Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Tak WT je stále Beta, že narozdíl od WoWp, které by slušelo mít také ještě betu na vyladění.
  • co si budeme povídat, WT má taky slušnou řadu chyb a věcí co potřebují doladit, ale proti WoWP je to pořád o dost lepší hra
  • Jop, WT sú fajn, aj keď pre mňa je to len oddychovka pri čakaní na IL2: Battle of Stalingrad :) Po dlhokánskej dobe zase kvalitné WWII polietaníčko, mňam!
  • Veskoslav
    Kdyby nebylo WT, tak si to i tu 6/7 zasloužilo. Bohužel ta hra má konkurenci a wargaming spoléhal na to, že mu projdou stejné věci jako u WoT, které nemá konkurenci na poli her. Ta hra je bohužel špatná, pakliže kotvíte u WT, když neznáte ani jednu, hra Vás bude bavit, to ano. Spousta věcí je pěkně udělaná, ale spousta věcí naopak tragicky udělaná. Mapy jsou oproti WT neskutečně nudnější a graficky horší, graficky se WoWp na WT ani nedotáhne a při nastavení filmu na grafiku u WT a náletu na lodě nad vodní hladinou při západu slunce, no lahůdka. Doporučuji vyzkoušet ale oboje. Někomu kupodivu může sednou WoWp, nikomu WT. Já jsem u WT, nick ten samý co tady:)
  • Veskoslav
    Je to stále Open Beta:) Ale letadla jsou taková, jako už budou v normální hře. Open beta se ponechává i z důvodů tanků.
  • neni
  • rofl.... tady vidite kam wargaming cpe prachy ;) jestli nedate aspon hodnoceni 30 War Thunderu tak neverim ze nejste nezaplaceni... tutomu dat 7 rofl
  • dokud budou mít letadla životy tak WT nikdy nedožene a dělat na WT recenzu je zbytečné, až bude ostrá verze
  • je mi jedno jestli je ta hra dobra nebo ne, ja ji proste nenavidim, pac kde vlezu, tak tam to ma pul minutovy spot co nejde mnohdy ani skipnout, a pak se vsichni divi, ze lidi poiuzivaj add block
  • tahle hra v zivote WT nedozene muze se sanzit jak chce
  • Wau, kolik by asi dostal WT když má tenhle odpad 7 ? :D
  • Ak sa nemýlim, oficiálne je War Thunder stále ešte v betaverzií, ale to je celkom jedno *4*
  • sleepless
    Bude, Honza to musi poradne nahrat.
  • a proč neni ecenze na wt?
  • Asi se dá říct, že WoWP nedělá nic špatně, ale prostě WT je lepší hra celkově a hotovo.
  • Moander
    S hodnocenim nesouhlasim, WoWP je nudna zalezitost, ve srovnani s WoT je to naprosta tragedie, cemuz odpovida i pocet hracu na serverech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit