Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A tiez by to chcelo aby v mestach po ulici chodili skutocni ludia pozriet si stanicu pozriet si cestujúcich a aj vozne z nutra taktiez moznost zvysovat znizovat ceny listkov trebárs vo velkych mestach kde je vela cestujucich a nestiham ich vybavovat si mozem dovolit vyssie ceny. moznost budovat to z vrchu a potom si to priblizit a hrat to to z pohladu vlastnych oci ako GTA. Alebo trebárs aj vojst do vlaku ako rusnovodic a sam si ten vlak ovladat. Alebo lepsie moznosti nicit konkurenciu trebars podplatit mafiu a poslat na nich vypalnikov alebo podplatit politikov alebo im financovat kapan aby mi priklepli statne zákazky alebo umoznili sprivatizovat za malo penazi statne firmy. A samozrejme v kazdom state ine dane a zakony, ceny pohonných hmot. Chcelo by to trosku dotiahnut a naplno vyuzit vykon dnesnych pocitacov ale inak hra je to perfektna.
  • Je to vyborna hra, sam si ju z casu na cas zahram. Ale chcelo by to prerobit do 3D spravit lepsiu grafiku (atmosferu a hudbu nechat rovnaku) a hlavne mi chyba vymakanejsia, komplikovanejsia a realnejsia ekonomika hry (trebárs ked si kupim cast firmy tak by som mal mat podiel na zisku a dividendy) mesta by mohli byt primerane velke, proste pohrat sa s detailami a urobit to cele realnejsie.
  • Nesouhlasím.
  • TTD vypada hnusne, neni to umeni jen proste stara grafika
  • ravux
    A ty to budes hrat v puvodnim 640x480 nebo 800x600? Tak muzes, ale kdyz nebudes hloupy, tak si muzes zvolit treba 1920x1200 - https://media.openttd.org/images/screens/1.4/02-opengfx-1920x1200.png .

    A pokud mas dojem, ze to vypada hur nez origos na 14 CRT, doporucil bych ocniho. Btw existuje i velmi citlive udelany HD 32bit mod (https://www.youtube.com/watch?v=PDobrpoFdMs).
  • Stačí si jen stáhnout správný Grafický balíček a hra bude mít velmi pěknou a příjemnou grafiku.
  • janzeleny
    To by se to jmenovalo Maschinen. Což také není úplně mezinárodní :) Mashinky je risk, ale pokud to vyjde (jako třeba Spelinky), tak může vzniknout o to silnější IP. Za pokus to stojí...
  • Aby jste všichni mohli jet se stejnou odezvou :D
  • Na 14ti palcovém crt dozajista hezkou grafiku má, bohužel dnes už takové monitory nikdo nepoužívá.
  • ravux
    TTD ma hezkou grafiku, reskin neni potreba. Ten vizual je integralni umeleckou soucasti daneho dila, kdyz ho zmenis, dostanes proste jinou hru. V tomto konkretnim pripade openTTD to absolutne neni potreba, ta grafika je proste super a hodi se k ty hre, nehlede na to, ze spousta hracu ji ma s tou hrou nedilne spojenou nostalgickou linkou. A komu jde o grafiku, ten ma tu Skyline, jak pises.
  • Kdyby nekdo prisel na kickstarteru s tim, ze udela jen reskin TTD do hezke grafiky ala simcity nebo cities skyline, vsadim se, ze by fandove nekolikanasobne prekonali jejich rozpocet :) Nechapu, ze tohle jeste nikoho nenapadlo... Tak snad se nekdy dockame
  • Tak nějak začal i Kerbal Space Program. To taky není masovka. Většina mainstream hráčů by nepostavila ani raketu která by měla fyzický předpoklad letět vzhůru(ačkoliv je na začátku kariery tak málo dílů, že by to na několikátý pokus typu pokus/omil snad dali), natož aby si udržela stabilní orbitu.
  • Kdyby pro OpenTTD udělali nějaký robusní 3D engine do kterého by celé OTTD převedli, nezlobil bych se. Jenže sám nevím jestli bych to chtěl. Mám problém i s tou "novou" grafikou co tam jde přihrát a ta stará grafika, ačkoliv při přiblížení kostičkatá, se mi zdá hezčí...možná jsem si na ní jen prostě zvykl a jinak bych to nechtěl.
  • Nevím co máš za problém v Multiplayeru, ale nám po lanu jel. Jen mě napoprvé trochu zarazilo, proč je tam volba "umělé" latence. Takže i po LANu jsem měl ping přes 100ms. Proč tam to hejblátko proboha je? Nebo ho už zrušili?
  • ještě Railroad tycoon. Zbytek už je jen znásilnění názvu asi jako "Simulator" "kvalitní" německou produkcí.
  • S Factoriem souhlasim. Párkrát jsem na tom taky "vytuh" trochu dýl, než bylo plánováno. Každá hra (OTTD/Factorio) je o něčem jiném, ale základ je mechanismus je v podstatě stejný. Intuitivně a jednoduše odněkud něco, to dopravit do výrobny něčeho, ta vyrobí něco, to se spojí s dalším něčím a na konci vypadne baterie. *4* Ale baví mě to.
    U Factoria je to pak o optimalizaci "výroby", u OTTD je to o optimalizaci využití kolejí. Jak se v OTTD někdo naučí pracovat se semafory, rázem jsou to megalomanský orgie. *14*
  • KrPa
    Ono taky jedine Tycoon hry, ktere staly za hrani jsou: Transport, Rollercoaster a Zoo
  • KrPa
    Ma ale pravdu, dnes nezacne zadna firma vyvijet hry, pokud na ne nenalaka aspon 1M + vice hracu, tedy aspon ty AAA firmy, ty fakt na hrace miri jen oslnivou grafikou a jednoduchosti. Jim jde o prachy. Co se tyce techto her, spise bych hledal nejake mensi indie studia, kde jim dostacuje herni komunita i jen 50 000 hracu.

    Zajmem vsech hernich firem je vydelavat penize, ne uspokojovat HC hrace!
  • V pohodě :)
    zde je odkaz na youtube https://www.youtube.com/watch?v=jIaBTSXQ9_Q&list=PLDmZhPdI8SkfMpfe8D1y4nC2i88mj3N9j&index=19
  • kostejnesmrtelny
    OK, já všechny ty podcasty srdnatě ignoruju, ale na tenhle bych se podíval. Nevzpomeneš si, kdy to zhruba bylo?

    Svůj původní nejapnej komentář jsem upravil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit