Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hre chybaju zakladne veci: nie je tam zalozka friends, nemozes vyzvat na duel kamarata, hras len nahodne duely s cuzdimi ludmi. V hre nie sú guildy, ziadna komunita, iba global chat ktorý je neprehladny. Napad je to dobry, ale hra je nedorobena, vela aspektov odflaknutych.
    • BoB.2
      Je to BETA verze.
      • BoB.2
        Ber to tak že nikdy nedělaly žádnou hru a tuhle dělaly zadarmo.
      • To je sice hezký, ale v dnešní době už to není žádná výmluva... obzvlášť když už po hráčích "chtějí prachy" a ne čisté testování...
        • To že nechali hráče hrát byť ještě nedodělanou hru vidím spíše jako pozitivum. Podle mě lepší než aby se to pořád odkládalo. Krom toho každá investice vám do budoucna zůstane a nikdo nikoho nenutí něco platit. Všechny karty půjdou sehnat i cestou času. A krom toho když vidím jak ochotně pomáhají každému hráči, vyslechnou si jeho názory a snaží se je zrealizovat, tak to je opavdu super.
          • Jo. To jsi řekl super. Těchto karetních her není nikdy dost a kdo nemá zájem hrát nedodělek, tak ať si prostě počká.
          • Mě prostě přijde mít placený content v ještě nehotovém projektu minimálně drzé, ale samozřejmě každý na to může mít jiný názor. Zatím se mi hra líbí jen po designové stránce (které mě opravdu uchvátila). Jsem zvědav kam se bude ubírat dál.
      • Je to beta, ale základní featury by ta hra měla mít, zvláště tento typ her, pánové to vypustili co nejdříve aby si napakovali kapsy, a to je špatné, pokud majít takový přístup již od začátku tak snad ani nemá se do téhre hry pouštět...
  • Odradilo mě to už u intra. Co to má být ? Ty titulky bych takhle špatně česky snesl kdyby to byl překlad, ale v české hře ? No to snad ani ne.
    • Muzes uvest konkretni priklad spatneho slohu? Ja tam teda nic nevidel a dle meho nazoru je autor textu urcite vypsanejsi nez ty .. pri vsi ucte.
      • Já se tím nesnažím živit.
        • Sam si tohle tema nacal, tak uved konkterni formulace, ktere by i imbecil ve sve slohovce napsal lepe. Jsem zvedav ;)
    • USER47
      Za co tolik mínusů? Vždyť má pravdu, působí to opravdu poněkud neohrabaně...
    • jo, je to tragédie, pravopis asi pánům nic neříká..
      • Pravopisná chyba tam není ani jedna, hochu ;)
        • pokud se podle vás čeština = pravopis tak už nepište a přečtěte si co píšu. Je to napsaný pravopisně dobře ale stylisticky úplně na zblití
          • Chtěl bys to v alexandrínu? Je to úplně standardní překlad z coraabštiny.
            • Lehce řečeno každá 2. slohovka polovičního imbecila se tomuto výtvoru vyrovná. To že to je překlad nějakého chrochtání, které je zde vydáváno za cizí jazyk myslím ničemu nepomáhá. Prostě to funkčně nesplňuje to co asi mělo a tím myslím navození atmosféry (to se nepovedlo vůbec) a nastínění nějakého děje (a to vypadá že někdo vymýšlel 5 minut u flašky vodky). Ale mě je to samozřejmě jedno není to moje hra a hrát jí ani nebudu protože si raději zahraju karty s lidma u stolu než tuhle parodii, ale jinak všem které to baví přeji příjemnou zábavu a těm co nechápou co jsem psal doporučuji nečíst jen program na TV v příloze blesku.
      • O pravopisu nikdo nic nepsal...
  • Inquisitor
    No asi to není nic pro mě. Pomalu z dvaceti duelů jedna výhra :D. Jakto že mají všichni víc nabušený karty jak já?
    • Inquisitor
      Tak jsem si s tim trošku pohrál a už je to mnohem lepší.
    • Jak si sestavuješ balík musíš si tam přepnout na uncommony. Je tam pro ně kolonka zvlášť.
      • Inquisitor
        uncommony? Co to je? Asi to bude v balíku, protože jsem to tam házel víceméně náhodně.
        • to je označení rarity karet, běžné označení u TCG, nejběžnější/nejslabší karty jsou označovány za "common", neobvyklé/silnější za "uncommon" a vzácné/nejsilnější za "rare". Většinou bývají odlyšené (ikonka karty je černá/stříbrná/zlatá, nebo jako zde 1, 2, 3 čárky atp.). Řekl bych že to bude termín převzatý z Magic the Gathering.
        • BoB.2
          Dole na kartě jsou takový čárky 1,2 nebo 3
          • kdyz to tam lupes nahodne, nemuzes se divit, ze prohravas...
            • BoB.2
              Chce to trochu system.
  • Jo.... Taky už jsem čestný člen a je dobrá a věřím, že v budoucnu bude ještě lepší.....
  • Hrál sem asi 50 duelů a musim říct, že mě nepříjemně překvapilo, jak málo karet tam je a už polovina z toho mála je za real money.
    Hra jako taková má potenciál ale momentálně je moc jednoduchá.. kromě správnýho sestavení balíku už by to mohla hrát opice.. jediný v čem se reálně rozhodujete, je jestli použijete abilitu karty (v 90% případů neni důvod proč jí nepoužít) nebo jestli použijete kouzlo, které vám náhoda přihrála na ruku, což je zatím pouze jednorázovka která má buď ubrat život soupeři, nebo vám pomoct vyhrát duel.. žádné další typy karet tam nejsou, na ruce krom kouzel nemáte ani potvory abyste mohli taktizovat koho ted.. neni tam nic..

    Kouknu tak za rok jestli jim to p2w ještě někdo hraje a co s tim provedli. Když to správně uchopěj tak to bude super hra.. teď jí ještě neni.
    • tak ty po jednom dnu hrani dokazes posoudit jestli je hra jednoducha nebo ne? kolik jsi toho nahral s ponizovakem, samoodemilacem, skore manipulatorem? kolikrat jsi dokazal hru zavrit v druhym kole? hadam ze jsi zatim hral jen s ekvivalentem magicovyho aggra se samyma bulk kartama, potom ti ta hra muze prijit jednoducha. ale s takovym balikem je i magic hra pro maly decka.
    • moc to srovnavas magicem. Navic nemas pravdu v tom, co jde sehnat za chechtaky a co ne. Kdyz paris, ziskas triny, xoty i karty co naopak nejdou sehnat na shopu. mam jen pocit, ze jsi to odsoudil pote,co jsi prohral par uvodnich her...
      • No s magicem srovnávám no.. nemám srovnání s jinou hrou. A her sem prohrál cca první polovinu.. a druhou polovinu vyhrál.. takže žádnej emo quit. A proti magicu mi to přijde prostě takový v plenkách zatim.. uvítal bych to složitější, toť vše.
  • Z Magic the Gathering vzali autoři to nejzábavnější, totiž skládání balíčků. Jiný karetní hry jsem nezkoušel (natož v elektronický podobě), ale nalákali mě na Corrabii hodně.
  • Jedno známější jméno nějakého "umělce"? Čumfan Don Běsograf?
    • smejki
      http://coraabopedia.cz/wiki/Kategorie:Coraabia_Artists
      ::muck::
      • By mne teda zajimalo kolik z nich neco nakreslilo specialne pro tuhle hru, protoze to spis vypada, ze dali povoleni pouzit nejakou svoji existujici praci (teda snad aspon to). Nevim ejslti bych tomu rikal, ze se "podileli" *3*
        • smejki
          Ah, nevíš. Tož tak - Tvůrci troubí do světa už dlouho, že umělci jim dávají svá neužitá šuplíková díla gratis. S tím, že kdyby to byl finanční sukces, tak se o zisk samozřejmě podělí. To ještě neznamená, že se tam plácne cokoliv. Kluci mají svou vizi světa a podle té ta díla vybírají. Možná někdo nakreslil i něco speciálně pro ně, ale rozhodně to nebylo na objednávku. Imho, když má někdo dílo v díle a přiznané autorství, podílí se na něm. Doufám, že je to pro tebe dostatečné rozřešení téhle záhady *3*
  • Inquisitor
    Tak jsem si včera večer projel tutorial a mám v tom dobrej hokej :D
    • BoB.2
      Nejsi sám ze začátku jsem taky plaval i tet mě pár věcí uniká,ale chce to hrát časem se rozkoukáš.
    • Je to velice jednoduché. :)
      • velice jednoduché to je, ovšem naprosto nepřehledné UI plné blbostí z toho pro nováčka dělá uplnej maglajs *1*
  • Mohli líp vychytat ten tutorial, protože člověka nenaučí v podstatě nic.
    • tutrial je v poho jako v kazde hre podrobnejsi pravidla na foru
  • Jestli nekkdo zna urban rivals ci battleforge tak potom pochopi, co znamena pay win :)
    Do jedne hry jsem investoval pres litr do druhe nic a pomohlo mi to ? NE!. Tady v te ceske proti me hral o 7 lvl vice a skoro byla remiza
    • Nevím, battleforge jsem hrál a mam tam deck v ceně 7k bodů. Aneb uměni obchodovat:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit