Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukáš Grygar tvoja videorecenze je peckova
  • Předem říkám,že hru mám na PS3 ana PC jsem to nehrál...Jízdní model..no hraji na gamepadu a už jsem si zvykl.. Pravdou je že se občas auto předvede jako pinpongový míček, ale to se dá přežít. Jinak trošku blbne multiplayer. No myslím že jako arkádové ježdění je to parádní. Hrál jsem i jedničku (na PC) a dvojka je lepší. Ostrovy jsou nádherné a přidání offroad je taky plus. Ano pokud někdo hledá simulátor ať koupi Grand turismo5 nebo počká na SHIFT.. ale jako arkádové ježdění v překrásných bourácích v přenadherné krajině ....v tom prostě tato hra nemá konkurenci... Já můžu pouze doporučit ..
    PS:škoda že nejde zapnout model poškození -ten co tam je tomu se nedá říkat "model poškození"...rád bych viděl rozsekané ferrari ;-)
  • Totální masakr toto. Tak skvělá hra to mohla bejt a skončlo to jako bazmek. Lidi co to baví nechápu v mnoha věcech. Budu konkrétní a případní zájemci si zvažte koupi.
    1. Jízdní model - z mýho pohledu katastrofa, ale budiž. Asi po 5 hodinách si začínám zvykat a vím, jakou koninu kdy který auto provede.

    2. Periferie - to je katastrofa. Hra nerozpozná kombinovaý pedály, takže smazat ovladače a namapovat jako generic gamepad usb. Íhá, tím to nekončí. Místo, aby se vykašlali na nějaký hloupý nastavní citlivosti řízení měli prostě vše dát lineární a tečka. Když zmáčku brzdu na 50 %, chci, aby auto brzdilo na 50 %. Toho se bohužel nestane ani když si člověk hraje s nastavením jak dlouho chce. Popisky se sice zdají bejt logický a jasný, výsledek je vždy ale naprosto jinej. Což mě přivádí k jednoznačně největšímu průseru - deadzone. Deadzone nejde nastavit na 0! Prostě nejde! Tím, že posuvník sundáte až dolů se to totiž nestane, i když by mělo. Na středu prostě volant nereaguje a na nějaký pohotový manévry zapomeňte. Možná tak na gemapadu, ale to musíte bejt sakra dobrý, protože deadzone tam platí stejně dementní, jako u volantu.

    3. Totálně pitomý dialogy, naprosto stupidní, šílenej dabing... To nejsou lidi, to jsou stroje na tavení nervů. Mexická produkce telenovel dá často do kupy smysluplnější a míň trapný texty. Fyzikální engine je slabej až hrůza, takže museli sáhnout k dementnímu řešení, jak odlišit pseudo teréňák od klasickýho auta. Tomu klasickýmu dali na polňačce omezovač někde kolem 80/hod. Hlavně, že se holkám houpou košíčky s déčky, takovou důležitou věc fyzika počítat umí" *11*

    4. Asi milion dalších kravin. Navigace je příšerná, s klasickým autem vás klidně nažene na polňačku, kde vlivem příšernýho fyzikálního modelu a úchylnejch lidí v Edenu pojedete hezky 80, pokud vám říká otočte se, tak nemáte na výběr. V 2 vteřinových intervalech opakuje "turn around when possible", jediný řešení je ji v menu utišit. Menu je pomalý stavěný na gamepad, optimalizace odfláknutá. Kameru do některejch aut umisťoval totální pitomec - v krásce E-type je useklá půlka budíků a musíte jezdit s hlavou sklopenou, z Koenigseggu není pro změnu vidět vůbec ven, protože kamera je nesmyslně vzadu. Narozdíl od TDU1 nejde manipulovat se sedačkou. Při tom, jak hezky jsou interiéry zpracovaný mi to vrtá hlavou, jako kdyby si autoři přáli, aby hráč jel s kamerou za autem. Nefungují mi blinkry, ačkoliv se v menu dají nastavit. Jednak nevím, proč tam jsou a už vůbec netuším, proč nefungujou. Hudba je věc vkusu ale za mě ne, je to hnus. Měli udělat pár diametrálně odlišnejch stanic, místo toho udělali snad 2 nebo 3, který hrajou prakticky ty samý komerční hrůzy. Nefunguje mi stahování okýnek, mimo to jsou příšerně béžovohnědý. Krásný barvičky obou ostrovů si přes ně neužijete.

    Jsou toho mraky a mraky, ta hra má prostě tisíc a jeden způsob, jak vás otrávit, naštvat a odradit. Teď ty pozitiva...
    • Já to teda nehrál, ale podle toho, co čtu, taky nechápu, pro koho ta hra vlastně je. Kdo chce na PC komplexní závodní hru s hezkou grafikou, ať si počká na SHIFT 2. TDU 2 vypadá jak datadisk pro Sims. Ale dětem se to určitě líbit bude.
      • To bych netvrdil. V Shift2 se neprojedeš po Ibize ani Oahu. Jedna věc je závod, kde naháníš vteřinu za vteřinou, a druhá věc je za úplňku a doprovodu cikád vyrazit s E-typem na otevřenou silnici. To už není pro hráče the Sims, ale pro lidi co mají auta opravdu rádi splněním snu. Jenže i tady člověka ruší jízdní model, periferie atd...
        • Drak_1
          Presne asi sa vratim k TDU1 a budem sa prehanat po Oahun na mojom Wiesmanne :)
    • Pozitivum je, že hra slušně vypadá, modely aut jsou zpracovaný hezky, stejně tak odlesky a za zmíňku stojí i systém proměnlivýho počasí a střídání dne a noci. Od bety rapidně vylepšili zvuky, takže spousta aut nezní jako mixéry, což byl v betě celkem problém. Vozovej park je širokej, ostrov vypadá k světu a místa k pohybu je tu hodně.

      Musim vyzdvyhnout, že narozdíl od TDU1 a bety TDU2 je konečně doprava v protisměru zobrazovaná na stejnou vzdálenost, jako ta jedoucí s vámi. Takže žádný objevování se aut odnikud. Bohužel už ale nesrovnali problém s jejich rychlostí, autobusy a ostaní doprava jezdí po městě stále 160, tedy pokud tolik jedete i vy. Ještě pořád rychlost přizpůsobuje vám.

      Pro někoho je pozitivum spousta vedlejší činnosti. Sociálně se vyžijete určitě, avatar si můžete přizpůsobit na milion způsobů (podle mě vypadá teple ať s ním uděláte cokoliv), domů je taky dost a virtuální prohlídka, steně jako customizace nemovitostí je samozřejmostí.

      Výbornej je i koncept hry, vzít si bourák a jet se pro relax projet po tropickým ostrově má něco do sebe (nebo spíš mělo, pokud byste si nemuseli rvát vlasy ovládním a tak trochu i okolní dopravou). Se všemi pomocníky dokáže auto řídit kdokoliv, takže to je asi taky plus. Podle mě i se všemi vypnutými, což se mi jak plus nezdá, ale ano. Pokud pochopíte zákony, co tu tvůrci nastavili, vyhrávat dokáže úplně každej.

      Hra zůstává na disku a třeba na ni někdy chuť ještě dostanu. Ale mám takovej pocit, že mě spíš znovu vytočí. Je naprosto k vzteku když člověk vidí, jak v Edenu promrhali šanci na parádní hru. Co je lepší, než kilometry a kilometry silnic s krásnými vozy. Jenže... *7*
      • Všimli jste si, že ve všech závodech se vůbec nemění pořadí soupeřů. To mě, stejně jako mnoho jinejch věcí na týhle hře, dokázalo rozesmát (rozbrečet).
      • Vďaka kamoš, aspoň to nemusim kupovat a necham si prachy na Crysis 2 ;-) Stacilo mi vediet, ze to nema fyzikalny engine na ktory si velmi potrpim. CAKAM FORZA 4 :)
      • RakeW
        Chlape, trochu to uprav a máš z toho krásnou čtenářskou recenzi, do komentářů je toho skoro škoda ;).
        • Dík, ale to si netroufnu. Takhle je to koment v diskuzi a lidi to tak asi i berou. Ve chvíli, kdy se z toho udělá recenze, byť uživatelská, už to má podle mě trochu jinou váhu. Navíc tam mám hrubky (do kupy místo dokupy) a musel bych hře věnovat ještě o něco víc času, což po včerejšku a dnešku opravdu nechci. Vždycky když si řeknu "je dobrej nápad se jet projet" toho pozdějc lituju a končím u pilování zatáček v F1 99-02, protože pořád nestíhám protivníky na 100% obtížnost *1*
          • Pane , pane. Nebud na sebe takovej zlej. Hru jsem hral a to cos napsal,bych v Edenu vyvesil do vsech kancelari. Navic bych jim na vratnici mesic daval facaky. Navic si to napsal naprosto paradnim zpusobem. Pro me perfektni a objektivni recenze,protoze je pravdiva. A jestli smutnis kvuli takovehle hrubce,tak ver tomu,ze Pepa Dobrovsky uz v rakvi par vejvrtek udelal. S tebou bych sel rad na pivko.
  • ucho
    skvělá videorecenze, dobrá práce, jen tak dál.
  • Já mám stejně nejradši že se v té hře dá strčit klobása do vejfuku... to tomu dodá ten realismus... a asi si du zahrát COD.. *6*
  • ten první gameplay (starý hry) to je z prvního Test Driveru, ne : -)
    • Swato
      Skoro.. Je to Test Drive 2, v jednotke sa jazdilo vedľa útesu.
  • *nebo OB komentář výše?=0)
  • ja uš to hraju ale dit to je totalní nuda ! kde se tam kupují zbrane a čim se tam strili ???? *9*
    • Hanzales
      Existují lepší věci, jak zabít čas... ;) Tím nemyslím ani tak hraní COD jako psaní nesmyslů do komentářů. Kdyby to aspoň sršelo vtipem, ale nesrší, nesrší.
      • Souhlasím, jedna z nich je třeba učení se českému jazyku =0) Platí pro kolegu o komentář výše =0)
  • Hra je super, ale koupim si ji az tam bude vic aut aspon jak v TDU1. Chybi mi tam proste Ferrari F40 ! a Lamborgini a spousta dalsich.
  • KONECNE videorecenze, ktera nejen ze se da poslouchat, ale posloucha se dokonce velmi dobre. Bravo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit