Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magic The Gathering je jen jeden, tyhle kopie me neberou.
    • Takže podle tvé logiky i na počítači hraješ jen prastaré hry, vždy první hr v žánru, protože ty novější jsou vlastně už jen kopie
      • Zřejmě jsi nepochopil co tím chtěl říct. Určitě myslel reálné karetní Magicky, ne hru.
        • Přesně tak, myslím tím realné karty a určite bych nehrál magicka nebo jinej jeho derivát na pc ;)
          • Magic na PC nemá to kouzlo oproti tomu, když držíš tu krásně kreslenou voňavou kartu v ruce. Ale hratelnost je tam stejná :)
  • celoush
    Pro mne bylo dlouho největším problémem si zapamatovat, která vlastnost má jakou ikonu... když mi karta nabízela za obětování karty z balíku změnu porovnávané vlastnosti třeba na intelekt a já si nebyl jistej, co z toho zrovna intelekt je a po najetí nad hodnotou se název neukázal, tak jsem nemluvil zrovna slušně *3* Zvlášť když jsem věděl, že pokud si vybírám první, tak to název ukazuje... pokud je to záměr, tak bych to klidně zavedl třeba až pro hráče od levelu 3 a výš, než si zvyknou.
    • Inquisitor
      Já si to napsal na papír :D
  • kvalitní chytlavý zábavný online karty? .. zkuste elements.com . sice bez načančanýho příběhu a grafiky, ale takhle má podle mě vypadat kratení hra. né jako když jsme za mlada hráli s kvarteto kartama s autama "hru" na parametry přesně podle korábie..
    • ano adresa je blbě, hraju ty karty přes kongregate, takže jsem se seknul, máte pravdu. jo, elements jsou klonem the gathering. iamokwithit.jpg . jenže i když bez grafiky a příběhu, pořád maj tyhle karty hlavu a patu. ale řešit kdo má větší intelekt a jakej si dám tríček... ehm... prostě mi nesedí ten systém samotný hry a můžete si mě mínuskovat třeba do alelujá...
    • celoush
      ta adresa je asi blbě co? *3*
      • Nejspíš myslel elementsthegame.com
  • Zdravím všechny diskutující. Koukám že se nám tu rozproudila celkem živá debata a věřím, že ty podnětné nápady (např. friend-list, výzva na kamaráda, ale i třeba black-list, abych si moh některé lidi do duelu zakázat ...) autoři zváží a třeba do release verze zapracují. I přes moje drobné výtky jsem včera vývojáře podpořil 1000 Kč - domnívám se, že si to zaslouží (hru po celou dobu vývoje financují de-facto ze svého a víkendových cca 300 hráčů online již o něčem svědčí). Sice mi takto nabytý Xot pomůže u Iblorta nakoupit nějaké rare a uncomon karty, ale vzhledem k parametru Vliv (součet vlivu všech karet v balíku nesmí překročit aktuální vliv hráče) si jich do balíku teď stejně ještě moc nedám (vliv 38 není bůhví co). Přeji všem příjemné chvíle, strávené u hry.
  • momentalne je to p2w, ale beriem to ako betu. Ale ak nezmenite pravidla, hrac s nenakupenymi kartamy nema sancu, teda ak nie je totalnu blbec ktory ich ma.
    Preto sa mi pacil Planetside, mohol si si kupit oblecky, boostery na rychlejsi leveling.
    Ale nie jedinecnu zbran len pre kupujucich. A to sa momentalne v Coraabii deje.
    Neviem ci by nebolo lepsie prejst na mesacne platby vo vyske 1 €... Cas ukaze, ci neplatici budu chciet robit zo seba terce pre pkaticov *16* *1*
    • Mesicni platba 1 euro? *1* *1* *7*
  • Lezim chory doma v posteli , hrajem treti den.
    Je to dobra hra, ktoru strpcuju platici, ak sa im v dueli hned vzdate a hrate len s free hracmi je to zabava.
    • Když budeš vzdávat duely, budeš mít negativní karmu.
    • Asi netreba dodavat, ze ti platici, co ti hru tak strpcuji, plati v podstate za to, ze ty ted mas doma v posteli co hrat.
      • to sice mas pravdu, ALE pokial nebude hra rovnocenna pre jednych aj druhych zanikne, aj ked to tym co to dali do kopy neprajem. Ja osobne som za mesacne platby 1 - 3 €. Cheating - kupovanie specialnych nepodporujem. Cheaterov nemam rad, ale dnes je kazdy podvodnik cool *12* . Ak sa nezmeni /a to sa nezmeni/ nastavenie hry, ja ju po spadnuti teplot prestanem hrat , vratim sa o 2-3 mesiace pozriet ci je daco nove, ak nie nech ju hraju ti ktorym kupene vitazstva chutia *11* .
  • Deever
    Několik poznámek k výtkám níže:

    Obtížnost: Kartičkové hry jsem nikdy nechápal a přesto jsem se od častých porážek vypracoval na devátý level se slušným červeno-modrým balíkem a jsem schopen vyhrát ve dvou třetinách soubojů proti soupeřům +/- dva levely od mého. Asi po 12 herních hodinách.
    Peníze: Nezaplatil jsem zatím nic (i když plánuju autory podpořit) a jedinou rare kartičku jsem si koupil za poctivě vybojovanou herní měnu + jeden obyčejný booster, kde skoro nic nebylo za prémiovou měnu, kterou dostanete na zkoušku. A jsem konkurenceschopný.
    Matchmaking: Zpočátku budete děsně dostávat, ale je to jen vaše vlastní neznalost a blbě postavenej balík. Časem lze porazit hráče, kteří zjevně za hru platí, mají tři hromady karet a mnohem lepší herní hodnocení než vy.
    Co mi chybí: Karet zatím není moc, ale dá se s tím hrát. Chybí vyzývání konkrétních hráčů a burza karet (zatím nemá smysl, až přibudou další). Turnaje budou fajn.

    Takže držím palce a souhlasím s tvrzením Petra Poláčka, že je to přesně ten typ "just-one-more-match" hry.
  • Baví mě to, ale štve mě trochu jedna věc. Hra se dušuje, že vám matchmaking vybírá soupeře tak, aby byl vašemu levelu co nejpodobnější. Ale už asi desátej match jedu proti o level vyššímu hráči. Ono se to zdá jako nepodstatné, ale zde i jeden level znamená obrovský rozdíl. Pokud mám lvl 5 a někdo 6, má za sebou dodělanou aktivitu, jakýsi "quest", který já teprve budu dokončovat a má tak více prostředků na nákup triků a postav. Ani nepamatuju kdy jsem naposled narazil na lvl 5, natož 4. Ale je možný, že je tam v tu danou chvíli nedostatek takových hráčů pro match, nebo jsou zadaní. Kdo ví.
  • Podle me je nefer, ze nekdo muze hranim zadarmo ziskat to same, za co ja si poctive zaplatil :-P
    • Hodně těžko, moc těžko. Vydělávání trinů jde strašně pomalu a xotů ještě pomaleji, takže buď klidnej. Co pomaleji, skoro vůbec, co se začátku týče. Já si zatim zaplatil jednu sms, neodolal jsem. Avšak ceny mi přijdou docela přitažené za vlasy:(
    • umm ne nemuze, karty z boosteru jsou jine nez ty, co se daj koupit za herni menu,-)
      • Věř že může:)
      • Vim, delal jsem si spis srandu ;-) Ale u tohohle typu hry mi proste ten pay2win system nevadi. On to totiz ani tak pay2win neni. U TCG to stejne vzdycky dopadne tak, ze vykrystalizuje nekolik top baliku (buildu) ktere pak hraji vsichni. To znamena, ze vsichni kdo to mysli vazne, tak nakoupi takovy balik a pak uz jsou sance pro vsechny stejne ;-) Je to tedy spis pay2play system nebo jak to nazvat.Souhlasim ze F2P ta hra, pokud chcete byt konkurenceschopni neni, zaroven vsak neplati, ze kdo do toho narve nejvic penez je nejlepsi.
  • ANI TO NEPOUSTEJTE!

    ... je to peklo. Navykovka jaxvin, zabil jsem s tim odpoledne. A patrne zarve i vecer..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit