Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na finalni OR se fakt tesim - OR+DCS A-10C - to bude teprv pecka ! :-)
  • doj*bávač očí 2000
  • Já nevím, ale nebudou se z toho kazit oči?
    • problém je se statokinetickým tělískem ve středním uchu..něco jako lidskej gyroskop. oči posílají do mozku informaci, že se pohybuje v prostoru a tak a tak se otáčí, nebo třeba padá. jenže to statokinetický ústrojí to neregistruje, protože sedíš doma na židli. co se stane? nikdo neví.. já myslím, že když by to člověk používal pravidelně, může se stát, že se ti "rozkalibruje" ten gyroskop. takže pak začneš třeba při chůzi ztrácet rovnováhu, nemluvě pak třeba na kole nebo u běhu. to je ale jen můj názor, nemám to ničím podložený. *3*
      • ale tak to je...... že názor chlape!!!!!
    • Jack1947
      Kazi se oci porad, myslim ze to je to nejmensi ceho by se clovek obavat mel.
    • GlaDOS
      Ne. Stejně tak jako se ti nekazí oči při čtení ve spoře osvětlené místnosti.
      • Ty ctes s knizkou ani ne 5cm pred ocima?
        • GlaDOS
          Ale v Oculu není jen displej. Před ním jsou ještě čočky - rozptylky, které z blízkého obrazu vytváří imaginární obraz v nekonečnu. Čočka v oku nemusí ostřit na blízký objekt. Naopak ostří do nekonečna. A to je pro oko přirozené a doporučuje se při kancelářské práci občas koukat do dálky. Takže technicky vzato je používání Oculu oku prospěšnější, než používání monitoru z metru a půl.
    • Přece jenom lidský oko není stavěný zrovna na takové věci.
  • IIBANIIOcelot
    Zkoušel jsem to na Forgames - starý, ne už bůh ví jak pěkný Half-Life 2...bylo mi trochu nevolno, ale bylo to úžasný, že bych si koupil spíš tohle než novou TV.
    Tak ať mi někdo neříká, že to nemá budoucnost...nikdy to v historii nebylo nic podobnýho na takovéhle úrovni a za přijatelnou cenu.
    • TV je dnes nějaké měřítko?
      • Máš recht. Měl napsat, že by si spíše koupil Oculus než novou kozu a dvě slepice.
  • LionelHutz
    To bude zas bude v álejích redakci nablito *2*

    Teď vážně...je fajn, že to k testování dostala i česká redakce, ale mě osobně tenhle 3D trend (ani u filmů) moc neoslovil, takže kupovat helmu a hry nebudu. Jsem zvědav jestli se jim to podaří marketingově prosadit, aby z toho nebyla jen okrajová záležitost.
    • Jen bych zdůraznil, že s 3D co produkují televize nemá 3D v Oculusu ZDALEKA nic společného.
  • nekromant33
    K poblití se mě skoro stačilo Gravity v Imaxu, takže jestli se na podobný zvěrstva ve hrách budu dívat přes OR, tak bude Rift Kýbl™ fakt potřeba. Štve mě, že jsem se nedostal na tu akci, kde se dal u Dreadlocks Rift vyzkoušet (i když předpokládám, že tam byly solidní fronty). Každopádně jak psal Miloš na twitteru, tohle je(bude) jedinej opravdovej next gen, kterej si těch 500 doláčů zaslouží.
  • Riftovací kýbl *11* *15* *15* *15*
    • haha zatím top comment pro mě
  • Ten spoiler na film gravity jste si ve videu mohli odpustit :-(
  • Magister_Peditum
    S tímhle tak hrát Alien vs Predator! *14*
    • Jenom si hrajte s ohněm! Aspoň zbude více všeho pro mě až se bude větší množství psychicky zhroucených lidí zavírat do vystlaného pokojíčku. *15*
      • Jak ti 9 z 10ti lidi rekne ze je to bomba tak do toho spadnes taky neboj :)
        Pro me osobne je Oculus teda doufam bude prinos do Racing simulatoru a leteckych simulatoru ktere hraju rad.
        • Promiň ale asi si nepochopil pointu. Proti OR ani slovo. :)
        • Nápodobne :) Ale taký Mirror's Edge by bol určite tiež bomba *1*
          • http://www.youtube.com/watch?v=pVdZh03ju6U
  • MickeyMutant
    Pro redakci: Asi byste spíš měli jít tradiční cestou - přiřazovat koncovky k slovnímu základu, ne k celému slovu. Tedy v Oculu, s Oculem atd. podle vzoru hrad. Jako slovo se Oculus ještě nevžil, tak máte jedinečnou příležitost kromě herní scény ovlivnit i český jazyk*3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit