Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shaker
    tak to potom vypni post process... dej to na uplny minimum, hra pak vypada daleko lip a je to i min narocnejsi
  • Qinetix
    Je jen dobře, že ta komunita drží při sobě. *3* Sice má Arma několik bugů, ale ty má dnes každá hra. A vzhledem k jejím rozsáhlým vymoženostem mi to vůbec nevadí. Na to, co se dá v Armě dělat, se už moc hráčů nedívá. Kdo má více zkušeností, dokáže si s touto hrou pořádně vyhrát, především když je nabízena možnost editace, a to ne jen misí. Navíc ta naše "sekta" může uspořádat v Armě takové akce, o který se ti může v CoD jen zdát. Samozřejmě nic proti CoD nemám, taky jsem si to zahrál. Je fakt škoda, že se Armě tolik Čechů nevěnuje. Člověk je i vůbec rád, když vidí dva české aktivní klany.
  • to si delas pr*el? videl si ten Arma hateclub co se tady schazi? :D
  • Viděl's někdy články pod Faplem nebo Fandroidem? xD
  • Mně se líbí, jak Arma komunita drží při sobě, skoro jako nějaká sekta. Jakmile se objeví někdo, kdo se zmíní o nějakém bugu, hned je za to kamenován, dostává mínuska, je nazýván zlodějem nebo je z něj hned fanoušek Call of Duty (ony přece žádné jiné hry krom Army a CoD neexistují). A je to tak úplně u každého článku o Armě, pokaždé ti samí lidé se tu snaží za každou cenu Bránit dokonalou Armu.
  • Qinetix
    Jen doufám, že bude A3 po tolika odkladech co nejlépe vyladěná. Raději si počkám.
  • Qinetix
    si vypni postporces, já ho taky nepoužívám
  • calwin
    you dont say?!... tak mi sem môžeš rovno napísať ako vypneš ten motion blur :P sa vyznáš
  • calwin
    3d rozlíšenie mám rovnaké kedže takto to býva na steame nastavené už od defaultu... tam je problém v tom že keď povedzme nahrám hru a bolo tam rozostrenie tak to niekedy (dosť často) zahapruje a ostáva tam to rozostrenie naďalej... navyše hra je preblurrovaná úplne hrozne ... keď mi rozostruje pri príchode do lesa aj o 6-7mej podvečer tak to tam vážne nemuseli ani dávať je to volovina proste...
    bola by to zábavná hra keby ma tieto veci nenas**rali furt vkuse.
    a rosta... nie každý je taký chudobný ako ty :) fotiť ti moje hry na PS3 a PC nehodlám... zatrolluj si viac :)...
  • Ano po sto letech po vydání hry se už to konečně dá dohrát. Armu mám rád to jo. Ale tady ty nadrženy komenty : "o jakych bugách mluvíš?". Půl roku po vydání se hra nedala dohrát. Spolupracoval sem na odstaranení mraky bugu( at už vypadky AI, chybyve scriptu že nešly dokončit mise, kolizni zony, až po špatny značky na silnicích ) zkrz Bug tracer nebo jak se ten ticketovaci tool jmenoval, ale po roce sem to vzdal a špíl prodal. Zustal mě batoh přilba a mapa, kterou zabijím komary.
    Dneska už to muže vypadat jinak, ale ještě po roce to nebyla žádná sláva
  • Heh? A to jsi sebral kde proboha?
  • ne každej je takovej blbeec jako ty :)
  • Shaker
    tak, určitěěě...
  • Shaker
    nastav si 3d rozliseni stejny jako mas normalni a voila, rozostreni je fuc... co se pohledu z proslunene louky do temneho lesa tyka, tak si to evidentne jeste nikdy nezkousel, ale opravdu uvidis ho*no, stejne jako kdyz vyleze z lesa na louku, tak budes mzourat ocima a rozhodne neuvidis normalne hned.

    Jediny, co beru je pristavani vrtulniku na vlastnich vojacich, pripadne vysadek primo do lesa s naslednym vystoupenim pilotu:"Vrtulnik je v haji, tak dem pesky na zakladnu jako by se nechumelilo...", to se mi stalo taky a dokaze to nastvat. Nebo treba mise, kdy mas 20 minut na rpesun nekam a jen 10 minut trva donutit vrtulnik aby pristal a nabral te... K tomu, aby me vysadil uz sem se v casovem limitu bohuzel nedostal :(

    Arma 2 toho ma spoustu, co do dalsiho dilu vylepsit a ja fakt uprimne doufam, ze 3 a Day Z budou o hodne lepsi, ale na druhou stranu je to taky paradni zabavna hra, ktera se blizi realu o hodne vic nez heroicky behani v call of duty, battlefiledu a ja nevim v cem jeste s autohealem.
  • mam edici k 10tému výročí a hra funguje naprosto v pohodě. dohral sem kampan i všechny mise bez problemu. Ale to je možná tim že mam originalku no...
  • tak proč to hraješ?
  • vy budete rádi, když se toho vůbec dožijete...
  • Qinetix
    Já zase čekám, až doplatím auto. Takže čím déle bude vývoj A3 trvat, tím lépe pro mne. *1*
  • Qinetix
    Kup si origo a pak se podívej do světa. Možná ti budou stačit i komunitní stránky. Čechů je totiž oproti zahraničním hráčům hodně málo.
  • Qinetix
    Kde jsi sebral to, že je Arma v zahraničí neznámá??? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit