Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Qinetix
    a pokud origo máš, tak v menu existuje položka NASTAVENÍ
  • Qinetix
    Původně měla A3 vyjít už v létě 2012.
  • zatim ani jeden z tvých příspěvku neměl žádný přínos, a jde jen o sraačky a vystřely do tmy. Buďto seš opravdu takovej kreteen, a tudíž by si neměl přístup k PC a technice všeobecně vubec mít, nebo si jen hraješ na debilla aby sis připadal zajímavej. fail
  • ty seš ten druh idioota kterej za simulaci považuje CoD, protože tam je to prostě "Tak hustě krutě reálný" "Bloody screen, so REAL!" že ti pak simulace jako je arma přijde nudná, protože tam nestřílíš každou jednu vteřinu a během jedný mise nevystřílíš somálsko deseti tisici naboji.
    O tom arma je, já když na veterana zabiju během jedný mise 2 lidi a přežiju, tak je to pro mě úspěch a mam dobrej pocit, Mnohem lepší než když za 5 hodin dohraju cely CoD a pocit z toho nemam vubec žádnej, protože to dohrál i muj 11ti letej bracha.
  • jj taky čekám až doplatim motorku abych upgradnul PC. Arma 2 mi sice jede slušně, ale chce to novej proc a s tím samo i desku a paměti :)
  • LoL :D vydání posunuto z Neurčito 2013 na neurčito 2013 :D:D:D:D tak to nemá chybu :D
  • pokud to máš rozostřený tak NEMÁŠ originálku, nebo máš CRACK, takže to tu na nás nehraj ty hnusnej zloději!!! užij si bugy v nelegalni verzi!!
  • LOL
    $5
  • calwin
    práve teraz mám jeden pekný bug s bezpilotným UAV ktorý nevie ani zamerať rakety hellfire... AI je mizerná ale to viem pochopiť na takej rozlohe... interakcia rebríky je fatál keď mi prelezie vojak cez stenu a zabije sa mi... že mi ženská hovorí kludným tónom a pritom klačí a kryje sa ako keby po nej niekto strielal... keď hlásim že mám pred sebou BMPčko a môj strelec naňho ani len nezatočí kanónom... a to diktujem bugy iba z jednej misie zatiaľ... :) minule mi vrtulník zoťal môjho spolubojovníka pri pristávacom manévri... tiež som sa potešil tej simulácii :D

    nahráš hru a máš totálne rozostrený pohľad... enter nepomáha musíš reštartnúť... zapneš UAV miesto toho aby si mal pohľad čiernobiely vidíš farebne... prepneš sa si zasa čiernobielo + termo...

    a to totálne rozostrovanie je pekný pokus ale totálne otravný hlavne keď idem z lesa do svetla a opačne tak nevidím ani **** pritom za normálnych okolností by som videl normálne... navyše to rozostrovanie spôsobuje kopu bugov ...
    teda ja vážne neviem kde si ty videl že to beží normálne ale normálne to teda vážne nebeží...
  • Nějakej víkřik do tmy. Ať byla Arma jakkoli zabugovaná ( a že byla ) tak na posledních patchích to jede uplně normálně
  • A já čekám, kdy doplatim motorku a budu moct investovat do počítače a konečně si zahrát normálně 2 díl. Jediná věc, která na 2 funguje, je editor.
  • ubohe -.-
  • dilinja
    Take jsem slouzil v Battlefieldu 3. Jako vojak jsem procestoval mnoho zemi a zabil mnoho lidi. Makarov,Zakhaev i Hitlera ve Wolfensteinu a jako vojak vojakovi bych Vam poradil abyste drzel hubu *5*
  • ja myslim, ze mel na mysli slovensky bedary
  • Shaker
    na ukor grafiky... v dnesni dobe musi hra nejak vypadat, aby o ni mely zajem masy a studio se uzivilo... ale tak uvidime jaka arma 3 nakonec bude
  • To zas někoho zatkli, nebo co?
  • O jaké bugy se jedná? Díky.
  • Vytvořit tak rozsáhlou simulaci s velkým otevřeným světem bez chyb není žádný med. To není koridorové Call of Duty, kde přesně developeři ví, kdy bude hráč co dělat.
  • trolo
    to co je za bullshit. arma je milsim a technika tam je tiez "realna".
  • To si povíme, až to vyjde *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit