Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám otázku, lze změnit režim offline do režimu online?
  • Nechápu, mám PC verzi, originál, vcelku velmi výkonný počítač, ale i přes to se hra občas jen tak zasekne, klidně na 2 - 3 vteřiny, případně se před autem nedokreslí krajina a auto se propadne do neznáma ... s nastavením grafiky můžu blbnout tam a zpátky s nulovým vlivem a ani patch to neřeší. Prostě zabugovaná hra a tím pádem vyhozené peníze. Kdybych to nekoupil ze steamu za pár, asi bych to soudruhům z atari někam doporučil zastrčit napříč ...
  • Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli je mozne spustit jiz vytvoteny profil jako online. Kdyz jsem si hru zakoupil nemel jsem moznost pripojit se k internetu a hral jsem offline. Nini se jiz na internet dostanu a chtel bych poradit jak se s nim muzu pripojit, jelikoz mi to nejde a kdyz si zalozim novy profil tak se s nim pripojim bez problemu. Prosim o radu. Diky.
  • Prosim Vás jak se dá ve hře prodat nějaké auto z garáže.. mám tam Lancii Delta Integrale které se chci už co nejrychleji zbavit ale vůbec nevim jak na to.. předem dík za odpověd... *1*
  • jj mam to na PC..internet sem mel uaply jak sem to instaloval nechapu to..a na ten profil se mam podivat v menu??nebo kde??
    • Pan_Klobouk
      ad internet byl zaply - to nemusela byt chyba na tvem prijimaci. Prvnich par dni skoro nefungovaly servery, tak mozna proto se vytvoril offline profil. Hra na to ale myslim upozornuje.

      ad profil - jj, je to v hlavnim pauza menu, kde jsou statistiky, pratele, nastaveni atd. Mimo jine je tam i prepinani profilu. Aktivni online ma zelenou znacku, offline je cerveny.
  • Prosim vas mam plnou verzi TDU2...a nevim jak mam zapnout abych byl online..internet mam ..ale nevim co stim poraďte mam odehranou skoro polovinu hry
    • Pan_Klobouk
      To se nezapina, to proste je. ;) Prekontroluj, jestli je tvuj herni profil nastaveny jako online. Mluvime o PC verzi? Je docela mozne, ze pri prvnim spusteni (a tvorbe profilu) zrovna nefungovaly servery a profil se vytvoril jako offline.
  • nevíte někdo proč mě nejedou online funkce prosím? a ano pokud někdo bude psát že mám koupit origo a zaplatit net tak mám obojí *1*
  • Altairs
    Odskusane fanusikovia tejto hry sa istotne tesia no ako ja fanusik jednoznacne nesom preto ma to nezaujalo a smial som sa hend na prvej veci 200km/h naburam do stlpa a nic ideme dalej myslim ze realita je v tejto hre nekde uplne inde a osobne to bere hre vela grafika mozno pekna ale cakal som viacej snad len to ze jeto sirokospektrala hra nic moc 75% priemer *6*
    • "hra nic moc 75% priemer " to ma byt jako co? Bud je to prumerna hra,nebo ji davas 75%. Oboji dohromady jaksi nejde.
  • Jozef123
    Hra dobrá len keby tam nieje ten buz.... avatar to tam rovno mohli dať Justina Teplého.... *11*
  • Patrim mezi ty , kteri jsou ze hry velmi nadseni. Ano ma sve zapory, ale ktera hra ne? Ukazte mi jinou hru, ve ktere jsou tak krasne vymodelovana auta, otevreny svet. Lze si sednout primo za volant auta, prohlizete si jeho interier za jizdy. Vychutnavat si zvuk motoru, ktere se mi zdaji vice nez realne... Nevim ja osobne nevlastnim ani jedno z aut, ktere se daji v teto hre osedlat a proto jsem rad za tu moznost. Vsem kritikum bych doporucoval dat hre nekolik hodin sanci. Projet prvni zkusebni zavody a vyzkouset sve schopnosti v dalsich pokrocilych kolech, kde jsou souperi jiz schopni Vas potrapit. Prepnete si na manualni razeni se spojkou, prepnete se do pohledu z kabiny a vysledek se jiste dostavi sam.

    A to jsem celou dobu psal o single. V multi to musi nabrat uplne jiny rozmer. Osobne koupi doporucuji!
    • krunoslav
      a taky že to v multi ten rozměr nabírá..od včerejška fungujou závodní kluby a do online závodů se přihlásíte již hladce..většina lidí to bere jako zábavu, takže se často nasměju, když se třeba organizují závody Brouků *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit