Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak snad se ty ceny nějak zrozuměj.. protože za chvíli to bude díky tomu pay to win hardcore pro ty co jsou ochotný za to cálnout. Freečkaři buď svoji vlastní ligu, nebo znechuceně utečou protože je platiči budou válcovat. Kdyby byly ceny těch karet lidový..
    • to neni pravda ja jeste neinvsestoval nic hraju to uz 2 mesice za aktiviti sou karty kodexe za win a loss sou body za ktere de koupyt karty i v aktivitach mate za splneni treba 500 + seda vihrat za aktivitusou i xoty takze vcera sem hral a nato zesem Level 11 davam treba i Level 22 a toma lepsi karty nez ja XD
      • Verbalni gulas :-D
    • K tomuhle bych chtěl říct, že všechny karty se půjdou dát sehnat i bez placeni ale samozřejmě za podstatně delší dobu. A navíc ty karty, které se dají koupit za peníze nejsou silnější, ale jen jinačí.
  • najviac ma na konci každého PR článku k hre dojíma ako sa redaktor dušuje ako to bude o dušu hrať a pritom častokrát ani nedohrajú hru do konca a idú písať recenziu, nieto ešte aby sa nejakej hre venovali dlhší čas a prenikli do nej komplexne.....
    • sleepless
      Ja se nedusuju, ja to momentalne hraju. A tohle neni recenze, nybrz jen echo, ze byla hra spustena.
  • první hra absolutně bez šance, spojilo mě to s hráčem který mě absolutně roznesl na kopytech, matchmaking asi nefunguje jak by měl, ani jedna karta nestála za řeč proti soupeřovým
    • tak to je možné ale nezabudni že je to open beta. Tá asi nebude mať všetko vychytané.
  • Ale jo, docela dobry na zabijeni casu, akorat skoda ze to je Pay 2 Win
    • jato hraju zadara a mam win sem L 11 a davam i 22L a tomaj teprv karty z livem ale daseto
    • Keyz
      Vlastně většina F2P her je za určité situace Pay 2 Win.
      Tohle není nic jiného, je tvrdí opak a mluví o tom, že to pouze zkracuje čas.

      Logicky to je nesmysl. Když koupím karty a umí hrát porazil toho kdo má horší karty a umí hrát. Není moc co řešit. A ke konci hry co? Někdo bude nucen soutěžit o karty jiný je koupi. Rychleji koupí a bude mít šanci rychleji porážet protivníky. Kdyby dva hráči se stejnými dovednosti stávali vedle sebe tak je jasný kdo v součtu vyhraje. To je pořád dokola jen to různě obalamutí.
      Proč pak většina nejlepších hráčů platí za hru?

      Zase nemá cenu na to nadávat protože to je Pay 2 Win. Tak to prostě bude pokaždé když někdo bude mít možnost za prachy něco získat i když to bude "pouze čas"
  • Radioaktivni_surikata
    Karetní hry, jo jo. To jsem ještě na škole žral. Škoda jenom, že to bylo tak nelidsky drahý (pár papírků s obrázkem za stovku, a to se dalo předtím za stovku ještě něco pořídit, ne jak teď), no a pak taky škoda, že kdekoliv jsem je vytáh, tak jsem byl za toho divnýho *1*
    • vlastik.plaminek
      A nemáš náhodou někde doma zašité Wastelandy? Sháním 2 karty, abych měl kompletní kombo. Sice pochybuju, že bych ještě našel někoho s kým bych si zahrál, ale chci ten balík dokončit.
      • Jaké karty sháníš? Wastelandů mám spoustu.
        • vlastik.plaminek
          Zanův indikátor a Zanův potomek, oboje Dornodon.
      • Radioaktivni_surikata
        To určitě ne, protože já měl zelenej balík. A bůh ví, kde skončil, ale někde ho ještě určitě mám. To Pokemony jsem daroval všechny bratranci, nabušenej (a taky zelenej) balík plus takovej průměrnej modrej. Radši se ho ani neptám, jak skončil, protože tý práce co mě to tenkrát stálo povyměňovat a poskládat... Kdybych to věnoval škole, tak jsem byl premiant *1*
    • Peppa
      Jenom jestli to bylo těma kartama *15*
      • Radioaktivni_surikata
        No i to je možný, ale minimálně spoluúčast jim neodpářeš, na tom trvám *1*
  • To je Titan?
  • Co já vím a co jsem okoukal tak tomu tak není. Vím že shop se bude brzo rozšiřovat a má přibýt aukce. Navíc později půjde karty i vyhrávat a néjen za ty questy. Takže funguje i Hold to win
  • Menttor
    Ok, tak jsem se taky regnul...jen by mě zajímalo, podle zběžnýho pohledu to vypadá jako ukázkovej případ Pay2Win. Doufám, že se pletu? Moc se v tom zatím nevyznám, ale ty karty, co se daj koupit za prachy, jsou docela hardcore. Pokud by to takhle fungovalo, tak to radši zase rychle vypnu :P
  • No, hru jsem zkusila, prošla tutorialem, kartičky pěkný, všechno blikalo. Pak jsem teda tak jako nějak byla na univerzitě a byla z toho zmatená. Ale po pár hrách se to dalo pochopit, teĎ už jsem na další planetě a moc mě to baví. Na to, že je to teprve beta se mi zdá hra opravdu propracovaná.
    Hra se dá opravdu hrát bez placení a na nové kartičky se dá vydělat pouze hraním, to mi přijde jako velký bonus.
  • Tak jsem přišel mezi prvními po openu a je to dobrý:). Jasně, je tam pár grafických bugů atd no a co? Je to pořád beta a je vidět, že vývojáři jedou jak o život. To že něco teď nejde podle představ neznamená, že to nepojede později.

    Co se hratelnosti týče tak začátek je vskutku krutý. No vydržel jsem a pár karet už jsem si sehnal. Několik ostřílených hráčů se mi už podařilo porazit a opravdu lepší pocit neznám.

    Všem to rozhodně doporučuji!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit