Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *HW tam má být
  • The Last of Us vyšlo až na konci životnosti PS3, před vydaním PS4, takže v době, kdy se teprve vývojaři naučili dělat hry pro PS3 a získat z toho HE co to jde.. a to není moc dobrá vizitka pro konzole, čekat až na její konec. Tak hold teď budou ty konzole vydávat častěji..
  • Kdybys nepostoval video z PS3, tak by to bylo fajn :D
  • Pokud chceš, budu mít od čtvrtka jednu PS4 navíc :-)
  • viz dole... ne, nejsou
  • tak sportovní hry a auta, prípadne jednodušší rubačky (Bloodborne, RDR) byly vždy doménou konzolí a strategie, MMORPG a další zase PC, takže je to o preferencích.
  • Zaty:Jenže vyjma GOG a Steamu máš ještě Battlenet, EA Origin atp. Já měl naposledy problém třeba právě se Starcraft 2 a ani rozjetí Half Life Black mesa nebylo úplně brnkačka. Je možné že se vše od té doby podařilo vyladit.

    Jinak PC si taky nezasírám... pro mě je to hlavně pracovní nástroj.
  • Upřímně Vám hráčům co máte PS4 a XBOX ONE tiše závidím. Jsem PC hráč a dosud jsem nesebral odvahu zakoupit jakoukoliv konzoli - asi i kvůli předsudkům mých kolegů PC hráčů, dost možná by mě blízké PC okolí odsoudilo.... bez ohledu na fakt, že každá GPU kterou jsem do svého PC koupil za poslední roky stála +/- 5000 Kč, takže penízky na konzoli by rozhodně byli, ne že ne! Za posledních 5-6 let jsem vyměnil už třetí GPU (ATI HD 6850, Radeon R9 270X a poslední GF 960 je stále v mém PC), už dávno jsem si si mohl za cenou dvou GPU dopřát jednu z konzolí. Navíc po aféře s DX12 a asynchronnímí shadery + novou řadou ATI/Nvidia, mě pěkně štve jak se opět roztáčí kolotoč PC upgradu. Tohle jsem už zažil v 90 létech minulého století a vážím si toho, že můj přetaktovaný I5 2400 Sandy Bridge je stále se mnou, věc nevídané, kdysi jsem CPU měnil jako ponožky. Bohužel pro GPU to platí více méně stále.Nevadí mě horší grafika, grafika u her není vše a vůbec mě nevadí, že konzole teprve mají Full HD a jak je známo tak XBOX občas ani to ne. Především důvod proč si koupit konzoli jsou exluzivní hry a co si budeme nalhávat, NHL je pouze na konzolích, FIFU můžu mít na PC, nicméně Last of Us, Uncharted 1-4, Bloodborne, Rezident Evil 1/2/3 nebo DriveClub či famózní Forzu Motosport 6 (a podle všech komentářů překonávající neméně slavné Grand Turismo 6) nebo Forzu Horizont 2/3 spolu s Gear of War pouze na konzolích. A to nemluvím o faktu, že díky tomu, že XBOX One je prakticky upravený Windows 10 tak tam je nyní zadarmo funkční SNES/Nintendo emulátor starých pecek a zadarmo. O zpětné kompatibilitě s XBOX 360 hrami kde je např. Forza 4/5 nebo Forza Horizont 1 či další nemluvě. Zrovna teď stojím před otázkou investovat 8 tis do GF1060 či Radeon ekvivalentu nebo prostě nový XBOX ONE S případně PS4 PRO/Slim.....a teď babo radˇ. Každá platforma má unikátní hry a to jsem úplně vynechal 3DS a Zeldu, což je pomalu hřích neboť o ní pějí všichni které znám...o dalších na Nintendu nemluvě. Jendou bych chtěl mít XBOX, PS4 i 3DS + PC abych si mohl dopřát všech exluzivních her bez ohledu na fakt, zdali konzole mají slabý HW nebo ne.
  • zaty
    Proč? Ne každý potřebuje honit nad super rozlišením a PS4 je pořád super stroj. Sám zvažuji, že si PS4 už pořídím. Teď toho bude plné aukro a bazos :)
  • podraz na lidi co koupili ps4 klasik
  • zaty
    Jojo, to video je fakt dobrý. Když jsem ho před lety viděl poprvé, hodně jsem se nasmál. Méně už pak, když jsem si PS3 koupil a to Resistance 3 jsem si chtěl zahrát :)
  • zaty
    Je to tak, PS3 mě, jako programátora, stále udivuje. To, co dokázali vymáčknout z toho HW, je až neskutečné. Samozřejmě tomu pomáhá relativně vysoká propustnost XDR DRAM, která byla na svou dobu hodně vysoká a i z pohlednu dnešní doby je to pořád rychlá RAM. A nic na tom nemění ani to, že vývojáři právě na nízkou kapacitu RAM nadávali, že jim to komplikuje a prodražuje vývoj. A nadávali na to i ti, co PS3 používali ve výpočetních clusterech, protože kombinace Cell a rychlé RAM za tu sranda cenu byla do clusteru jak dělaná :)
  • Až na ty ceny her, ty jsou dost šílený.
  • Draken69CZ
    Tak hraje na všem nemá potřebu se zuby nehty držet jedné platformy, to jen tady se lidi musejí nebo mají potřebu mít jen jedno.
  • Nebudu posuzovat kdo má pravdu. ale to video fakt pobavilo. :)
  • residentevilfans
    Sranda je ,ze tam ma plakaty Destiny ,ktere na PC vubec nevyslo! *15*
  • Tak PC komunita opět nezklamala a ukázala jak jsou moc dospělí. Vážně jsem rád, že PC jakožto herní platformu nepodporuju a radši kupuju konzolové verze her .
    Je to takovej můj prostředníček všem PC fnboyům, kteří musí tu PC krabičku vnucovat každému a chovat se jak ocas ke komukoliv, kdo na PC nehraje.
  • hry nestoji 1800. Originalky.cz - Titanfall 2 - PS4:1499, XO:1499, PC:1279. V podstatě je levnější konzolovka, jelikož ji můžeš střelit, pokud tě hra přestane bavit...
  • Dobrý den, pro začátek bych chtěl říct, jsem si sem nepřišel dělat nevkusnou, poťouchlou, ošklivou a dětinskou legraci z konzolí a jejich výkonu. Tak se tu mějte hezky
  • 100+1 nastavení? ale nepřeháněj,skoro všechny hry maj low/high/ultra a pak advanced settings, každopádně je to lepší varianta, než muset hrát hru na konzoli co se seká a nemoci s tim nic dělat, protože tam nejsou settings, viz GTA nebo RDR *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit