Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa
    hele autore, na jakem RollerCoaster Tycoon tedy pracuje? dvoja uz vysla hodne davno, 3 taky a posledni je RollerCoaster tycoon wordl, ktery nedavno vysel!
  • KrPa
    konkurence v podobe her, kde prevazis zbozi, nebo kde proste stavis vse, i mesta a tovarny

    pro to prvni znam je fakt tak 3 hry, ktere tomu konkuruji a v druhem pripade je tech opravdu vice

    ale autor mysles spise tu 2 variantu
  • KrPa
    v Locomotion je vse, vlaky, auta, lode i letadla, popravde problemem Locomotion bylo to, ze nic noveho neprineslo, vubec nic, snad jen zmena engine, na kterem pred tim jeli roler tycoony, a v dobe, kdy loc vyslu, byl mnohem lepsi hrat open TT, ktery tu hru prevysoval ve vsem a byl jen za cenu TT, ne nove hry
  • Tohle je nyní v novém Transport Fever.
  • Transport fever není špatná hra. Bohužel má pár hloupých chyb. Každopádně kampaň původnímu TT chyběla. Kampaň měly potom další dopravní hry (TTD, TG, IG, Locomotion, i nový TF) ale asi se lidem nelíbila. Dalším problémem je online hraní. To umožňuje jen otto nebo ORCT2. U nových titulů multiplayer chybí.
    Autoři TF rozšiřují a opravují chyby. Jsou závislí na fanouscich, což je dobré. Uvidíme co Urban Games udělá za dva roky.
  • Dokonalý není ani náhodou a to dokonce ani v OTTD podobě (čímž netvrdím, že to není skvělá hra).
  • ja nedam dopustit na industry giant, koordinace vyroby, prodeje a dopravy...proste super
  • Tak ještě byl kdysi Transport Giant 1 a 2, které taky měli komplexni dopravu, ale nesahaly TTD ani po palec u nohy :)

    Transport Fever mám nyní nainstalovaný, mám v něm odehráno cca 12 hodin, ale že by to bylo něco super to tedy rozhodně ne. Hra není optomalizovana, převážet cokoliv kromě lidí je hrozně komplikované, jelikož každá produkční budiva vyžaduje minimálně 2 vstupní suroviny a zároveň odbyt pro svou výrobu. Za sebe bych ho možná i doporučil, ale rozhodně ne za cenu, za kterou se nyní prodává.

    Každopádně, co se týče budování po dlouhých letech mě nadchla česká hra Factorio, která zábavností a propracovaností a takovým tím "Už udělám jenom tohle a jdu spát" TTD může konkurovat.
  • TT je jedinečnej tim, že je naprosto dokonalej a nikdy neomrzí, což se o jiných tebou zmíněných hrách říct nedá ať jsou sebelepší...
  • Psal se rok 94 nebo 95 a já jsem nějakým zázrakem přesvědčil rodiče, aby koupili počítač.. 486 DX33, 4 MB Ram, 40MB HDD.. stálo to kolem 40 000 - tenkrát to byly neskutečné peníze. A první 2 hry, které jsem si přinesl od kámoše na disketách byly Doom 2 a právně Transport Tycoon. Neskutečná pařba :)
  • jsem zvedav na recenzi na TF. Zatím to podle videí vypadá, že v pozdejších fázích hra hodne laguje. Ani se není čemu divit vzhledem na detailní grafiku. Imo ta hra je delana místo hraní a manažování spíš na koukání jak ty vláčky hezky jezdí... *7*
  • Mart9
    No ano, Railroad tycoon a Locomotion jsou ale hry o vláčcích ne? Jak napovídá název.... To se zase bavíme o zaměření na konkrétní odvětví. Takže jestli náhodou není zakopaný pes v tom, že TT byl jedinečný svou univerzálností.
  • Hry s totoznou tematikou vychazi stale a nesahaji tomu ani po kotniky. A to ani tomu puvodnimu TT, nemluve o tom fanousky znacne vylepsenem. Dokonce i sam tvurce TT vydal Locomotion, ktery se tomu ani zdaleka nevyroval.
  • Mart9
    A skutečně se tu hru snaží herní průmysl překonat? Pokud vím, v Transport Tycoonu se stavěly silnice, železnice, zkrátka transport, zatímco v ostatních budovatelských strategiích jde o stavění měst a budov, což je úplně něco jiného. Nemluvě o zmíněných Prison Architect, RCT atd.... až na ten nový Transport Fever. Podle mě to tak horké není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit