Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sv.Georgius
    Jak se potom dá reagovat na příspěvky kde je hodně odpovědí mě to tam to tlačítko reagovat potom neukazuje . . . ?
    • Najdeš si posledního z vlákna, na kterýho se reagovat dalo, přidáš jméno toho na koho chceš reagovat pro přehled a pohoda- nepraktický, ale funguje.
  • kdy bude recenze na payday 2, space hulk a europa universalis IV? hlavne eu4 nedavejte smejkimu
  • vizuál to má važne hezkej
  • Chcem sa opýtať, či tu nie sú nijaký odborníci na hardware. Objednal som si nový noťas viac menej kvôli hre :D a chcem vedieť, či mi to táto zostava spustí na vysokých detailoch. Videl som oficiálne zverejnené nároky ale tým veľmi neverím. http://www.alza.sk/asus-k55vj-sx069d-black-d363978.htm?kampan=heureka.sk
    Dikes ;-)
  • Na svou dobu je to strohé a somozřéjmě že tam jsou i některé dobové názvy a podobně. A je to formou vyprávění. Caesar to psal ale z pohledu třetí osoby. Občas tam i něco pozměnil protože mu to nehrálo do karet např.počty nepřátel dost přehání a o prohrách se zmiňuje spíše letmo a ještě je dost heroizuje
    • sv.Georgius
      Tak to nepřeháněl jenom Caesar to celkově v dějepisu Antiky bylo v módě psát šílená čísla bitev a obyvatel měst a podobně. :D
      • Magister_Peditum
        Ono přehánění měli ve zvyku kronikáři odjakživa. *3*
      • Nielen v antike. Ľudi vždy a stále preháňajú čísla. Skvelým moderným príkladom je Americká občianska vojna. McClellan bol neustále v presvedčení, že Lee mal 2x toľko mužov, pritom realita bola úplne opačná.
        Alebo ešte modernejší príklad sú súčasné demonštrácie. Človek často vidí média, prípadne samotných demonštrantov značne prehánať svoje počty.
        Je to preto, lebo netrénované oko dokáže len ťažko odhadnúť obrovské počty. Obzvlášť keď vojaci nie sú nastúpení v dokonalých radách po 10, 100 a 1000, ale rozrúsení po tábore, prípadne v pohybe, atď.
      • To máš pravdu ale každopádně je třeba to podrobit kritice a srovnat s jinými prameny a možnostmi té doby.
    • Supr, to me trosku uklidnilo, ja se bal, ze tam budu cist presne statistiky na ktere kvote se umistila jaka jednotka. Ackoliv nevim jestli rimane pouzivali kvoty :D
      • Jinč Zápisky o válce galské byly už za Caesara bestselerem právě díky jejich snadnému čtení a samozřejmě díky sslávě G.J.Caesara.
      • Né kvoty jsou otázkou až novověkého válčení když už byly přesné mapy. A určitě to stojí za přečtení. Pokud tě baví starověk. A jednotlivé kapitovy na sebe moc nenavazují takže pokud prrestaneš na par dnů nebo týdnů čist tak se nic neděje a mužeš pokračovat od další kapitoly
  • A co je sptneho na "bitvy zurily"? pokud je tam chyba tak se rad poucim.
    • Nic špatného, to je emce mimo. *4*
  • Animace třištících se lodí vypadá dost srandovně. Navíc se nelámou vesla a lodě plují jak s proudovým pohonem na prdeli - já v tom vidím jasný náznak toho, že se jedná o nerealistické, ale velmi nerealistické, podání.
    • Magister_Peditum
      No, oproti závodním plachetnicím z AC3 to ještě jde. *15*
      • mě trošku překvapilo že voda vypadá líp než v AC4
    • Drakens
      to s těma veslami jsem si všiml taky a přijde mě to trošku zvláštní ale odpustitelné. Co se týká toho taranu a jak loď bouchne a postavy odletí jako kdyby seděli na sudu s dynamitem uznávám že to vypadá docela zvláštně...ale pokud tohle budou jediné vady na kráse tak mě to neva.
  • Drakens
    Vypadá to opravdu moc dobře, jen by se mě asi trochu líbilo (nereálné vím) že pokud bych jednotce která zaútočí a udělá výsadek na moji loď zlikvidoval jejich domovskou že by se mohli vzdát ( postavy by poklekli protože by neměli ani kam ustoupit ani by nemohli dostat posily).

    Každopádně hra vypadá skvěle a už se těším až protáhnu dračí lodě proti římským :)
    • Dobry by bylo, kdyby par panacku popadalo z ty lodi kdyz je jina lod ztaranuje. Vypadalo by to supr a bylo by to realnejsi.
      • Drakens
        souhlas. Hlavně na rozbouřeném moři.
  • sv.Georgius
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=7da52cJLwW8&t=104

    Klidně na to mrkněte od začátku je tam i trenažer který použivaly ve starověku.

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=d4Dd5v_NHCs&t=8
  • čerstvý gameplay:
    http://www.youtube.com/watch?v=XEXBGOrh13I&feature=c4-overview&list=UUugJq15BiB-c1NDYPHiznWQ
    • no ja neviem, jak narazí kavaléria na slingers, ta za 3 sekundy zmizne celá jednotka? wtf? ja chápem, že to je slabučká jednotka ale odleteli tam jak muchy a pri počte min. 80 či koľko tak rýchlo padnú? Ďalej trvania bitiek, zatiaľ všetky čo zverejnili, veľmi rýchlo končia bitky. Ja nečakám celodenné boje ako tomu bolo naozaj ale ani ne pár minút bojov a kopec mŕtvych.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit