Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja se divim
  • Nejhorsi jak jim to ti novinari na te prezentaci zrali, ani jedna kontroverzni otazka nebo rypnuti. Nebo to byli jen zaplaceni moderatori? Tim tu hru nechci hejtit predem.
  • TheGGG
    u CoD mám alespoň pocit, že mám v teamu fakt skutečný vojáky a vojačky, poslední máš defekt byla spíš taková hipsterská, kavárenská sešlost alternativních miléniálů než elitního týmu... a charaktery v posledním CoD byly lepší než cokoliv v máŠJW defektu androběda...
  • Obě Metra považuji za opravdu velmi povedené příběhové FPS, kterých je (bohužel) v posledních letech jako šafránu. Člověk je může hrát dvojím způsobem - buď na lehkou obtížnost vše proběhnout Rambo stylem (to není pro mě, děkuji pěkně), nebo si dát Ranger Hardcore a vším se proplížit, dávat pozor, poslouchat na stanicích rozhovory jednotlivých osob a jednoduše se nechat vtáhnout do té skvělé atmosféry :)

    A když už jsme u Metra, nemá někdo informace o dalším pokračování? Herní scénu už nesleduji, proto ani nevím, jestli je něco takového v plánu. Ale rád bych se zase proběhl nějakým tím temným tunelem :)
  • A ty se jim divíš,když jim roky ničili zem a zabíjeli jejch lidi?
  • Jack1947
    No vidíš Sovjeti byli taky sv-ně ( hlavně na konci války když přijeli do Německa).
  • Jack1947
    Poslední 3 díly snad nějak víc ty postavičky mluvily tedy byli to více lidé... i když v takové hře na 6hodin to je docela nesmysl.

    Mass effect Andromeda měl byt ploché charakttery tak i uvěřitelné... kdybych to nezahrál tvrdil bych asi i to samé a jen kvůli blbejm animacím a trapnejm dialogům bych to neházal do COD krabice.
  • Chtěl bys radši každý pátek článek o tom, že tento rok nevyjde Half Life 3?
  • uaxpk
    Hmm, slušný nápad. Ale myslím, že ne pro hru typu CoD. A to myslím v dobrém.
  • Je až neuvěřitelný jak se autoři Call of Duty ne a ne odvázat a zkusit přidat na jinak velmi zajimavém téma druhé světové. Zajimavých bojišť se najdou mraky, ať už na balkáně, v Rusku, nebo klidně i v té západní Evropě. Ale ne, zase vylodění v Normandii, který tu už bylo více než mnohokrát. Předloh by byla tuna, ale oni sází na furt tu samou šablonu...neskutečný
  • No jo, svet byl, je a bude plny vypocitavych hajzlu...
  • To byl doufám vtip?Páč takovej člověk je celkem slizkej.Ale je pravda,že ty co nejvíc lezli náckum do řiti,kolaboranti atd.,tak na konci války nejvíc křičeli a vyháněli sudeťáky.
  • TheGGG
    konspirační teorie level sputnik...
  • Tak hlavne ze zase jednou budeme hrat za americany, kteri jakozto svetovi policajti jedou zase jednou delat poradek. ( tentokrate ne kvuli rope, ale investicim z Marshallova planu)
    Stare cinske prislovi rika: trava se ve vetru ohne, ale silny strom vitr povali. Muj deda se za valky pridal k Nemcum a po valce byl prvni kdo vyhanel nemecke kolaboranty. Proste se treba vzdycky chytre pridat na viteznou stranu.
  • Moje rec :)
  • Jsou to jine hry se zlomkem hracske zakladny
  • ZvacA
    Jak já to počítám, tak hlavní charakter dostává svý osobnosti (navzdory tomu, že ne vždy jde o cestu do hlubin študákovy duše nebo co za dramata si vlastně představujete) už od Modern warfare 2 a zvláště od Black Ops, což jsou šestý, respektive sedmý díl. Od těchto dílů hraní za bezejmenny-neosobní a němé postavy v CoD padá....
  • Justýnku, ty jeden!
  • TheGGG
    těším se jak pokosím nějaký pervitinem nafetovaný nácky... škoda jen, že kampaň nebude obsahovat i alternativní historii, kdy bych s hochy z us army rozdrtil rovnou i vodkou nacucané vrahy z rudé armády... snad příště s nějakou WWIII ze studené války...
  • TheGGG
    v armě si hraji s editorem, jak už jsem ostatně psal několikrát, mám v armě 2 kolem 500 hodin a v armě 3 kolem 260 hodin a to vše jen v editoru, kde jsem si tvořil mise, scénáře a pomalu celé příběhy... hodně politicky nekorektní nutno dodat... mise v armě jsem nikdy nehrál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit