Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byly
  • Na volantu je to uplne v pohode a krom MP problemu ktere byly mi na tom vubec nic nevadi. Naopak
  • Nápad to byl dobrej, ale realizace strašná.

    -Grafika hnus, nasvícení dobrý ale všechno ostatni je hnus + optimalizace..WTF - TDU1 mi chodilo na moji 8800GTS na full grafiku s vynucenym 16x antialiasingem 100 FPS a tahle sračka chodí na medium 30? a vypada to jak kus hovna převedenej na monitor? Tohle ne ATARI.
    -Zvuky, jak už tady někdo psal že Veyron zní jako felda, rozesmálo mě to :D ale je to pravda. Nejvěší hnus sou ty přechody při řazení, absolutně žádnej pokus aby to znělo alespoň trochu plynule, prostě ne.
    -O ovladání se bavit nebudu, na volantu děs běs (o klavesnici a gamepadu se bavit radši nebudu, na těch se to chova jak GTA SA), snažil sem se to nějak nastavit ale nikdy sem nedosáh toho aby se ten volant otáčel přesně podle myho realnyho volantu.
    -Fyzika: I ta největší sračka ve hře driftuje na dvojku, a to mám nastavenou manuálně spojku na pedál. Chová se to jak vozidla ve střílečkách (I když i vtom battlefieldu se to možná chovalo líp), jak kdyby na to řízení nezbyl čas a bylo to udělaný jen tak z povinnosti. Nevim, možná jsem zhejčkanej rFactorem, GTR a Live for Speed. Arkády mám taky rád, ale tohle je moc.
    -Nemožnost odkliknout videa, hnusný animace, docela se mi líbila hudba ( :) ), hezký prostředí, hodně aut, míň provozu na silnicích :( v TDU1 jsem měl z těch aut respekt, tady ani náhodou když je tam jedno na kilometr. Prostě tahle hra je podle mě totální propadák, a to sem se na ní těšil jako malej kluk a pak to zklamání se nedalo ani popsat...
    • Já si to nekoupil, neblázni, kupuju si jen ty hry který si to zaslouží :)
    • Příště ty prachy roztrhej a vyhoď do koše *2* to že dnes vychází sračky,už víme.Ty ne? *1*
  • A ten Veyron vobec ale vobec "nezni" ako felicia bud mas posrate repraky alebo nepocujes...
    • Mopped
      A ako zní? Ako mixer starej mami?
  • Si nemůžu pomoct ale mě tyhle arkádové závodní hry nic neříkají,need for speed,burnout a i tenhle test drive jsou hry kde se auto nechová jako auto ale jako jakési vznášedlo,hra je přeplněná hromadou stále stejných závodů a jediné co musí hráč dělat je držet šipku do předu ,pro mě nuda.Nemůžu si pomoct ale takový jízdní model z gta4 se mi zdá mnohem propracovanější a zábavnější...
  • Jediná věc co mě tam maximálně sere je to
    Že když nabourám do nějakého drátěného plotu například tak mě to odmrští o 180 Stupnu
    Jako by bylo auto a ten plot z GUmy
    Jako fakt mě nehorázně serou tydle blbosti.
    Dokonce jsem se zastavil i o Kytku.
    A taky že některé auta najednou začnou Smykovat. no Fuj
    Jedu si normálně v pohodě 2 kola a 3 kolo před koncem najednou pořádnej Smyk.
    Ovládání Aut je fakt děs.
    Už jen že Shift pod WSAD je Ruční Brzda a tu nikdy nepoužívám protože je to naprstá zbytečnost.Akorát stačí pustit šipku do předu a někdy i šupku dozadu..,..
    Prostě Dobrá Grafika i Auta .ALe Hrtatelnost strašná.
    • no já teda nevim - hraju to na klávesnici a hraje se to fajn (sice na některý auta trvalo si zvyknout trochu dýl ale jde to v poho)
      • asi jsem výjimka nebo dobrej jezdec
    • Na volantu je to uplne v pohode a krom MP problemu ktere byli mi na tom vubec nic nevadi. Naopak
      • Se na to muzu *****...snad by si ten serv mohl chvili pamatovat ip prispevku kvuli uprav anonymu sakra =D...byly*
    • A ty si nejaky strasny dement !
      V minimalnych poziadavkach je napisane ze aspon Gamepad !
      Chudak sa zobud.
      • Tvl to je jako napsat.
        že Minimální požadavky u Killzone (PS3) nebo jiné střílečky
        je Klávesnice a Myš.
  • Tohle neni zavodni hra ale simulace zivota zbohatlickejch parchantu. Stacilo me jak jsem videl na nakym videu ten zacatek s vyberem postavy a uz jsem vedel, ze na to radeji zapomenu a radeji si zahraju starej dobrej Flatout.
    • Flatout je dost Good
      Aspon se tam dá vjed do baráku XD některejch XD
  • Skoda to nedotahli do konce mohla z toho byt ultimatni parodie na zavodni hru. Ten zacatek mel vypadat takto a byla by TDU2-perfect edition. Je oslava a narozky mate zrovna vy. Kamaradka dlouho premyslela co vam koupit, aby vas dostatecne uspokojila. Jelikoz vas sex nebavi, protoze na to mate prilis nagelovanou hlavu, tak si ve svem mozecku usmyslela, ze vam koupi nejake moc silne auto. Tajne doufa, ze se v nem zabijete, pac ji to dneska na oslave nebavi. Asi ma kramy, ci trable na facebooku. Zapomela, ale na jednu vec. Cestu do garaze kam s vami jde po tom co vam preda klicky vam nijak nezprijemnila. Sakra kde je ten cervenej koberec a skandujici davy? Kamosi a znami vas ani nejdou doprovodit k autu, jelikoz jsou hypnotizovani techno hudbou z vasi nadherne terasy. Nejspis cekaji, ze potrebujete soukromi se svou kamaradkou co kupuje hodnym lidem auta k narozeninam. Vitejte v TDU2 hre kde si muzete pripadat cool, free a zapomenout na problemy. *1*
  • Pro vsechny co si stezuji na ovladani na klavesnici a menu s barevnyma tlacitkama (napr. Urug)
    Minimalni i doporucene pozadavky uvadeji toto : Peripherals:10-button controller such as Xbox 360 or Logitech Dual-Action.
    Takze problem bude nekde u vas ze si neuzmite precist co to chce ke hrani.
    http://www.testdriveunlimited2.com/faq
    • Hm supr, ale ten gamepad stejně nezmění nic na tom, že je ten jízdní model otřesný.Hral jsme to na volantu a nemínim si zvykat. Podle mě je ta hra teploušska, nevím jak v EDENU uvažují, asi prdelí a za tohle jim davat peníze, to je radši vyhodim, nebo zpalím.
  • Cau lidi mam dotaz cet jsem nekde ze se tam da vyrobit svoje vlastni auto jde to ?
    • Jasne vyrobis si ho z ABC :D
      Ale teraz k tomu vyrabaniu.
      Ano je tam moznost, ale nie ze si vyrobis auto.
      Musis najst 10 starych vrakov a dostanes bonusove auto takze tak...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit