Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem rád že tam VALVe nic neohlásili , se jim ani nedivím ohlašovat něco tak velkolepého na takové podplacené hipo americké frašce jako je tato.
  • GlaDOS
    Vývojář roku a Bethesda? Jak už tu bylo tolikrát napsáno, je to fraška. Vývojář roku by měl být zaslouženě Valve. Ti nevydali zabugovanou hru. Ti se nepřetahují o jedno slovíčko v názvu s malým nezávislým studiem. Ale chápu to. Skyrim hype.
    • Částečně máš pravdu. Valve si to zaslouží víc...ale zas nesouhlasím s tou narášku na soudní při ohledně Scrolls...Protože to nemají na svědomí vývojáři, ale nějaké právní oddělení, které vývoj hry nevidí ani z dálky.
    • Jj. Portal 2 byl bez bugu? Z ktere planety jsi spadl? *1*
      http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1849054

      Sranda. Vsichni jako maly ubreceny decka *2*
      • Naopak. Hry bezici na Source enginu maji stale plno bugu. *3*

        Jen skoda, ze Deus tam nebyl tolik. Nicmene ten hudebni doprovod byl uzasny - stejne jako udelal pro SC: Double Agent.
    • Jde to vidět i s druhý stránky - jakože měli fakt dobrou reklamní kampaň, na rpg obrovský prodej a co se tak po očku kouknu na steam tak
      tak měsíc je Skyrim nejhranější hra :-)
      Zabugovanost je u rpg celkem častá záležitost... Pokud vím tak Valve open worldy snad nedělá.
      A upřímně není to jedno? Je to demagogie jako sviň. Jde se na to dívat s pohledu ekonomického, vývojového atd atd...

      Co se týče slovíčka tak z pohledu Anglo-amerického právního systému to jde brát jako velice pozitivní záležitost
    • Vývojářem roku by měl být CDProjektRed, už je za to, že se k zákazníkum nechovájí jako hovada, že vydávají všechny DLC zadarmo a hlavně za jejich super krabicovku.
      • Ak by som si vyvojarov predstavoval ako politicke zriadenia, tak CDProjektRed by bol popularny a obdivovany demokrat, zatial co Valve by bol kral, ktoreho vsetci miluju, ale nikto do jeho veci nezasahuje. Uz je na ludoch, co sa im paci viac. :>
    • Máš pravdu..
      Dragon Age 2 v nominaci na RPG roku a Bethesda dokonce vítězem kategorie vývojář roku..no nemám slov..
      Já jsem rád, že jsem už starej a hry hraju minimálně, protože je jasný, že můj a obecný názor na to, co je zábavné, jsou už dávno diametrálně odlišné..:)
  • Ja osobne som bol najviac sklamaný vysokou absenciou Deus Ex: HR a plne súhlasím s diskusnými príspevkami o Witcherovi 2.
  • Skvělá zkreslená anketa s nulovou vypovídající hodnotou. Jestli někdo považuje grafiku Uncharted 3 za lepší než u nenominovaných her jako Crysis 2(po dx11 a texture updatu) či Witcher 2, tak nechť si jde vyčistit oči ředidlem.
    PC platforma byla zde evidentně záměrně ignorována, asi aby to vypadalo, jak jsou současné konzole stále negt-gen a představují vrchol virtuální zábavy.
    • Uncharted 3 právě pařim ve 3D, a po vizuální stránce je to rozhodně špička. Kdo měl možnost vidět, tak mi dá jistě za pravdu...
    • Hodnocení grafiky je subjektivní tak se nediv že se každému líbí něco jiného. U3 je velmi povedená hra která si to zaslouží.
    • Tak když hlasijí novináři místo odborníků *15*
      • Jo pardon, dodatek: nic proti Vám, redaktorům Tiscali *9*
      • No jo, za to tady je odborníku na vše plno...
        • A není? Na mínusky, na trollování, na fake trollování, na blbosti, na inteligentní věci, na každou hru, na pc, na xbox, pc, ps... poslat je (nás) na VGA tak to dopadne podle mě líp *3*
          • Ale jak pro koho líp, tak či tak se nezavděčíš všem.
  • Kr.Pa
    Ehm, jak mám pochopit tu "tabulku" pod článkem ? Hra na 1. místě to vyhrála nebo to vyhrála ta hra se žlutým odkazem ?
    • ta tabulka je udělána fakt idiocky... *7*
    • Hra se žlutým odkazem
      • Moc díky. Kdo by čekal že to bude řazené podle abecedy... bože bože. Alespoň 1. 2. 3. 4.

        Ale stejně jsem vůl, že jsem napřed profrčel vítězea článek přečet až potom *13* *1*
  • Podlě mě docela dobré výsledky ,akorát RPG roku by si zasloužil spíš Zaklínač 2 a FPS roku by si zasloužil spíš BF3 nebo RAge .Jinak s portalem 2 atd... souhlasím
    • tunel zaklínač? vždyť to má tak jednoduché...
  • a co propadák roku? Nějaké tipy?
    • battlefield 3 za to, že nejde o pokračovatele původní série ale o pokračovatele série Bad Company.
      • A za to, ze knemu nevydali modarsky nastroje.
      • Jazz
        *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • CoD MW3, NFS the run, game of thrones genesis, call of juarez cartel...
      • Jazz
        , Gayrim, ...
      • přesně
    • No já bych měl na jednu hru, co brzy vyjde. Ale to si nechme na jindy.

      Pokud vážně, tak bych řekl asi Brink nebo Dragon Age 2 jako největší zklamání roku.
      • Jakoupak?
        • WoW2: Space Edition. Ale můžu se mýlit. Pravda se vyjeví v průběhu roku 2012.
          • Nehodnoť niečo čo si videl len z rýchliku...
          • Pokud tím myslíš SWToR, tak se rozhodně mýlíš. Hrál jsem sice jen dvakrát betu, ale stihl jsem se dostat skoro na třicítku a příběh byl stále peckovní, flashpointy o dost zábavnější než dungeony ve WoW (první hra ve které zvažuji že bych je i aktivnější PvE), crafting docela chytře porobený a PvP taky sranda jak cip.
  • No, nic nečekaného.

    Pochybuju, že někdo doufal v nějakou úroveň samotných cen a show, ale jen mě mrzí, že VGA je to, čím se herní průmysl prezentuje před světem. Takhle to neznalému člověku může připdat, že hráči jsou jen stádo ovcí, kteří jen konzumují to, co jim hype nasype do hlavy.
    • Stači tomu spravit mega reklamu a je to...
    • A nejsou snad?Staci se podivat,co se nejvice hraje a prodava.
      • Asi tak... sad but true
      • Ale rád bych věřil, že tomu tak není.

        I want to believe.
        • Šak věř, kdo ti brání. *4*
  • Uděláme hlasování, kdo si myslí že je witcher 2 lepší jak skyrim ať dá plus, kdo si myslí že je horší ať dá mínus.
    • tohle nejse srovnávat, takže mínus
      • Jde to srovnávat. Vem si skyrim a vem si zaklínače, co tě bavilo víc?
        • Morrowind. *4*
        • Vem si Skyrim a The Legend of Zelda: A Link to the Past.

          Mě bavilo 100x víc A Link to the Past.

          A stejně bych si to nedovolil srovnávat.
    • Tak snad víš sám(snad ví každý) u sebe co je dle tebe lepší, tak proč to dokazovat.
      • Mě jen zajímá jaký je názor ostatních...
        • Ok, lae stejně srovnáváš hrušky a jablka.
    • Jj tiež som dal + ale tiež si nemyslím, že sú to tituly ktoré by sme mali porovnávať. Možno iba z velmi širokeho pohladu.
    • meatball
      Není to zrovna férový srovnání, ale budíž, máš tam plus.
      • Já vím, ale tuším že na VGA to taky nebylo rozdělené na RPG se zaměřením na volnost a na příběh.
  • VGA, nebo Český Slavík, je to jednakej odpad...

    na druhou stranu od té doby, co vyšel Skyrim se inteligence hráčů her propadla asi o 90% dolů, takže se není čemu divit, s "odbornou"(a o tom bych s klidem polemizoval)" v čele...že blbost cloumá novináři měrou vrchovatou je vidět i zde, koneckonců to bylo i slyšet na posledních podcastech, kde se baví banda Skyrimem zfetovaných negrů
    • Nemyslim si...že by to bylo s příchodem Skyrimu...ten propad inteligence...to je tak nějak světovej fenomén mi přijde...lidi jsou blbější a blbější...
      • Žádny učený z nebe nespadl, ale de.bily snad shazují
    • Trololololololo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit