Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    Super hra, super recenze.. A kdo z jakyhokoliv prapodivnyho duvodu vykrikuje, ze to na stary XCOM nema a kvuli tomu to nehraje, ten sam sebe pripravil o skvelej zazitek..
  • Xcom2 není špatná hra, ale rozhodně na 9/10 není.
    • Nikde nevidim tvoje vyhrady k hodnoteniu. Ked verejne pisem, ze sa mi nieco nepaci, napisem aj dovody ;)
  • Naprosto souhlasím s Lukášem v tom že Firaxis si zaslouží aplaus už jen za odvahu vydat tak obtížnou hru v třiáčkovém obalu a ještě navíc pouze na PC platformu kde, přiznejme si to, utrpí citelné ztráty kvůli pirátství. Díky tomu cítím sladkou vůni devadesátek víc, než kdyby hru udělali opravdu v přesných mechanikách původních XCOMů... :)
    • Pořád nedávám to, že lidi vidí PC platformu jako věc, kde se nic neprodá a je to jen o pirátství. Nedávno jsem viděl článek a vyjádření nějaké firmy, co vydala hru (nevzpomenu, kdo to byl) a ti jasně tvrdili, že PC platforma prodala velké množství kopií a že to byl dobrý krok to vydat právě pro PC (windows).
      Takže ne, přiznejme si to, ztráty by byli pokud by se nic neprodalo a všechno šlo pouze přes černý trh...Pokud je firma v zisku a prodá se velké množství kopií.. mluvíme tu o ZISKu a ne ztrátě.
    • obtížnou? hodně zjednodušená hra pro masy
      • Pokial myslis predchodcu, mas pravdu, xcom2 uz ma ale o vela viac moznosti v taktickej casti nez original. A to na original nedam dopustit, ale som realista.
    • Nejaku inu moznost nemali, kedze Xcom sa na konzoly predaval slabo.
  • Veny
    Trochu mě zamrzelo, že jsou jen 3 stupně výzkumu zbraní (projektilové, magnetické a plasma)... mojí vědci neměli většinu hry vesměs co zkoumat (a to jsem ani nestavěl laboratoř, která by výzkum urychlila). Nemluvě o zabugovanosti a nahrávacích dobách... Celkově bych dal spíš 8/10 ale to je asi rozdílností priorit.
  • Jsou v XCOM 2 i vojáčci s českou národností? *1*
    • S modem se dokonce i náhodně generují do rookie poolu. I s českými jmény, aneb hned do tutorialu se mi naspawnovala česká vojanda :). A s modem kterej přidává reálné camo patterny se dá nahodit i vz95 camo pattern :)
      • Si děláš srandu nebo už jsou na XCOM 2 mody s českýma vlaječkama???
    • nightborne
      S modem =). I s českejma tankama =).
    • Samozřejně že ne, ale jsou tam neexistujicí státy jako Skotsko *1*
  • to nemůžete srovnávat tak starou hru se současnou.

    Za prvé) změnila se doba a spousta lidí preferuje jiné věci

    za druhé) změnil jste se vy sám!!
    Nemluvte o tom, jak ten starý Xcom byl více "náročnější" a jak jste se bál o to, aby vám někdo neumřel nebo nedošla munice atd.
    Ta hra je téměř kopií té původní, jenom vám se to nezdá, protože už nejste nováček, ale zkušený hráč.
    Schválně dejte tu hru si zahrát nějakému 16 letému teenagerovi ve vašem okolí a uvidíte,že jeho názor bude úplně stejný ("je to skvěle propracované") jako byl váš před těmi lety u původního dílu. Jediný rozdíl je ten, že z vás se stál zkušený hráč a "normální" vám přijde jako "trapně lehké".
    • Čistě subjektivně: proto je dnes všechno tam kde to je.. Školství jde do Pr*ele.. Lidi co lezou z výšky mají horší level jak průmyslovák před 10ti lety (a už ten tehdy kulhal).. Mgr je každý druhý na potkání, Bc je snad už zanesen v rodném listu. Každý chce TopPrice telefon a nakonec na něm dělá to co jsme kdysi dělali na N3310 a místo pokecu u piva se zavřel do kóje :-)
      To mám ještě todle vše omlouvat ?-) Je to totiž chronologické i k tomu jak kam dnes míří a jak se soudí/recenzují (nejen) hry... *11*
  • Pánové, nechme toho hatu a pojďme se shodnout na tom, že jednooký král je pořád král. Lukáš bude určitě souhlasit.
  • Super recenze, Díky. Já s koupí ještě chvilku počkám až vyjdou patche a nějaké módy. Ale jinak luxus. Jo a díky za zmíňku o Valkyria Chronicles. To mě udělalo radost...jen škoda že její pokračování se nedrží BLITZ systému boje kterým se inspiroval právě X com. Mno nic, aspoň, že ten X-COM2 je stále věrný tahovému módu.
  • nelíbí se mi to.
    • Vdaka za nazor :)
  • WalkingWad
    Fajne recenze. Zatím mám 45 hodin a jistá 9/10... XCOM 2 rulez *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit