Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sony by mohlo vyrabet i mysi, jenze znaj svoje zakazniky, nikdy by jim neodpustili, ze uz se nemaj na co vymlouvat, radsi jsou schovany pekne za zdi ve svym vesmirecku
  • Paulcz
    Můžeš, ale budeš omezený tou starou platformou - tj. musíš mít fyzické kopie her, pojedeš na zastaralém HW (pomalé nahrávání, nemožnost zvýšit detaily nebo rozlišení), nenainstaluješ si tam žádný mod nebo komunitní patch, nezahraješ si multiplayer atd.

    To je pravda, u W10 jsou na vině jsou hlavně ochrany proti kopírování, což lze řešit pořízením hry na GOGu případně z jiných zdrojů. To samé v případě nefunkčního instalátoru.
  • aha... takze ty hry maji problem detekovat o jaky hw jde a take nebudou mit ruzne rezimy pro ruzny hw? ahaaa tak to jooo..
  • tak Crossplay existuje.. ale musis na XboxOne.. Sony v tomhle jaksi spi jeste v praveku.. a gamepad na PC neni probleeeem.. jen zkostnately trdla si porad mysly, ze ne.. pro me jsou lidi co hraji na gamepadu fps a jsou schopni hrat vyrovnane a nekdy i lepe nez lidi na mysi.. docela skileri. Ale porad je dost namistrovanejch borcu co se to snazi strhavat, protoze nevedi, neznaji.. a nebo na to proste nemaji. :)
  • Mas male dite a vic jak 4 hodiny denne prosedis u PC hry?
  • ...objasneni od masterejs trdla...
  • Tak určitě, hlavně že jsme s kolegy před týdnem třeba řešili, jak rozjet obyčejný Vietcong, aniž bych musel stahovat nějaký starterpacky. Ale ani o to tak nějak nejde.

    Ono obecně tuhle tvoji narážku a ten tvůj boj za "PC" nějak moc nechápu. Jeden by si myslel, že člověk, co hraje Sudden strike nebude mít v hlavě nas*áno a bude na problematiku pohlížet s hlavou a citem hráče. Inu, nedá se nic dělat, všude se najde pitomec.
  • Takže nemůžu ze skříně vytáhnout PS1 a zahrát si Metal Gear Solid? Mimochodem na PC mi některé staré hry nejdou nainstalovat, protože prostě Win10 neumí ani spustit instalátor.
  • Draken69CZ
    Rocket League *7*
  • to se tu packovaci trdla zase jednou predvadej, ze si aspon obcas nepolozi otazku, proc neexistuje crossplatform multiplayer, kdyz maj tak uzasny stroje

    pritom by kazdej frag vitali jak druhej prichod jezise krista
  • Hmm. PS4 Pro dostane jen vyšší rozlišení/fps, protože hry musí jít i na staré verzi. Má tudíž stejný problém jako PC. Je omezeno výkonem zastaralého hardwaru. Technologicky se hry nikam neposunou.
  • jack
    Tesim se, jak bude na PS4 Pro vypadat DriveClub VR. Snad se priblizi puvodni grafice non-VR verze. Pak se rozhodnu, zda do toho jit.
  • zaty
    Ani nevíš, jaké mám cukání, ale nemůžu si to teď dovolit, protože bych u BloodBorne a Last Guardiana (pokud se povede) proseděl hromady času, které musím věnovat rodině ( 7 měsíční syn :) ) a práci, protože deadliny nepočkají, pokud chci mít půlku prosince volno :) A žena už prskala za těch 30 hodin, co jsem za tyden proseděl u Ashes of Ariandel :)
  • vlastik.plaminek
    Víš co bylo super na době cca 15-20 let zpátky? Že jeden kámoš měl PC, druhej čínskou kopii Nintenda, já čínskou kopii Atari a později PSX a všichni byli happy, protože nikdo nemohl mít všechno a takhle měl každý něco, takže jednou se hrálo u mě a pak zase u někoho jiného na něčem jiném. Pak se tak nějak rozmohl internet a na světlo světa se začali dostávat šupáci jako ty a místní PC "elita"
  • Paulcz
    :) možná tak iluzi kvality a řádu, navíc všechno má svou daň.
  • Paulcz
    Hlavně to není o grafice, na PC si zahraješ hry 20 let dozadu.
  • PC je jen bordel, kazdej si tam dela co chce, konzole maji aspon nejake zaruky kvality a nejaky rad..PC je jak shromazdeni bohatych kombinovane s bezdomovci.
  • Nehledě na to, zda je lepší PC, Xbox nebo PS bych řekl, že nyní už je jasný, že přestal platit ten milionkrát opakovaný argument "koupím si Playstation a mám na 10 let vystaráno". Štve mě, že teď začne každý rok vycházet nový PS nebo Xbox vždy s o něco lepším hardwarem. To už je fakt lepší si připlatit za pořádný PC a hrát v krásný grafice, kterou konzole nenabídnou.
  • Však se s tím dá něco dělat.
    Nehrát to.
  • Hej! Zazrak! PCckar s mozkem! No ted uz je mozne vazne vsechno *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit