Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejnym zpusobem pracuje i Blizzard, takze muzeme ocekavat vydani v lepsim pripade v prvni polovine pristiho roku. Souhlasim, ze je potreba hru poradne vybalancovat (vzhledem ke zkusenostem s prvnim dilem, ktery by poradny balanc potreboval jako sul), ale trochu se obavam, aby hru vyvojari take prilis nemenili podle Diabla 3.
    • "Stejnym zpusobem pracuje i Blizzard"
      Taky jsem se tohoto nazoru donedavna zastaval, avsak prvni pochyba byla na Cataclysmu, po nekolika dnech me prestalo bavit i D3, a dokonci to pandama. Tohle tvrzeni bylo pravdivy pred 2 rokama. Dnes uz opravdu ne. Diablo III proste neni dokoncena hra, je furt docela daleko od faze, kdy by mela byt releasnuta. I Bashiok (jeden z head developeru) sam prece priznal, ze v endgamu krome Endless Grindu neni co delat.

      At si Runic Games na tom pracuji, aspon ta hra bude opravdu dodelana do nejmensiho detailu, proti tomu nic nemam.
      Avsak Blizzard uz ve vsem vidi jen penize, bohuzel je po nekolika letech spoluvlastnictvi nakazil marketingem Activision (Call of Duty 'nuff said)
    • Podle D3 nic měnit nebudou. Toho se neboj. :)
  • N7N7
    Další omalávanka, jakoby to nestačilo v Debilu 3. Těším se, až konečně vyjde nějaká diablovka v normální dospělé grafice, toto si strčte do řitě.
    • je to tak, hra sice celkem zábavná byla, le ra dětská grafika je příšerná, nevim co je to za módu...
    • Zkus si to nejprve zahrát a pak teprv komentuj. *16* Já jsem strávil na Betě spoustu času a je to parádní hra. Diablo 3 u mě nemělo žádnou šanci. Torchlight 2 mám už skoro 2 měsíce předobědnané...
    • MrSanta
      Sice píšeš jako hulvát, ale toto by mohlo být pro tebe: http://www.grimdawn.com/
      • Ale to je přece taky omalovánka... všechno se musí virtuálně namalovat *2* teda, dokud se nebude všechno texturovat HD reality fotkama nebo tak něco *3*
        • MrSanta
          Ajtakrajta, tak to jsem v pasti *15*
  • Chceme Drakena do podcastu:).
  • Poměrně dlouho jsem hrál betu a musím říct, že mě to vůbec nebavilo. Nepřehledné prostředí, vcelku nudné souboje a nevýrazné postavy. Na Diablo 3 to nemá ani náhodou.
    • ''Poměrně dlouho jsem hrál betu a musím říct, že mě to vůbec nebavilo'.'' Nevim, mozna se to zda jenom me, ale prijde me to jako maly protireceni :)
      • Nevím proč. Dal jsem tomut ten čas, protože jsem se na to těšil.
    • stratego
      ja bych teda "pomerne dlouho" nehral nic co me nebavi, ale to je vec kazdeho :) me beta treba bavila :)
      • Poměrně dlouho = zhruba půlku víkendu. Já nemůžu říct, že by to bylo úplně marné (atmosféra byla celkem fajn), jenže třeba dojem ze soubojů nebyl zrovna nejlepší , což, jak uznáš, je u akčního RPG výraznej problém. Prostředí bylo těžce nepřehledné, mapa přehuštěná. Je mi jasné, že se Torchlight snaží konkurovat Diablu (stačí si pustit soundtrack, je jak z D2), ale fakt se mu to nedaří.
        • No já bych řekl, že souboje jsou zde teda hodně povedené. Když to srovnám s D3 nebo třeba s Titan Questem tak jsem se u bety T2 daleko víc bavil. A soundtrack bude těžko úplně jiný, když ho dělá autor hudby D2. (Stejně tak T2 dělají lidi, co dělali na D2)
          • O tom soundtracku vím. A také vím, že T2 dělají bývalí zaměstanci Blizzardu. Už proto se neubráním srovnání s Diablem.
    • To máš pravdu na Diablo 3 jen tak něco nemá....(ironie)
      • Ano, v ranku akčních RPG na Diablo 3 opravdu jen tak něco nemá.
        • ranky jsou v Call of Duty tady jde o "nerušený rubačský požitek" a ten je velmi nízký, bohužel.
  • Tyhle fóra mi připomínají fóra když vyšel Titan Quest, Sacred, Dungeon Siege atd. Vždy se začlo tvrdit, jak je Diablo (Diablo 2) mrtvé a je tu nový král. Nikdy se tak nestalo. Hah...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit