Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jam97
    Pokud na tom budu někdy hrát, myslím že budu muset spolykat hezkejch pár kinedrylů :D
  • firebug
    Oculusu fandím, ale ta nevolnost je docela problém a jsem vážně zvědavej, jak se to pokusí vyřešit. Upřímně si myslím, že nějakou dynamickou FPS si bez nutnosti, mít po ruce kýbl, ještě dlouho nezahrajem. Dělání nějakých specifických her přímo na Oculus je asi nejreálnější možné řešení...
  • Miloš Zeman Oculus-Drunk Simulator https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1535464_639076899491123_1383444686_n.jpg
    • ?
      • No...ale Miloš tam docela hezky driftuje, ne?
        • Miloš je hlavní tester okulusu, z toho vše plyne...
  • Dobré by bilo Oculus Rift propojit s kinectem pro xbox one. Aby se dalo hýbat ve hrách i s virtuálníma rukama a nohama,třeba v závodních hrách. Pak dávám té věci budoucnost.
    • Někde jsem viděl že se na to dělají i rukavcie an snímání pohybu rukouch, ale to nemůžu s jistotou potvrdit.
      • Až dokončí to PrioVR a bude to mit uspěch, čemuž věřím, tak maj v plánu právě ty rukavice.
      • Jack1947
        http://www.roadtovr.com/priovr-vr-motion-tracking-interview-paul-yost-video/

        https://developer.oculusvr.com/forums/viewtopic.php?f=25&t=4913

        Tohle ne. Sice jsou tam kecy ale hlavni je ze tam sou vyobrazene. To je spis suit ale takto je jeste lepsi.
    • Thorar
      Oculus s kinectem se mi taky jeví jako hodně zajímavá věc.
    • Na to už je tu dávno lepší PrioVR:) http://www.dvice.com/2013-9-4/get-game-priovr-full-body-vr-suit
  • Alex81
    Od chvíle, kdy jsem měl poprvé na hlavě VFX 1 vím, že tohle (VR všeobecně) chci.
  • Keyz
    Jsem zvědav na výsledek. Jak moc se to posune.

    Zda to pak bude opravdu kvalitní ve fullHD anebo i větším rozlišení. Jak to pak bude vypadat v nějaké moderní hře kde je hodně efektů. Například poslední Metro anebo Arma.

    A snad i nějak upraví vzhled. Vypadá to pořád otřesně. A po delším hraním možná bude problém s potem. Hlavně v létě. Jestli to teda nemá nějaký větrání.
    • tomocz
      Sakra Arma s OR, tos neměl říkat. Stačí že pořád musím myslet na to, jak super musí být WarThunder s Riftem a k tomu ještě teď Arma *14*
      • Tady je arma a rift i se simulací pohybu.
        http://www.youtube.com/watch?v=LPyqGQYNspk
  • nekromant33
    K poblití se mě skoro stačilo Gravity v Imaxu, takže jestli se na podobný zvěrstva ve hrách budu dívat přes OR, tak bude Rift Kýbl™ fakt potřeba. Štve mě, že jsem se nedostal na tu akci, kde se dal u Dreadlocks Rift vyzkoušet (i když předpokládám, že tam byly solidní fronty). Každopádně jak psal Miloš na twitteru, tohle je(bude) jedinej opravdovej next gen, kterej si těch 500 doláčů zaslouží.
  • yenda1
    Tahle hračka má obrovský potenciál. Ale nemůže to dopadnout dobře - buď to zase krachne a budeme bručet že jako tohle už nevermore, anebo to vyjde a bude těžký se od toho odtrhnout. *1*
  • tu vodni lazen bych nehral.stacilo by me posadit na more,cerna voda a par metru vedle me by plaval tanker,bych zesilel jak se bojim hluboky vody a velkych objektu v ni :-)

    ten vesmir se me libi,to me nevadi,to bych si rad vyzkousel ale vodu neeee
    • To máš jako nějaký druh fóbie z velkých objektů ve vodě? Nebo bys měl strach, že tomu objektu ve vodě nedokážeš včas uplavat z cesty?
      • je to divný, ale mam tuhle fobii taky, už od dětství... vždycky sem se bál, že podemnou ve vodě je velká ponorka... prostě vím o čem mluví, ale potápěl sem se v moři k vrakum velkejch lodí atd, umim stim pracovat, už... to by nám vysvětlil psycholog asi
    • Thorar
      Mám stejný problém jako ty, ale zkusil bych to rád, právě proto, že to sám nikdy díky bloku v sobě nezažiju.
  • Blbost pro pár nadšenců. Tohle se neuchytí masově ani náhodou. A do skutečného zážitku to má taky hodně daleko. Na tyhle věci není doba a hlavně technologie. To se naší generace netýká, můžete maximálně ztrácet čas zkoušením těchto prvních výkřiků. Za 50 let se tomu někdo pousměje, co že to tenkrát v roce 2014 ti lidi zkoušeli :)
    • Jo to by lidé řekli padesáti lety. Ale budoucnost je masakrózně blizko a evoluce, nejen v hernim průmyslu začíná. Yeah! *14* Ono láska na první, "riftnutí" mezi Oculusem a Valve není jen tak pro nic za nic. Ale to je jen dílek ze skládačky. Stačí sledovat dění...
      • pred patnacti lety to rikali o vfx1 a kdenic tunic stejne to bude s oculusem v roce 2030....
        • Ano to bylo před patnácti lety. Ovšem před patnácti lety bys neargumentoval, co bylo před patnácti lety;)
    • yenda1
      Máš pravdu. Lepší je sednout si do kouta, nic nedělat, dát si ruce do klína a na hlavu.....kýbl.
      • vis tohle uz delali jiny v 90tych letech! a dnes se zacina znovu to same flame diky kickstateru vic hype, ale vysledek je stejny, bude to mit uspech jako 3D monitory, jo na vystavach je to pekne na vyzkouseni 5minut hrani parada, ale v realu to nikdo nepouziva a na delsi hrani je to naprosto nepouzitelne!!! *3*
        • yenda1
          Stejně ty ani já nevidíme dál než za roh, protože se všechno mění a k tomu fofrem. Že teď v tuhle chvíli není něco k užitku není z hlediska vývoje důležité. Je to na prd pro toho kdo chce všechno hned, teď a tady. Jsem rád že na téhle věci pracuje. A třeba to nedopadne. Ale i chybovat je pozitivní, protože se zase někdo vydá jiným směrem.
          A tahle věc má velký potenciál finanční, proto se z toho tolika kravaťákům vzdouvají poklopce při pomyšlení: Co kdyby......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit