Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to sběratelská karetní hra a nechápu co na tom pořád nechápete. Už mě nebaví tady pořád číst jak tu fňukáte, že je to p2w. To je asi logický ne? Hráli jste vůbec podobnou hru? Třeba MtG? Tam lidi nechaj i tisíce za konkurence schopnej balík. Tady ho postavíš z herní měny. Navíc Xoty jdou vydělat i pomocí aktivit a po splnění UNI jich dostaneš 50 na booster. Nevim kde jste si navykli, že je všechno zadarmo.
    • Se mi libi jak vzdycky nekdo obhajuje p2w stylem: Ale vzdyt ty si to muzes nafarmit hranim ablabla. Pointa je mily priteli, ze ten kdo plati to farmit nemusi a proto si kupuje vyhodu.
      Zadarmo neni nic, to je pravda. Ale pokud mi nekdo tvrdi ze neco zadarmo JE, a ono neni tak je to sprosta lez.
      • Milý přitely zadarmo to opravdu JE. A pointu jsem v tvým názoru opravdu nenašel. To co píšeš je holý fakt. Jen si potvrdil to, že pokud nechceš nic investovat, můžeš být stejně dobrý jako ten co do toho peníze dá, akorát tomu budeš muset věnovat daleko víc času. A z příchodem bazaru, který je v plánu, budeš moci získat i karty co někdo za peníze dříve koupil. A pokud už si hru hrál tak poznáš, že více karet opravdu není tak velká výhoda, hráč je omezen vlivem a do balíku si všechny svoje trumfy za peníze dát opravdu nemůže.
        • Jestli to nevidis, i kdyz jsi to sam napsal, tak si liskni. Sam tvrdis ze muzes byt stejne dobry (at uz to znamena cokoliv, at se tim nezabyvame) kdyz investujes nejakej cas. Jenze ten platici ten cas investovat nemusi a muze byt dobry okamzite. Vidis ten rozdil? *7*

          Navic, me zadny tvoje "s prichodem tohohle a tohohle" nezajima, to jsou zase vymluvy. Jestli je tam neco co jde koupit jen za realny prachy tak je to fakt, a muzes se tocit na hlave a nic nezmenis.
          • Asi chapu co te stve, ale moc nechapu, jak by sis to teda predstavoval. Bud by se mohly platit mesicni poplatky a vsichni by meli stejne podminky, stejny rozpocet na baliky atd. s tim, ze to spousta lidi hrat kvuli placeni nebude. Nebo to udelas tak jak to je ted, ze hrac co chce hrat se vsim vsudy, bude tvurcum platit stejne jako v prvnim pripade a neplatice nechas hrat aspon takovy nekonecny trial, ktery muze pro nekoho stacit.
            • nebo mohli vymyslet neco noveho, nebo je to nemenne pravidlo ze se vydelava boostrama? Co treba alternativni obrazky karet, alternativni avatari, foily, pozvanky do beta testu novych sad, specialni turnaje kde jsou vyhry atd...
          • Jediný co tam jde kupovat jsou momentálně karty a to i za herní měnu. Karty za peníze z tebe neudělají lepšího hráče. Možná jsem to blbě napsal, ale myslel jsem tím, že k takové sbírce karet jakou bude mít ten co do toho ty peníze dá je potřeba více času. Lepším hráčem tě ale peníze neudělají a porážet tě v klidu může i ten co do hry nedal ani korunu.
            • Dle tvých měřítek jenž jsi víše jmenoval.
              Wot- Tím že si zaplatí, získa to rychleji a jde o p2w
              d3- Hru musíš už v základu koupit a kdo nehraje nevyhraje. P2w
              Apb- Vážně? Tohle je opravdu p2w hra. Zbraně které se dají koupit za peníze jsou značně silnejší a nedají se nijak sehnat pro neplatícího hráče. p2w
              fcb hry- no comment
              Shakes- opět můžes urychlit svuj progress což je podle tebe p2w
              Planetside- opět můžes urychlit svuj progres=pw2
            • Ktera je p2w? Wot, D3, Planetside, Fcb hry, Shakes a Fidget (jestli se to da nazyvat hry), APB, vsechno kde kupujes veci ktery by normalnim hracum trvaly umyslne! dlouho nafarmit.

              Ktery nejsou? SC2, Wow, stary Aoe, Cod4 (dalsi jsem nehral), Counter Strike, to kde nekoupis nic a je to o hrani.
            • Jen tak ze zajímavosti, která multiplayerová hra vyhovuje tvým měřítku v tom co je p2w *9*
            • Jojo, nekdo kdo podporuje walletwarriorismus a tvrdi ze je fer kdyz jeden hrac ma a druhej musi vygrdindit mluvi o normalne smyslejicich lidech.

              Ale mas pravdu, dneska kdyz se mi nelibi facebookovy radobyhry ktery jsou jenom o placeni, nemusim ani DLC, nemam rad p2w a kupovani progressu ve hrach si pripadam jak nenormalni. Protoze vetsina nejen ze rada zaplati za vyhodu atd. ale jeste si to umi obhajit nakou stupiditou. *7*
            • Vážně na tohle nestojí ani skoro reagovat... normálně smýšlející člověk by to nenapsal
            • Holub: Tim teda chces rict ze to vlastne je p2w a nemam duvod chtit aby nebylo, protoze to vydela na vyvoj hry? Ale ze si mam vlastne ty kecy strcit nekam?

              Ano, chtel bych aby vsichni meli stejny podminky, pak je hra fer. Jestli tomu nerozumis, chapu. Klidne p2w hrej. Nikomu nic zakazovat nehodlam. Ale nemusis ze sebe delat vola presvedcovanim sebe a ostatnich ze to je vlastne spravny. *3*
            • Obávám se že honza má naprostou pravdu. Všechny karty jdou získat bez placení a to je prostě fakt. Ty karty které tam jsou za peníze se mohou nalézat i v boostrech, na který si hráč vydělá jen přes aktivity. Krom toho lidi kteří si zaplatí pár boosteru často dostanou některou kartu 2x. Opravdu by sis nechal obě karty? Ja osobně bych tedy 1 prodal za triny za slušnou sumu abych si mohl nakoupit kusovky, které přímo chci a které přímou cestou za peníze prostě koupit nejdou. Mimo to spousta karet je i za aktivity a bude i za soutěže, takže nemel že to nejde.

              QQ
              - nevím kde to sakra žiješ ale přece by jsi nechtěl mít stejné výhody jako ten platící? Buď si zaplatíš a máš to hned, nebo budeš hrát zadarmo a budeš to mit později a to mi přijde fer.
              Takovýhle kecy o tom, že to je p2w, protože on to má hned si strč někam.
            • ne, to je lež. Dobre karty delaji hru. A kdyz uz porovnavej dva podobne inteligentni lidi - ten co si koupi karticky ma mnohem vetsi sanci na vyhru. Jo a to neni ten problem, problem je, ze ja nemuzu ani casem ziskat karty ktere si on koupil ( a neargumentuj mi bazarem , ten tam zadny neni a na nejake te tam jednou bude se muzu vykaslat), mohl bych do toho dat milion hodin a ty karty z boosteru si nekoupim. A taky me zajima jaka bude convertibilita tech karet az jednou ten slavny bazar zavedou. *12*
          • A navic bych se i vsadil, ze kdyby si nekdo sehnal ve p2w hrach hacky na vetsi dmg (p2w zbrane), vic expu (premium acc) atd. tak by vsichni wallet warriori a jejich obhajci breceli jak to neni fer, ze je to cheater.
            Zajimavy ze cheat za prachy najednou fer je i kdyz dela to samy. *3*
            • LoboTom: nikde jsem nepsal ze to jsou f2p hry, Holub se ptal na mp hry

              Holub: jsi fakt takovej mamlas ze nepochopis dva odstavce, prvni s p2w a druhej s NEp2w? *7*
            • Kamarada, SC2 a WOW jsou dokonce Pay to Play, nejsou ani free to play :D Jak to muzes vubec myslet vazne? :D
            • Kamarada, SC2 a WOW jsou dokonce Pay to Play, nejsou ani free to play :D Jak to muzes vubec myslet vazne? :D
        • me nezajima jaky je mtg, me zajima ze tahle navykova hra je p2w , pritomplno her dneska dokazalo ze se da vydelavat i pres sberatelske itemy ktere primo NEOVLIVNUJI hru.
  • Hra totalne p2w. Nemoznost kupovat boostery za herni menu je ostudna. Proc bych nemohl za treba 20 vyhranych souboju dostat booster zadara? Normalnimu cloveku to zabere cca 40 her..kazda 5 minut , to je pres 3 hodky na booster, je to moc v dnesni dobe tohle zadat? Jsem zvykly z her jako smite, path of exile a league of legends ze dostanu i ty super odmeny casem taky, jen mi to bude trvat dele a chapu ze urcite veci jdou koupit jen za penize - vanity items, ikonky, textury, skiny. Ale ze se boostery nedaji vyhrat hrama? Chapu kluky ze chteji na sve hre vydelat, nejsem komunista to beru. Ale nemoznost koupit booster za triny je pro me totalni p2w fiasco a kvuli toho se na hru vykaslu a pockam si na hearthstone, kde je potvrzene to to pujde. Co sem hral caribii pripadal jsem si proste porad jak nekde na facebooku, herni mena skoro na nic, za prachy si koupis skvele karty a vsechny porazis..gg
    • Doufam, ze se Xoty pak daji "snadno" ziskat v Coraabii ( to po univerzite ). Pokud to tak neni tak to p2w je.
      • Ja mel akroat jeden ukol za Xoty jako posledni Q na univerzite, na Coraabii zatim nic :(
        • jsou tam i dalsi dal, ale sehnat vsechny karty opravdu pujde a obchod se bude rozsirovat vcetne soutezi za karty atd. Navic ber v uvahu ze spousta karet je i pod aktivitama
  • V hre chýba možnosť pridat si ľudí medzi friends, chýba možnosť organizovať sa v guildach, dokonca chýba možnosť vyzvat na súboj kamaráta. Vsetky súboje prebiehajú medzi nahodnymi cudzími ľuďmi. Toto sú veci ktoré v dnešnej dobe musia byť základom každej hry, a to nie že v bete, ale v alfe.
    • mas totalni pravdu, nechapu proc ti davaji minusy..chtel jsem si strelit hru se segrou a proste ji ani nemuzu vyzvat na souboj, naprd.
    • Jn dokonce to není ani na Facebooku *6*
      • To ma netrápi, ja si iba chcem zahrat s kamaratmi.
  • Inquisitor
    Že je to ale chytlaví. Takhle večer si to člověk pustí a najednou dvě ráno :)
    • Dyk more, dit je to jak pro 8 lety deti. Ty komentare "To byla ale racha" nebo"kousej, trhej, cupuj na kousky". Me to prijde malo husty, neni to dobry a ja vim vsechno nejlip, protoze sem kral, more.
      • Pockej si na ENG verzi, v anglictine zni huste vsechno, more!
      • Inquisitor
        Jasný more
  • Taky jsem hrál podobnou hru poprvé a věděl jsem, že by mě to mohlo bavit. A baví. Momentálně jsem někde na lvl5 a začínám sem tam i vyhrávat. Co mě se mi na hře zatím moc nelíbí je zbytečně malá velikost karet na obrazovce. Schopnosti postav jsou dost titěrné a celkově jsou ty "ikonky" pro non-veterána hodně těžké k pochopení a musím vždy myší najet na význam a přečíst si co ta schopnost dělá.
    Hudba mě příjemně překvapila atmosférou, jenže po cca 20-30 bitvách mi ty bubny začaly hrát v uších i když jsem nehrál, tak jsem musel vypnout zvuk v nastavení. Snad autoři přidají ještě něaké další tracky, aby se udržela dobrá atmosféra, ale zároven z toho človek nezblbnul.
    Poslal jsem si tam 200kč a koupím si ten booster pack. Uvídím co mi nadělí, pokud to budou samé chujovksé karty tak jim už jen tak nic nepošlu :)
    • jo, ty ikonky by stopro chtely predelat, vetsina jich je strasne neintuitivnich.
  • Jajajaj... Už jsem myslel, že jsem se téhle závislosti zbavil, a tušil jsem, že by mohla být chyba to zkoušet hrát. Opět se ve mě probudily závislácké geny na M:tG a vytáhl jsem na světlo světa mé staré balíčky elfů, goblinů či phantomů. Ach ta nostalgie - myslím že tahle hra mě bude (alespoň chvíli) bavit.

    Mimochodem, o několik postů níže tu někdo krásně vystihl tu podstatu p2w u tohoto typu karetních her. Magic byl p2w už před 15 lety (ostatně i mě balíky stály více než hodně), to jen nyní má někdo pocit, že je to nějaká novinka.
    Když se nad tím člověk zamyslí, celý svět je o p2w. Někteří naivkové by měli sundat klapky z očí. Srážka s realitou by mohla být tvrdá *3*
    • jenze sberatelske karty muzes prodat a precijen vzacne karty maji nejakou hodnotu, ktera casem roste ,ale digitalni verze ta je bezcena a zatimco za 20 let ti nejaky zberatel za stare karticky vysoli pekny balik tak digitalni hra uz davno nejen, ze nebude existovat ale krom par radku na wiki ji velmi pravdepodone ani nikdo nebude znat *9*
      • To je uplnej nesmysl. Mam AAA deck na MtG postavenej z Revised edice a plnej samejch rare karet a ma cenu nula, jelikoz nema vodoznaky a na turnajich se s nim nesmi hrat. Takze nemas pravdu.
  • Uz aby vysel Heartstone ktery vypada lip a hratelnost bude lepsi *2* tohle je takovy neslany nemastny nezazivny mozna kdyby to vydali tak pres 5 lety *11*
    • Dve facky tarde si dej .Sorvnej si 2*2
      Protoze to, co jsi vyplodil je vazne extremni.. Zase dalsi decko, co fluse na neco, co delal nekdo z vlastnich penez a za vlastni cas a nekym, kdo se vali v miliardach ma na to lidi
      • No a co? To by jako melo ovlivnit nase pozadavky? Pred spustenim kazdy hry zjistit jakej mela rozpocet a bavit se podle toho?
  • Tato hra mě zaujala už při reportáži v Game Pagi, takže jsem se přihlásil ještě do předchozí beta verze. Ale k vážnému hraní jsem se dostal až včera odpoledne (mezi tím mě autoři po cca roku blokli jako neaktivního a musel jsem žádat o reaktivaci) a myslím, že hra je velice dobrá a má vysoký potenciál. Hodně se podobá M:TG a ovládnout ji není zase až tak složité. Chvíli jsem na to koukal jako losos, ale po prvních hrách jsem se vzpamatoval. Trošku problém mi stále dělají ikonky schopností postav (obětuj z ruky, z balíku, převeď poměřovaný atribut ...). Poskládal jsem si balíček a Universitou jsem projel jak nůž máslem - výhry z 80%. Ale jakmile mě to vyplivlo na Coraab, už to tak veselý není a dostávám dost na p*del. Budu muset přeskládat balík ev. některé karty dokoupit. Holt o tom je sběratelská karetní hra (ať již online nebo stolní) a každý s tím musí počítat. Možná by stálo za to dobu pobytu na Univerzitě do budoucna malinko prodloužit, ale to ukáže čas. A co mě nejvíc překvapilo ? Že dnešní mládež neumí procenta a zaokrouhlování - kolikrát je vidět, že protivníci aktivují triky a schopnosti zkusmo, bez toho aby měli alespoň hrubý přehled o výsledné hodnotě navýšeného atributu - dost sranda, když obětuje protihráč karty na navýšení atributu, který je ve výsledku o 1 nižší než můj. Za sebe zvedám palec a přeji autorům i nám hráčům hodně příjemně strávených chvil u monitorů.
    • jo, s tima počtama je to horší *1*, přiznám se, že se taky občas překouknu, ale je to hodně hra o postřehu a správném úsudku, k tomuto bych možná dodal, že by vývojáži mohli, po najetí myší na trik/abilitu zobrazit efekt na parametrech, ulehčilo by to tyto přepočty *3*. Občas ale takovýto trik objetuji úmylsně, abych zrušil protihráči critical. Hra je úžasná, začal jsem hrát v sobotu, a v neděli jsem u ní strávil asi sedm hodin v kuse(!), asi jsem blázen, ale takhle mě nechytla snad žádná tří Ačková hra (kecám, snad jen zaklínači a ME) *1*. Za mě oba palce, jsem zvědav, jak se hra zamotá, až přijde market *4*
  • Vetsi hovadinu sem v zivote nehral, doporucuju vsem aby se tomu vyhli obloukem tahle "hra" by mela byt v ranne Alfa verzi podle stavu v jakym je. jedinny co tam funguje jak ma je obchod...necekane.
    • Je videt, ze si moc karetnich her nehral. Meles uplne z cety. Vrat se k tupym strileckam.
    • Je zvláštní, že já na žádný bug po 200 hrách nenerazil. Vše funguje jak má a to že ty jsi línej přečíst si co která schopnost dělá je tvoje vlastní blbost.
      • casto sa stava ze protihrac nepotiahne a hra zamrzne, len raz som tak vyhral zo 10 x som restartoval stranku.
        No a predpokladam ze manici od ARK8 , su na tejto diskusii - jedna pripomienka - viac krat sa mi stalo ze protihac obetoval kvanta kariet , vyhrava o 1 bod a napriek tomu ze som poslednu hru vyhral a mam 8 kariet, vyhrava super. Preto by som navrhoval zaviest pravidlo , ze musi vyhrat posledny duel - minimalne po x dueloch, x by mohlo byt 6 - 8 .
      • Mě se jednou stalo, že byl soupeř na tahu, najednou se hra zavřela jako by to vzdal a já prohrál. A to jsem celkem slušně vedl. Ale to se stalo jen jednou a dalších problémů si nejsem vědom.
    • Hral si nekdy hry od Bethesdy? :)
  • Je to celkem návykový, grafika i ozvučení moc pěkný. Má to slušnou atmosféru. Momentálně jsem lvl 4. Nějakou dobu jsem měl zhruba 60% výhernost. Teď už se asi desátej match absolutně nečapu a nevim co mam dělat. Občas udělám chybu svojí nepozorností, ale většinou prostě jen čumim a žádný schopnosti, nebo triky prostě nezmůžou ovlivnit to co se děje. Zkusil jsem koupit silnější postavu, pohrabat se v trikách, ale zatim marná sláva. Jsem zelenáč v podobných hrách a docela bych uvítal, kdyby si vyhráli více s tutoriálem a rozhraní taky není zrovna friendly pro bažanty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit