Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačí jedna šikovná rána a je po Tigerovi - viz. nešťastník Michael Wittmann, kterého sejmul Sherman Firefly na jednu ránu z boku přímo do muničáku
  • V arkádě jde hlavně o to, kdo má lepší výzbroj na letadle :-) V HB už je to víc o skillu, stačí si nad soupeře, který o tobě neví šikovně naletět zvrchu, pokropit ho a když to uděláš dobře, tak jsi mu prakticky vyřadil letadlo z boje a nezbyde mu nic jiného než nouzově přistát nebo vyskočit
  • Naprosto souhlasím.
    To že mají dva publikáři 70% to smekám klobouk ( mno u letadel to zas takovej zázrak není), ale jak říkáš je to o tom zajímat se a vědět...kam je třeba střelit, jak je třeba se natáčet, kde jsou zranitelná místa jak stroje tak mapy...jaký má stroj dostup, dohled a já nevím co všechno( beru to obecně u letadel i tanků). Komunita je v tomhle ohledu důležitá - téměř nenahraditelná
  • Mno nevím. asi měsíc už jsem WT nehrál, a tak nevím jestli už se opravily chyby na texturách, zejména to jak se špatně překrejvaly textury na draku a dělalo to bílý tečky a čárky. Na mým 29 monitoru mi to rvalo oči. Ale i u WT bude optimalizace prostředí až další téma, po tom co se vyladí ledadla a vybere dost dolarů na pořádnej engine
  • Tak toto už nevnímám. Když mě to přestane bavit, a to nepopírám, že z velké části je to díky těmto remcalům, tak to prostě vypnu a hotovo. Ještě že to je online svět, kde můžeš hrát s lidmi, se kterými chceš a tudíž tím odbourat částečně problém. A o tom je snad každá online hra.
    Recenzenta samozřejmě můžeš kritizovat za jeho pracovní "výkon", ale je třeba si uvědomit, že ač chceš nebo nechceš, je to jen člověk a vždy do své práce promítne svůj objektivní náhled. Brát tyto závěry za dogma je nonsense. A ono vůbec brát hodnocení jakékoliv je tak nějak zavádějící. I hodnocení hráčů samotných beru s rezervou, též jsou to jen lidé a každý mé své nároky trochu jiné. Osobně se řídím spíše informacemi sebranými všude možně. Když odbočím, velmi si cením v rámci her kvalitního příběhu a záplety. Pokud toto hra splňuje, jsem ochoten překousnout i horší gameplay či technické zpracování apod. Co se týká her typu WoT, WoWP či WT, tam je to naopak krátká akce a spolupráce v rámci čet atd. 3 sehraní hráči dokážou divy a kolikrát se stalo, že jasně prohranou bitvu jsme dokázali otočit a to jsou pak ty momenty, které hráče potěší. Sice musí pak číst komenty typu "cheater", "goldnoob" apod., ale z toho si nic nedělám. Občas se však objeví i uznání soupeře z dobře zahrané hry a to též potěší.
    Další věcí je najít si tu správnou komunitu, která hráči sedí. Sám se řadím, dle hodnocení jisté stránky mezi hráče typu very good až great a v tomto duchu se vede celý klan. Méme tam i pár unikátů. Obzvláště dva bratry, kteří hrají výhradně spolu a výhradně public. A mají WR +- 70% !! Žádné roty, čety atd. Ostatní hodnocení jako super unicum. A to jsou hráči, kteří se o to zajímají a vědí co dělají. A patřičně toho také využívají. A my ostatní "průměrní" se od nich učíme a dozvídáme velmi cenné informace, které se pak prakticky dají využít a přináší to své ovoce. A to je rozdíl mezi dobrými hráči a remcali , kterých je 90%. Dá se namítnout, že těch 90% na to nemá čas ani chuť se v tom takto rejpat, ale toto vše zabere pár minut, ale hru to zlepší mnohonásobně. Pak se málokdy stane něco neočekávaného a hráč ví přesně co má dělat, nebo kde se stala chyba. Jenže v tom vidím dnešní problém. Hráči už nechtějí takto přemýšlet, ale chtějí to prostě zapnout jako televizi a hrát a myslí si, že hned budou velitelé vesmíru :) Nechci tím nikomu křivdit, ale bohužel s tím se setkávám neustále. Nepochopení základních mechanik hry a hrozné divení a nadávání, jak je to možné, že se stalo co se stalo.
  • Tak zas by nebola sranda keby na jeden tiger,panther bolo treba 10 t34 aby ho dak obklucili ako bolo v pripade company of heroes..
  • Az na to, ze tohle neni zadny WoT nebo WoWP - ve War Thunder muzes mit rozdil tieru klidne 8 a kdyz umis litat, tak stejne nemas problem - viz treba takova Bf 109 E-3, se kterou se da hrat i proti Mustangum, apod. To plati jak v AB, tak HB i FRB. Od urcityho tieru se rozdily vyznamne smazavaji.
  • Líp vypadá každopádně, ale optimalizace mně příjde čím dál horší. Mám trochu slabší stroj, ale cca kolem verze 1.20 jsem to ještě v pohodě mohl hrát na high nastavení a jelo mi to kolem 30-40 fps. Teď to to hraju na lehce upravené nejnižší detaily a stejně se občas stane, že fps klesne na 20 (to mně ale příjde jako bug, protože to dělává i kámošovi z letky na stejných mapách a on má aktuální železo)... Každopádně, dokud je to betaverze, tak si nemáme na co stěžovat
  • Jo, ta banda vylizancu na WT foru me pobavila. Psali ze nechcou prototypy letadel, ze to tam proste nesmi byt, protoze oni rekli. Kdyz jim na to nekdo neco napsal, zacli jecet jak vsichni musi respektovat jejich nazor, ale kdyz se jim neco nelibilo nemeli problem vztekat se a pycovat jak maly deti. *15*
  • lvl 6 vs lvl 12 jsem tam nikdy neviděl, maximální rozdíl je 2 lvl. Pokud si někdo, kdo má letadla s lvl 10 vezme do výzbroje i letadla z 5 lvl, tak je to jeho chyba
  • ale WT vypadá líp a ještě je mnohem líp optimalizovaný
  • To je pravda, ale s přibývajícím věkem by se jim mohla zvýšit aspoň ta životní moudrost....Ale jak vidno, tak některým lidem se velkým obloukem vyhýbá ;-)
  • Hodně low.
  • Bezva, už se těším na recenzi. Bod pro Vás pane šéfredaktore :-)
  • Ano zkoušel a nějak mi ta hra nesedla.
  • Tak Wt není špatné akorát je dost trapný když člověk lítá ero v 6 lvl a proti nám to naházi letadla z 12 lvl je dost ubohý, ted se s příchodem verze 1.37 bude opět celej systém překopanej, je fakt že je to v betě ale lítat proti 6 lvl větším řadám postrádá smysl hraní. WoP tam se to zas nestane hold každá hra má něco do sebe. Jo a nejvíc vylízaný palice v čele se super moderátorem potkáte na WT sekce:ČS forum takže bacha co tam píšete, sou tam velice inteligentní lidi !
  • Ono ani když vycházelo WoT tak to nebyl žádnej grafickej zázrak. Ale běhalo to na většině strojích a o to šlo...
    Mě docela mrzí, když každej věčer poslouchám ten brek lídí, že je všechno špatný( samozřejmě, když se prohrává..když se vyhrává, tak je všechno v pořádku). Ta neschopnost přijmout věci tak jak jsou, když už nejsem schopný věci změnit, nebo pro změnu něco udělat..
    Ani autorovy nechci vyčítat nic kolem jeho práce.. Uzávěrky, termíny...pak příjde šéf, že je potřeba ještě něco napsat a to pak člověka tlačí do kouta, ale WoWP je tu už nějakou dobu a myslím, že článek mohl být objektivnější a bez těch přirovnání s WT a častého "mohlo by a kdyby"
  • Tak za prvé WT má tři herní možnosti, zapomněl jsi zmínit velmi důležitý FRB, když už zde chceš srovnávat realistické chování letadel. Myslím, že srovnávat WT a WoWP je jako srovnávat kalašnikov s mušketou. Můžeš zde psát co cheš, ale 7 bodů si tato h......a rozhodně nezaslouží.
  • pleteš se
  • Víceméně s tebou musím souhlasit. Alespoň s druhou myšlenkou. Ono recenzovat online hry je obecně dosti zrádné, neboť můžeš zhodnotit momentální stav, ale ten za měsíc může být naprosto rozdílný. Dá se to pak řešit krátkými reporty z novinek, ale to už ovlivní jen malé procento hráčů. Pokud by jsi recenzi vytvořil po nějakém čase, tak už to taky ztrácí význam, neboť většina hráčů to buď hraje, nebo to zavrhla a je pro ně tudíž recenze zbytečná. Zase se to týká malého procenta hráčů. Všiml sis ale zajímavé věci. Hodně lidí hodnotí hru jen po grafické stránce, ale game-play a další věci jako by nic. Grafika se časem, ne-li ještě dřív okouká a pak co. Ale to radši budou hrát "cool" hru i kdyby to byla sebe větší blbost hlavně že to vypadá "úchvatně" ... To se týká snad všeho. Grafice bych dával váhu tak 20% z celkového hodnocení, neboť to rozhodně není ukazatel zábavnosti a toho, co by mě u hry mělo udržet.
    A to že lidi remcaj u každý změny. Kdo to nedělá :) ... Já si taky v komunitě rád poztěžuju, ale jsou taky věci, který se mění k lepšímu, jenže to by se hráči museli taky trochu dívat. Že se dějí různé přehmaty, které se více nelíbí než líbí je pravda. Ale podmínky jsou pro všechny stejné. A už jen a jen na hráči, jestli je akceptuje nebo ne. WoT se tady probíralo už mnoho krát. Začínám mít pocit, že někteří už vždy něco píšou už jen ze setrvačnosti bez jakéhokoliv smyslu či obsahu. Hlavně, že to zdělí světu pro ten uspokojivý pocit už jen z toho faktu sdělení, i kdyby to byla sebe větší chujovina.
    BTW WG má všechno toto u zadnice a vůbec každá velká firma. Svoje už mají. A že se to nelíbí pár lidem jim vůbec ale vůbec žíly netrhá. Opravdu se začne dít něco v momentě, kdy jim velmi znatelně začnou hráči odcházet. Ale to se v tomto případě nestane, alespoň ne v dohledné době. Což si myslím je taky důvod, proč WoWP dělají, tak jak dělají. WT může být v některých ohledech lepší, ale dělat WoWP tak, aby se přibližovalo k WT ? To by byli sami proti sobě. WoT má velmi velkou základnu a hráči tudíž ví, do čeho tak nějak s WoWP jdou. A to je pro WG obrovská výhoda. Hráči jsou na tento systém zvyklí. WT zase bude mít výhodu něčeho neokoukaného a nového, což dost hráčů též láká.
    Nicméně tvrdit, že je toto lepší než tamto je mimo mísu, každý od toho čeká něco jiného a každý už si musí vybrat co je pro něj zábavnější a čemu dá přednost. Hanět někoho za to, že hraje tohle místo tamtoho, neboť v jeho očích je to horší, je pokrytectví.
    Hodně příjemných zážitků a zábavy přeji Všem :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit