tuto novou verzy enemy unknown zahraji, ale taky jsem čekal něco trochu víc....než co nám je teď předkládáno.....to už mi přijdou lepší UFO: Afterlight, které se hodně snažili o vytvoření podobného zážitku jaký jsme měli u původní verze UFO: enemy unknow a nutno říct, že se to docela povedlo a já si tu hru docela užil...jsem zde s píše skeptický.
  • Grafika, hudba, atmosfera vsechno horsi nez hra z roku 1993 stejna pisnicka jako s falloutem... Doba kdy se daly hry povazovat za umeni je nenavratne pryc :'( Misto toho mame marketing a netalentovanou bandu kopirovacu/vykradacu.
  • A dost, jdu nahodit dosBox :)
  • V Apocalypse že není komixová stylizace?
    http://angel.starehry.eu/phprs/storage/201107121439_xcomAnihi.png
  • Kozy
    Tak jsem si zkusil demo a sakra tohle musim mít, úplně mi to učarovalo.
  • Apocalypse stale vyuziva vysoko stylizovanu grafiku, stale smerom do komiksova, ale predsa trochu inu ako v pripade prvych dvoch dielov. Je v tom totiz i trochu art-deco, ale komiksove :)
  • Robotron3
    No za prvé, tohle má být předělávka Enemy Unknown, máš to přímo v názvu. A za druhé, tobě se vážně líbí grafika Apocalypse? Si pamatuju, jak jsme kdysi právě nad Apocalypse hořekovali, jak je to ošklivé oproti předchozím dílům. Ale proti gustu :) A stejně, i když je to zase render, tak podle mě to pořád vypadá dost komixově http://www.game2k.cz/data/images/games/x_com_apocalypse_pc_2.jpg
  • Robotron3@tiscali.cz-prvni dil ufa odpovida moznostem tehdejsi doby. Tenkrat to byla krasna grafika. A navic muj nejoblibejnejsi (a taky samozrejme nejhranejsi) dil X-COM serie ani nahodou neni prvni dil,ale X-Com Appocalypse a tam neni po komiksove stylizaci ani pamatky.
    X-Com neni jen prvni ufo. A prvni dil ani neni nejlepsi
  • Robotron3
    No hlavne, kdyz komixova stylizace byla uz v puvodnim UFU (a mnohem vic, nez tady)? Tak trochu nechapu, jak muzes tvrdit, ze se to do pokracovani nehodi ;)
  • To je prece jedno. Render nebo kreslene. Stacilo by to upravit na dnesni dobu,pridat rozliseni,vyhladit,zlepsit animace a bude se to hodit stokrat vic.
    Nevim jestli mi nechces rozumet nebo ti to tak spatne vyzvetluji,ale dal uz to resit nehodlam. Komiksova stylizace se podle me do takove hry proste nehodi. Ty mas jiny nazor. Vzhledem k tomu,kolik her posledni dobou vychazi v komiksovem stylu,tak je jen dobre pro tebe.
  • Keyz
    To je ok,ale viděl jak strčil zbraň do auta a skrz to střílel.
  • Ale tohle bylo přece i v předloze. Ten pocit, když mi voják netrefil dávkou, ani jednou, vedle stojícího ufona, byl na roztřískání klávesnice... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit