Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    To tedy znamená Borderlands co nejdřív na Steamu 😀 😀 Randy říkal že když udělá Valve další HL tak že se pokusí co nejdřív dát Borderlands 3 na Steam

  • Dneska to je spíš o indie scéně s nápady, tam je to dost často wow, tohle jsem ještě neviděl, ale bohužel to není zabalené v AAA grafice. Zatímco mainstream se utápí v reskinech kdysi úspěšných her. Během září jsem v rámci volného předplatného zkoušel pár her na Uplay a moc rozdílů tam nebylo krom jiného prostředí. Ono je docela smutné, že došli v reskinech tak daleko, že FC Primal sdílí mapový podklad z jiného FC.

  • dworkin

    Je těžká ostuda Valve, že nechali lidi zaplatit za cliffhanger epizody 2 a bylo jim zatěžko udělat trojku. Nikdo od nich nečekal novej engine ani revoluční mechaniky, stačilo ve stejném duchu dokončit to, co začali, a především ukončit příběh. Prodávalo by se to jako housky na krámě tehdy a troufám si tvrdit (protože jsem to nedávno hrál celé znova), že by se to dobře prodávalo i teď. Je to jak Martin se Hrou o truny, kterymu jsme vydelali na knizkach majlant, ale teď dělá všechno jinýho, než aby to dopsal. 

  • Foxtrot_cz

    Jasně, je v tom rozdíl a VR není zrovna levné. Já osobně si ho kupovat taky nebudu. Ale jen chci říct, že tohle není poprvé, co Valve použilo hru (Half-Life) k tomu aby protlačilo nějaký svůj jiný produkt. Poprvé lidé taky nadávali, že Steam nechtějí a teď si bez něj neumíme představit život. Je možné, že to bude podobné i s VR a je třeba akorát do toho lidi dotlačit, aby se to rozšířilo. Jako tehdy Steam. Alespoň Valve si to asi myslí.

    Minimálně ale mrknu na YouTube na nějaký lets's play t´é hry :D

  • uaxpk

    No, jsem velký fanoušek, ale počkám si co se z toho vyvine. Pevně doufám, že to bude plnohodnotná hra a v tom případě si to VR pořídím. V opačném případě (malá hříčka atd.) na to kašlu.

  • Neuvěřitelné se stává skutečností. Po 15 letech je to konečně tu!! 

  • Jojo, přesně. I když ruku na srdce, VR asi nebude mít tak lehký rozjezd. Za tu investici mi ani ten HL (ať bude sebelepší) stát nebude a to nemluvím o tom, že třeba i s místem pro VR mám trochu problém... Steam bylo jen o internetu a vůli si ho nainstalovat, nic víc. Tady to bude složitější.

  • cumpi3

    V tom ja vidim rozdil. V dobe HL2 se internet masivne rozsiroval do domacnosti a naklady spojene se Steamem se rovnaly nule. VR je mozna rozsirenejsi, ale ne masove, spouste lidem to nic nerika, investice do vr je velka a kvuli jedne hre do toho investovat nebudou. 

  • Jen bych upřesnil, že není exkluzivita pro Valve Index, ale půjde to na všem, co podporuje SteamVR. Tedy i Rift a další zařízení jsou zcela ok. A jinak je dost možné, že teď to oznámí a na GA přijde Gabe a řekne, že můžeme jít nakupovat. Ostatně původně Valve avizovalo, že hra vyjde na konci tohoto roku. Tedy buď ji odložili, nebo ji vydají na Game Awards. 

  • Valve už ale roky říká, že přesně tohle dělá, takže jaká facka? Poprvé to potvrdilo už v roce 2017...

  • Foxtrot_cz

    A teď přesunu tvůj komentář  15 let do minulosti:

    "To je paráda. Člověk přes 6 let čeká alespoň na druhou epizodu, ne-li regulérní dvojku...a dostane nějakou Steam píčičinku, kterou si většina fanoušků ani nezapne, protože většina Steam nemá a ani nechce..."

  • Amylee.Anderson

    Jedna facka do xichtu za ten Blizzard mobile Diablo styl a druhá facka, jestli to bude čistě na VR. Way to go Valve, way to go... 

  • To opravdu nikdo nechápe proč HL3 nevyšlo a asi nikdy nevyjde ? HL1 byla ve své době naprosto revoluční. HL2 taky. Co by musela přinést HL3, aby to dnes nebyla jen další řadová střílečka ? To je právě ta otázka, protože mě nic opravdu nenapadá. Technologie ve hrách měly v jednu dobu tak šíleně rychlý vývoj, že by mohl nový HL vyjít každý půlrok a byl by zase v něčem "revoluční". Ta doba je ale dávno pryč a jde to vidět na dnešních střílečkách. U ničeho si prostě neřeknete WOW, tohle jsem ještě neviděl.


     Raději žádnou 3, jak další průměrnou srajdu parazitující pouze na jméně...

  • JakubKotyza

    yesss, o důvod víc konečně koupit Index :)

  • cumpi3

    To je paráda. Člověk přes 12 let čeká alespoň na třetí episodu, ne-li regulérní trojku...a dostane nějakou VR píčičinku, kterou si většina fanoušků ani nezapne, protože většina VR nemá a ani nechce...

  • uher

    Tak regulérní trojku už stejně nikdo nečeká...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit