Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte je tu niekto komu to tiež stale pada pri spusteni hri?
  • Členka francouzského odboje. Samozřejmě stronk female character v tý hře musí být!
  • P.S.
    studena sprcha at se zapotí... lol nevim jestli se tohle slovní spojení používa ale vite jak jsem to myslel
  • tak treba dotaz na kliše trailer a kliše zapletku
    dotaz proč to ma porad špatnou grafiku
    proč zase dayD
    jestli pridali na realizmu nebo to bude zase ultra arkáda
    jestli to bude zase koridor nebo budou i vetší levely
    jestli bude zase nekonečný spawn

    proste takova studená sprcha at se trochu zapotí
  • už jsem se bál že v tom nebudou černoši
  • na to nemaj koule
  • No... já asi budu dál (bláhově) čekat na nové Brothers in Arms.
  • JamesFaith
    Ona tam bude jenom Normandie?
  • Z větší části politika Velké Británie, USA to převzali až po válce *3*
  • Tak todle mě fakt rozsekalo...tak oni za druhou světovou můžou američani? ))))))
  • Operace "nemyslitelné" se tak nejmenuje jen tak a neni se čemu divit, představa, jak Francouzi, Britové, Benelux etc. bojuje po boku Wehrmachtu, proti Sovětům těsně po skončení druhé světové, odhalní koncentráků, po teroru populace etc. etc. je opravdu, nepředstavitelná...Westwood si pro tento scénář ostatně musel vymyslet alternativní realitu

    Ale scénář je to zajímvavej, proveditelný asi jen v Hearts of Iron serii
  • Jakou kontroverzni otazku by sis predstavoval?
  • tak pravda treba dil Duty Calls ten byl dobrej tedy aspon byl vtipnej, akorat mam pocit, ze to nevydalo stejne studio.... *15*
  • Taky vyhlížim, nicméně zatim jen šuškání, nic ofiko :-) Ale těšim se, fakt :-) Ač grafika trochu zaostávala (HD remaky už jsou slušný), tak tý hře se nedalo skoro nic vytknout... tak hutnou atmošku sem nezažil... no možná krom Residenta vůbec :-)
  • Muričani by to nekoupili, kdyby to nebyla Omaha a zombíci.
    Bylo by to na ně příliš "evrobski yntelegentňý" *1*
  • Vidlec
    Mě by se líbilo, kdyby zpracovali operaci "Unthinkable" (USA hodí atomovku na Moskvu, ozbrojí wehrmacht a jde se na bolševiky)
  • Bodré podoledne a palec vzhůru za Michelle (tu od partyzánů).
  • Jack1947
    Neurážej něco co zas tak zlé nebylo ale nebyl to plnohodnotný ME to souhlas *3*
  • Prý na dalším díle dělají, ale letos to určitě nebude
  • Jack1947
    Omluvit se to nedá navíc nedá se omlouvat to že Sovjeti se nebáli decimovat i vlastní lidi. Přestan mít omezenej pohled, když hrůzy války byly na všech stranách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit