Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Já si počkám BETA byla super tak ať si daj načas a doladí to.(a pak ještě zhruba měsíc než udělaj češtinu) *3*
    • Veskoslav
      Proboha na co potřebuješ u T II češtinu? Nebo ty nejsi schopný si přeložit ani Těch pár vět?
      • jako kdybys nevěděl, že Bob bude trollovat s češtinou i u Tetrisu...
        • Veskoslav
          Ale on to samé píše i na české torrenty.....
        • deridon
          je to prostě vlastenec celou svou duší!
      • BoB.2
        To jsem, ale hra vyjde v češtině tak se uklidni budeme spokojení oba.
  • Veskoslav
    První díl, Steam, akce dneska, konec za chvíli, koupit, levně. 3,74 Euro, už za chvíli instal a ukrátit si hraním čekání na druhý díl:)
    • vsak k preorderu t2 na steamu jednicku dostanes zadarmiko... tak o co jde? :)
      • Veskoslav
        O to, že nikdy nekupuji zajíce v pytli, což v současné době T II je.
        • walltar
          Víš co se říká ... lepší zajíc v pytli nežli diablo 3 na střeše.
          • Veskoslav
            V pitli asi ne:)
            • Veskoslav
              Pravda, raději do měkkého pitle, než o tvrdého pytle. Zapoměl jsem na naši tajnou řeč:(
            • walltar
              S h it .... už slyším grammar nazi komando za dveřma. *1*

              Co se dá dělat. Tak to dopadá když si po sobě něco nepřečtu. Navíc on to byl měkký pytel ... přece bys nedával zajíce do tvrdého pytle, ještě by se ti podřel.
        • Neni lepsi zajic nez vyhypovany nic?
          • Kruci, níže už se to nevešlo. Revenge u barbara rozhodně není "must have" skill. Stejně tak jako všemi opěvovaný life per hit a block nebyly věci, které bys musel navyšovat, abys přežil inferno, tak jak spousta lidí tvrdila. Ano, do některých buildů se LPH pro barbara hodil hodně, a ano, usnadňovalo to trochu hraní, ale rozhodně to nebyla nutnost. Stejně tak Revenge spousta lidí nahrazovala IP nebo OP, ostatně u packu tří elit ti revenge stejně s healem byl k ničemu.
            Já jsem D3 na inferno dojel s barbarem, dál už mě tahle hra nezajímá. T2 určitě vyzkouším, jedničku mám za Steamu a bavila mě, takže dvojce rozhodně dám šanci.
          • GlaDOS
            Ano, vyhypovaný byl, ale to nic nemění na tom, že jsem o online ochraně, řešení skillů, AH a spoustě dalších věcí, které se rády hejtují, věděl už několik měsíců před prodejem.
            • skilly - slysels o tom ze stejne bude pouzitelnych par kombinaci? A ze bez nekterych skillu bude build nefunkcni? Ja slysel uplnej opak. Miliony kombinaci. *5* A zkus hrat barba bez revenge, dh bez ss nebo gloomu, zeptej se WD kolik maji pouzitelnych buildu.
              AH - slysels o tom ze kvuli RMAH budou dropy 0,000nic a farma inferna bude takova ze ti jednou za x hodin padne item v hodnote par set tisic a stejne ho neprodas, protoze cim min lidi hraje tim vic veci na AH stoji a nikdo je nekupuje. Slysels o tom ze boti nabotujou tolik goldu, ze AH bude v takove inflaci ze normalni hrac si stejne prachy nevydela?

              Tohle jsou veci co kazi hru, jestli nekdo flamuje nad online, dlabe pes, ted uz to vicemene nelaguje. Ale to ze se neco vedelo dopredu neznamena ze se nemuze rikat ze by to slo udelat lip, viz skilly.
          • Veskoslav
            Jestli myslíš Diablo III, já jsem spokojený, ještě jsem ho ani nedohrál, jsem ve 3. aktu na Inferno. A co pak budeš psát, až T II dopadne katastrofálně? To budeš mít vyhypované nic a propadák nebo jak?:) Ne, počkám na recenze, přívětivé, Steam to jistí. Nic víc, nic míň. Ale předobjednávku jsem dělal jenom u dvou her: Zaklínač II a Sc II. A jak jsem viděl, jak dopadlo Risen 2 a další, tak jsem rád, že si nikdy nedávám předobjdnávky. Těch pár euro, o se může ušetřit mi za to nestojí.
            • Ja spokojenej moc nejsem, ale muj problem. Az T2 dopadne jak dopadne nebudu psat nic, netvrdim ze bude lepsi po herni strance. Ale tvrdim, ze lepsi normalni hra nez pay to win s rmah.
              S tema predobjednavkama mas pravdu. Ale stejne dneska recenze reknou prd a vetsinou na ten "hacek" prijdes az kdyz hru hrajes. (Aspon u me to tak bylo - D3, SWtor atd.)
    • To spíš přemýšlím nad tím Bioshockem... Nikdy jsem to nehrál.
      • Veskoslav
        Já jsem si předevčírem kupoval dvojku na Steamu za stejnou cenu, co je jako jednička teď (tu mám koupenou dávno). Ale pokud jsi nehrál, vřele doporučuji, je dobré projet a hra je dot dobrá (dvojka mě bavila více, ale jednička ti zase spoustu věcí vysvětlí:))
        • Ok :-) Nejspíš podlehnu...
  • remm
    nevadi, dnes je na www.greenmangaming.com Beyond Divinity zadara, aspon oprasim spomienky na stare casy
    • Ty promo akce s hrami zadara na gmg se mi libi :).
  • Poměrně dlouho jsem hrál betu a musím říct, že mě to vůbec nebavilo. Nepřehledné prostředí, vcelku nudné souboje a nevýrazné postavy. Na Diablo 3 to nemá ani náhodou.
    • ''Poměrně dlouho jsem hrál betu a musím říct, že mě to vůbec nebavilo'.'' Nevim, mozna se to zda jenom me, ale prijde me to jako maly protireceni :)
      • Nevím proč. Dal jsem tomut ten čas, protože jsem se na to těšil.
    • stratego
      ja bych teda "pomerne dlouho" nehral nic co me nebavi, ale to je vec kazdeho :) me beta treba bavila :)
      • Poměrně dlouho = zhruba půlku víkendu. Já nemůžu říct, že by to bylo úplně marné (atmosféra byla celkem fajn), jenže třeba dojem ze soubojů nebyl zrovna nejlepší , což, jak uznáš, je u akčního RPG výraznej problém. Prostředí bylo těžce nepřehledné, mapa přehuštěná. Je mi jasné, že se Torchlight snaží konkurovat Diablu (stačí si pustit soundtrack, je jak z D2), ale fakt se mu to nedaří.
        • No já bych řekl, že souboje jsou zde teda hodně povedené. Když to srovnám s D3 nebo třeba s Titan Questem tak jsem se u bety T2 daleko víc bavil. A soundtrack bude těžko úplně jiný, když ho dělá autor hudby D2. (Stejně tak T2 dělají lidi, co dělali na D2)
          • O tom soundtracku vím. A také vím, že T2 dělají bývalí zaměstanci Blizzardu. Už proto se neubráním srovnání s Diablem.
    • To máš pravdu na Diablo 3 jen tak něco nemá....(ironie)
      • Ano, v ranku akčních RPG na Diablo 3 opravdu jen tak něco nemá.
        • ranky jsou v Call of Duty tady jde o "nerušený rubačský požitek" a ten je velmi nízký, bohužel.
  • Torchlight byla prijemna oddechovka, na nic si to nehrálo, proste fajn hra. Dvojka bude jiste dobrá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit