Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hromada recenzí je psaná víc než horkou jehlou, u těch co mě nezajímají si toho třeba nevšimnu, ale ty které bych si zahrál nebo jsem hrál, tak tam to poznám hned, že z článku nepoznám jak se hra vlastně hraje a až když hru zkusím tak zjistím, že screeny jsou z prvních minut hraní a text je z poloviny PR z webovek. Nejsmutnější je, když autor článku brečí nad tím, že by bylo dobré aby to fungovalo i takhle a pak tu hru nesmyslně shodí, ale ono to v té hře je, jen to za těch pár minut co to zkoušel neobjevil...
  • Jack1947
    Ty si tedy srandista. *15*
  • Mimochodem, maj tam funkcni event system nebo az budou poradat vanocni akci, pridaj ... nejspis poletujici vanocni stromky a kdo je sestreli, bude muset poslat screen v mailu?
  • Me se na tom libi predevsim to, ze mapy jsou pomerne rozsahle, a v HB to vypada uz pomerne velmi realne.
  • Tohle plati celkem obecne ... navic gamesa ma pro level bombardery malo cilu ... jako bombardovat jedouci tanciky ... hmmm z 5km ... i proto vetsina lidi lita stihace, a parkrat uz sem byl v misi, kde to byl defakto pat, protoze jeden enemak nekde furt zil, nemohli sme ho najit a na pozemni cile nemel nikdo munici.
  • Pokud nejses mamlas, tak se predne drzis mimo dosah stihacu - kdyz ses dost vysoko, nikdo nebude 10 minut stoupat aby se k tobe dostal. Dale stihacku vpohode sejme i AI, nemluve o tom, ze pokud bombarder naklesa do prizemni vejsky a odhodi pumy se spozdovacem, tak klidne sejme i nekolik pronasledovatelu najednou.
  • Neboj se, oni maj zvlastni talent MM totalne dojebat, nebal bych se o ty letadla tolik ... ;D za rok tam mas letadel 2x tolik, a co 14 dnu se bude nejaky nerfovat nabo bufovat.
  • Mno ... vis v dobe operace bararosa neexistovalo na nemecky strane nic, co by se tomu tanku mohlo postavit - rusove ho uz meli ve vyzbroji (samo 76mm variantu). Druha vec je, ze absolutne nezvladli logistiku.

    A to, ze ho byl pozdejs schopen tygr znicit na kilak ... jaksibylo i tem nemcum plat prtny, kdyz rusove vyrobili tech tanku na kazdyho tygra 100.
  • Mno vis .. jenze ve WT uplne vpohode setrelis trebas huricane s pomoci zakladniho dvojplosniku ... naopak, ses proti nemu ve znacny manevrovaci vyhode, protoze on te rozhodne neutoci. Nadto to, proti cemu a scim budes lita urcije vyhradne to, co si das do svy sestavy stroju, pokud si tam das stroje s 10lv rozpalem, tak se holt nediv.
  • Lidé se dohadujou o věcech, kterým se věnujou a zajímaj se o ně. To je normální a přirozený (i když ne vždy civilizovaný).
    Chodit se někam bavit sledováním "jak se nesmyslně hádaj" zavání potřebou zvyšovat si vlastní ego.
  • Vrook
    Sranda hlavně je, že já se tu nikde na nic neptám. *15*
  • a proč se na to ptáš, když tě ta hra stejně nezajímá? nejsi nemocný?
  • Vrook
    Původně jsem měl potřebu napsat, a taky jsem to udělal, že mě baví ta absurdní agrese s jakou se tady hádaj fanoušci obou her, na což jsem dostal velice vypovídající reakci, že "hurrdurr hra x je lepší než y". To si myslim, že stálo za to..
    Teď mi vysvětli smysl tvýho příspěvku. *7*
  • Ano všichni chápou.Nebaví tě to, nezajímá ale hlavní je, že si měl tu potřebu to napsat :)
  • Vrook
    Tak mně je fuk, která je lepší, páč pro mě jsou naprosto o ničem a nebavěj mě, tudíž jsou z mýho subjektivního pohledu špatný obě. *15*
  • tady není o čem diskutovat, WT je jednoznačně lepší hra, má lepší grafiku, ovládání, fyziku, výběr letadel, mapy, herní módy, zkrátka na co si vzpomeneš, ale i přes to má k dokonalosti ještě hodně daleko
  • mna by zaujimala len jedna vec, to ze sa ti viac paci WoWp je tvoja vec, nemoze sa kazdemu pacit to iste, a nikto nai nedokaze taku hru vytvorit, ale zaujala ma skor veta: moc dobre vim jak se chova letadlo ve vzduchu.......ci to bolo len tak hodene do vzduchu :D alebo si naozaj pilotoval niekedy leitadlo?
  • Vrook
    Jako člověka, kterýho absolutně nechytla ani jedna z těchhle letadýlkovejch ani tankovejch arkádovek, byť se snažily a já jim dával šanci několikrát, mě neskutečně baví, s jakym zápalem a agresivitou se dokážete hádat, jestli je lepší ta nebo ta hra... pls don't stop. *15*
  • Zatím nic pro mě...zdá se mi to jako pí*ovina na Ntou. Až vyjde World of Warships kde budou bitevní lodě ovládány až třeba 15 hráči (kteří samozřejmě budou tvořit "partu" nebo při skupinkách více lodí i guildu), každý z nich bude mít samostatnou úlohu (někdo ovládá tomahawky, někdo děla, někdo raketová sila)a v rámci Ranků budou mít své zástupce to teprv bude ta pravá Onlinovka. Až to bude, tak mě vzbuďte... *3*
  • Na dvě :-) Navíc na docela krátkou vzdálenost. Ale Fyrefly je jiná záležitost. Málo tanků mělo něco adekvátního jako 17lb dělo s APDS náboji. Fyrefly za to taky dost platil, protože Sherman na to prostě nebyl úplně ideální. Bylo to dost improvizované řešení po fiasku s A30 Challenger. Fyrefly byl dobrý, ale ne tak, jako Německé tanky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit