Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to má být alfa Squadronu 42 (príbehoveho singleplayeru), nebo Star Citizenu MMO?
    • alien5
      Tohle je pro PU sq 42 jede bokem ale spolupracuji na 3.0.
  • noo, pozrel som ich stranku *2* Akoze, predavat lode do nedokoncenej hry je trochu divne. A tie sumy co tam lietaju - stovky dolarov... Najdrahsi pack stoji 12 000.
    Ale to ze robia este na dalsej hre, to je problem. Nie divne, ale aj podozrive *5*
    • No predaj lodí slúži na financovanie vývoja a bude možné si ich kúpiť normálne hraním za ingame menu. Odtiaľ sa berú peniaze na vývoj. Jak veľké IQ človek musí mať, aby to pochopil? Pretože všetko je to tam napísané...
    • Paulcz
      To každého věc za co utratí prachy. A snad drtivá většina lidí má něco za co utrácí bezhlavě.
    • Druhá hra? Cože? Tak to mi asi něco uniká. Ajo ták. Nemyslíš náhodou Squadron 42, že ne? Protože pokud ano tak jsi tu pro změnu něco nepochopil ty. Asice že SQ42 je název singleplaye StarCitizenu. *1*
    • tak jelikož si vzali úvěr, tak musí z něcěho platit ty šlapkyy a elektřinu.
  • Masakr dole to naklikávaní za čtyři hodiny 40 plusů. Hodně nenápadné. Jinak ani naklikávačka nezmění na faktu, že tohle je největší scam v herním dějinách. Ten úvěr byl poslední kapka. Hlavně si dál kupujte lodě, které nikdy nevyužijete.
    • Kdyby to bylo jen na konzole, rozjel by tu deset vláken o tom, jak je to budoucnost všech her a jak PC hráči ostrouhali *1* *1*
    • Teda, že někdo bude závidět 40 plusů v diskusi, to jsem ještě neviděl :) Ale ok, je to scam. Utři si nudli a mazej do postele, píďo.
    • Salt.
    • Blue.Shark
      Budeme, dík! *15*
  • Nebudeme si nic nalhavat, selhal menezment. Kdyby se soustredili na hru a na zakladni mechanizmy a nerozptylovali se (neplytvali zdroji) na veci jako singleplayer, druhorade mechaniky jako zavodeni, pristavani na planetach atd (ktere mohli do hry dodelat pozdej), tak jsme to mohli uz hrat.
    • presně tak, pořád vybírali, pořád přidávali, teď mají x modulů, které nejsou ani samotné funkční, neumím si představit, až to budou chtít dát dohromady, to bude výpovědí *15*
  • Kupovat zajice v pytli se tomu rikalo driv *1*
    • Ted se tomu rika tunelovani nebo trestni cin podvodu.
      • Asi myslíš trestný čin a ani tak ne *1*
        • Jsi na ceskem serveru, tak nemluv mongolsky pls ;D
  • snad to nedopadne jako duke nukem never

    zasadni chyba, nalozit si tolik cilu
  • PC exclusive forever...
  • Pro ty, co nechápou, jak někteří hráči/backeři můžou být tak naštvaní za další spoždění:
    Kdyby jste nacpali crowdfundingem do vývoje hry stovky dolarů (někteří lidé dávali i tisícovky $ ), tak by jste taky byly naštvaní za to nekonečné protahování a neschopnost vývojářů dodržet závazky...

    Jen si vzpomeňte na ty sliby "téměř všechny herní mechanismy budou dokončeny v roce 2014, nejpozději 2015" a teď máme rok 2017 a na spoustě věci ještě prakticky ani nezačali dělat. Tímhle tempem "plnohodnotný" SC vyjde nejdřív v roce 2019! A to vývoj začal v roce 2012!!!
    • Blue.Shark
      Ano, a s přibývajícími financemi přibýval i obsah, o čemž byli všichni informováni průběžnými reporty -> delší vývoj. Připadá mi to docela jasné.
    • Rejsek
      Však to jsou jen dva roky už :D
      Ne teď vážně. SC není 100x recyklovaná sra*ka typu CoD, (teď to nemyslím zle, fandové prominou - ale pojetím a potenciálem CoD vs SC sra*ka opravdu je). Nebo se zkus mrknout například, jaká propast dělí třeba Fallout 3 a Fallout 4....a ty jsou proti SC taky nic, navíc se stabilní firmou za zády.
      SC prostě není o vydavateli, který chce ždímat prachy a zajímají ho jen výsledky. Je to projekt od hráčů pro hráče. Čím víc peněz vybrali, tím víc chtějí do hry přidat. Vybudovali vlastní nahrávací studio, kvůli zvukům hollywoodského formátu atd. Jsem pořád víc a víc nahlodaný pustit kačky i když vím, v jakém je hra stavu, i když vím, co se kolem toho všude napsalo hatu......Já, starý herní konzervativec a tvrdý odpůrce preorderu a podobných zvráceností :)...... A to o té hře něco vypovídá.
      • ,,navíc se stabilní firmou za zády" Slovo Stabilní a Bethesda použít v jedné větě chce opravdu odvahu. :D
        • Rejsek
          Prosím tě přestaň tu už ze sebe dělat hlupáka a zachovej si alespoň nějakou hrdost. Argumenty si cucáš z prstu a jen tu plácáš hovadiny. BS je stabilní firma s plány do budoucna. Vydala dost známých a oblíbených her. Třeba DOOM a F4 byly prodeji v první dvacítce za rok 2016. Není to top, ale troufnout si o takové firmě říct, že není stabilní může opravdu jen omezený hlupák tvého formátu. Zbytečné ti něco psát, končím. Sbohem hlupáku.
    • Wow, tak to je prů*er.

      Horizon Zero Dawn dělali 6 let a to je zlomek toho, co je SC a ani to není MMO...
      • však podle toho HZD taky dopadlo. Na sympatické obličeje a zajímavý svět už nevyšly peníze.
  • alien5
    https://www.youtube.com/watch?v=-x5RmeSPhMY&t=313s
    • https://refresher.cz/45820-Viktor-Lustig-je-nejvetsi-cesky-podvodnik-V-Parizi-prodal-Eiffelovku-padelal-bankovky-a-podvedl-i-Al-Caponeho-nakonec-skoncil-v-Alcatrazu?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
  • Nevím jakou odvedenou právi vidíš. hra v podstatě nabízí to stejné co v ní bylo před několika lety a nic moc se od té doby nezměnilo vlastně za tu dobu by poloviční studio dokázalo vytvořit kompletně novou propracovanou hru od základu a s třetinovým rozpočtem, často mě příjde že spíš ty jsi ten který neví o čem mluví. Věta typu ,,Tým CIG si nasadil laťku hodně vysoko. Nejen, že ji nesnižuje, dokonce ji posouvá ještě výš,,. Nevím co na tom pozoruješ dobrého? Představ si že si objednáš kuchyň do nového bytu a dodavatel se ti s rok a půl zpožděním vymlouvá že díky novým technologiím a novým materiálům se to bude odkládat dokud v té kuchyni nebude úplně všechno co si původně ani nechtěl, a ty mezitím nemáš kde vařit natož kde bydlet. Věc se má tak že hra měla vyjít už před 2 rokama v basic assetu kde měli spoustu času vytvořit základní hru s funkcema tak aby byla odladěná a fungovala a měla optimum obsahu a měla podstavu a engine na to aby během dalších let mohli přidávat další a další obsah už jen nahráním na ten základ. Pokud si to ještě nepobral pokud to takdle budeš dělat dál a dál a dál do nekonečna, nedokončíš nic nikdy. je to úplně simple.
    • Solidní nonsense. Objednávka práce nebo zboží se řídí občanských zákoníkem a je vázaná smlouvou. Srovnávat to s KS je samozřejmě naprostá zhovadilost.
      • Ty jsi vážně nepochopil že šlo o modelovou situací a ne o právní přirovnání že ne? -_- Achjo. Nevadí
        • Právě proto to nefunguje, milý Watsone.
    • Ještě dodatek, jdi na stránky RSI, projdi si vývojářské deníky od roku 2014. Než to všechno zkoukneš a přečteš, bude SC dávno venku. Jestli posuzuješ vývoj podle posledního buildu, tak je mi tě vážně líto.
      • Samozřejmě že posuzuju práci podle posledního buildu, Snad si nemyslíš že normální člověk bude řešit nějaká předsriptovaná videa a výpis toho na čem pracují. Zajímá tě to na co si ve výsledku šáhneš né to co ti kdo slíbí když ani nevíš jestli to vůbec mode možné a v jakém výsledném stavu dokončit To jste se vážně všichni zbláznili? To vám vážně stačí říct. ,,Mám tady super hru, mám ji hned tady, pod stolem, za půl mega z vaší kapsy jsem z ní natočil video kde je všechno předsriptovaný, to aby jste věděli na co se můžete těšit". No dovol ale hahaHahaha *8*
        • Jenže ono to má háček. Asice, že to co je teď v buildu bylo slibováno třeba před dvěma lety. Závěr? CIG své sliby plní. Jak jsem psal, neslevují, neškrtají. Už asi stokrát jsem tu psal, že tomu týmu já za sebe věřím a těch 12 stovek co jsem zatáh je mi úplně buřt. Baví mě totiž, světe div se, sledovat i ten vývoj. Je to tak zajímavý. Nikdo tě nikdy nepustí do své kuchyně takhle veřejně. Já ti poradím. Přeprodej někomu svůj účet, pokud jsi zaplatil. Pokud jsi nezaplatil, absolutně netuším co tu řešíš.
    • Promiň, jsi trouba. Co na to napsat víc.
    • alien5
      Hehe jasne , az to zacnes sledovat tak dej vedet. Do te doby akorat placas blbosti. Ikdyz to vypada zajimave ovsem jen pro toho kdo o tom nema skoro zadny prehled. *1* *1* *1*
      • Ok ale takdle mektat aby někoho zdiskreditoval umí v podstatě každej, můžeš objasnit v čem přesně jsem vedle abychom se dostali do konkrétní roviny? Jaký přehled podle tebe mám mít? Přehledem myslíš ty sra.ky co vypadnou z Robertse kterej je vydává za hotovou věc a tváří se jako by ve hře už dávno byla a my jí vlastně měli? Nebo to že je lepší udělat u early acces her solidní základ a na ten pak už jen přidávat assety? Což mimochodem vědí i indie vývojáři ze steamu co dělaj hry ve dvou lidech a s rozpočtem na svačinu jen Roberts to ješte nepochopil. Nevím jakejma argumentama proti mě útočíš buď mluv konkrétně a nebo mlč.
        • Ta hra je ve vývoji. Vytváří se mechaniky, ty mechaniky se interně testují. O vývoji se vede vývojářský deník, který se prezentuje investorovi. Pak se vytvoří build a testuje se na rozšířené základně. Vytvořit build, to je něco jako mít součástky a pro test je smontovat v auto. Což zabere dost času. Motor běží, spojka funguje, ale dohromady to drhne, protože převody mají vůle, šrouby úplně nesedí. Tak máš dvě možnosti. Začít to všechno rychle předělávat jen aby to sedělo na tu ukázku investorovi. Anebo to necháš na později až si budeš jistý, žes eliminoval základní neduhy. Vytváření veřejných buildů zdržuje. Věř tomu, že jo. Protože kdyby to nechali pouze v interní WIP (work in progress) fázi, přijde podobný pako jako ty a začne si stěžovat, že blikají textury, není tam AA, lodě uskakují ze svých pozic, hra se seká a padá. Takový pako pak napíše "odborné pojednání" a pověst studia jde do kopru. Opakuji. Chris datum vydání výslovně nikdy neslíbil. Pokud nevíš jaké mechaniky se implementují, najdi si všechny mé vstupy k článkům o SC a dozvíš se to. Už mě nebaví to psát dokola každýmu jelimanovi.
        • alien5
          OK mam chvylku tvoje prirovnani k te kuchyni : obednal jsi a dodavatel ti ji oddalil jak jsi psal TAK TO JSI NA OMYLU : TY JSI JI CHTEL NAHLE, JINAK ,VETSI ,POZLACENOU A SE 100 BLBOSTMA PROTO TI DODAVATEL OZNAMI ZE SE TERMIN POSUNUJE.
          JESTLI TOHLE NECHAPES NENI TI POMOCI !!!
          • Ty sis ještě nikdy neobjednával kuchyň že ne? :D Ne teď vážně jak máš kuchyň už jednou na papíře, musí se udělat nová smlouva což v podstatě znamená nová kuchyň což se v našem případě rovná nová hra. Btw kuchyň teď zrovna doma řešim proto jsem to přirovnal. Joa taky mimochodem to zaplatíš 2x protože pokud si navymejšlíš něco jinýho než co dodavatel objednal peníze za to ti už nikdo nevrátí, ale ok. Stejnej hate jsem schytal když naposledy psal o SC což bylo v listopadu minulého roku kdy bylo oznámeno že Squad 42 se posouvá na březen 2017. A abych mluvil konkrétně když ty toho nejsi schopen, vadí mě styl práce ne jejich smělé plány a posouvání se v technologii a bla bla bla v čem vlastně vadí mě jak přidají do alfy závody vadí mě jak přidají do hry Střílecí mód a teď na rovinu, kolik lidí zajímají závody a hraje sřílecí mód? 0! Nezajímá to vůbec nikoho. Celá ta práce která jim zabere spoustu času který by hra potřebovala jinde je pryč a k ničemu, tyhle ódy jsou přesně věci které můžou bejt ve hře implementovány až búh ví kdy po vydání hry protože zajímají minoritu lidí. A o tom tady celou dobu mluvím. takže ještě jednou pokud nemáš konrétní věc a hodláš tu mluvit obecně a bez pointu nemá cenu abys na to reagoval. bav se věcně.
            • Tyhlé ódy, jak ty píšeš, jsou pitomosti, který zas tolik času nezaberou. Ve vývoji se například závodům věnují asi tak 2x do roka.
            • alien5
              Kuchyne jsem zarizoval 3 :) zase placas blbosti.. nemuzes srovnavat kuchyne a KS projekt ktery jeste nikdo nikdy neudelal v takovem rozsahu.
              Zase placas blbosti hraci chteji FPS chteji vse ostatni !!! tady vidis jak vis uplny kulovy !!!
              PRIKLAD VLASY A FOUSY hledaji nejlepsi technologii protoze jen to nejlepsi je dost dobre pro SC !!! TO JE FAKT !!! uz s tebou nestratim ani vterinu casu !! koncim !!! A zjisti si kamo kolik do toho vlozil chris na zacatku ze sveho !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit