Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nasadit rozumnou cenu cenu je klíčové. Aby konzole vydělávala, musí se na ni kupovat hry. Aby se hry mohly kupovat, musí je někdo vytvářet. Aby mělo smysl hry vytvářet, musí existovat dostatečný odbyt (velké množství konzolí mezi lidmi). Nepochybuju o tom, že by někteří lidé koupili PS4 i za 20k, ale určitě by jich nebylo tolik.
  • tak si porovnej kolik stála PS2 a PC. PS2 kolem 20k až 25k. a PC od 10k - 22k(za 22k už byl top na trhu)
  • Paráda :) gratuluji! tak se Playstation zase dotáhl na Personal computery s hardwarem datovaným na rok 2014 :-D.......ve skluzu jsou však permanentně od roku 1995 :) za 11 000kč si na Aukru koupíte minimálně o 50% výkonější bestii a ještě si s tím pohodlně zvládnete jak veškerou kancelářskou práci, tak profi navrhování v AUTOCADU, Corellu atd.........počkat, já zapomněl. Playstation totiž není záludný.....operační systém je strašně složitý! nebo bude chtít nedejbože aktualizovat grafické ovladače! :-O........neřešitelný problém :(
  • 10k za hračku je furt dost, pc využiješ i k jinym věcem.. jinýmy slovy, PC umí dělat vše co konzole ale konzole neumí zdaleka vše co pc
  • Jenze tehdy jednak nebyla zadna konkurence jako dnes a druhak elektronika obecne v te dobe byla drazsi nez dnes.
  • Aha. Pocitac v te dobe ale stal take trochu jine penize nez dnes.
  • ravux
    Jestli jsi chtel puvodne kupovat herni PC a ted pujdes do PS4PRO, tak jeste usetris 20 000,-
  • Stoprocentně kupuju. Původně jsem zvažoval koupi nového PC, ale nakonec jsem to nechal být - kvůli jedné hře (Squadron42 - kde vlastně ani nevím, jestli to bude alespon trochu dobry) nemá kup nového PC smysl a radši ty prachy dam do ps4.
  • No ps2 byla ze začátku drahá jak svin a lidi to taky kupovali
  • V roce 2013? I kdyby tehdy vubec neco takoveho slo vyrobit, jakozto ze moc ne, ani bezne TOP graficke karty nemely takovy vykon, tak kdo by to asi zaplatil? By to stalo 30 litru a kdo vi jestli vubec. Konzole se delaji pro masy.
  • No takhle měla ps4 vypadat na startu a ne po x letech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit